Moderatorius: Astro-Meška

Parašėwelbendy
#343170 Paveikslėlis
Parašėwelbendy
#343177 Bet motyvuoja tikrai susirūpint savo mityba. O ir patirtis jau rodo.. kad ir kiek tą presą kačialini, vis tiek rezultatas nėra toks, kokio norėtųsi. O dažniausiai tiesiog apgailėtinas. :D
Visose sporto programose (ir toj pačioj Insanity, kurią vakar pradėjau) yra pridėtas mitybos planas, ir, manau, ne veltui. Bet tai jolki palki, kaip sunku yra viso to laikytis... Na, ir nesilaikau, nes kai kurie receptai man atrodo lengvai kosminiai :bloga :achtung Bet pagal savo galimybes pradėjau prižiūrėt mitybą, greitai, manau, apsilankysiu ir dietoraščiuose, bet vis tiek darbe būna didžiulės problemos - žmonės ten saldžiamėgiai.. Ir iš visos administracijos tik kokie du-trys žmonės nestorėja :kazokas Du vyriokai, kurie gan aktyviai sportuoja, daugiausia bėgioja, ir dar viena moteriškė, kuriai gal šiaip į kūną neina. Pas mane tai taip daugmaž, bet numest yra ką. Ir piktoka, kad bandai atsisakyt - gaunasi, kad vos ne išsidirbinėji. Bet kad man paskui dar ir skrandis dažniausiai sustoja nuo visokių tortų ir ledų. Tad kokie čia gali būti abs'ai, kai mityba tokia..
Atsispausdinau aš tą paveiksliuką, pradėjau dar vest tokią užrašinę :D Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#343187 Kai rimčiau sportavau man natūraliai nesinorėjo š... arba gaila buvo tų sport valandų, kad imt ir apsiryt, nors taip... buvo ir kad nueidavau į kairę. :achtung Man rods reik norm. iškrovos, kad ir valgyt mažiau norėtųsi ir kaip sakiau gaila būtų įdėto darbo. :bloga
Parašėwelbendy
#343191 O žinai, Kuroshitsuji, pastebėjau, kad man Citalopramas (ad) buvo apetitą užkėlę - nors keitė į šituos, kad nesinorėtų tiek ėst (prieš tai escitaloramas buvo). Ženkliai sumažėjęs apetitas, tik kad.. beveik po kiekvieno valgio sustoja skrandis.
O šiaip jo, tikrai reikia gerai užsikabliuot ir užsimotyvuot, kad nebeėst šlamšto :)
Parašėwelbendy
#343228 Va va :kazokas
Jeigu sąžiningai sportuosiu, tai man gausis 150 min. mad-intensity sporto per savaitę :D
Linksmas, o tu gal bandęs Insanity? Kokie atsiliepimai/nuomonė būtų? :)
Parašė Linksmas
#343302 Nesu bandęs, bet esu domėjesis. Didelio intensyvumo ištvermės treniruotės. Labai gerai kas nori numesti nereikalingų riebalų ir įgauti ištvermės. Sportas, kad ir koks jis bebūtų, svarbu, kad būtų intensyvus čia, mano nuomone, slypi visas gerumas ir smagumas :D
Parašėwelbendy
#343307 Aha, vakar toks įdomus potyris buvo - pagal kalendorių priklausė cardio recovery, tai ten nieko aktyvaus per daug nebuvo, bet jau nuovargis.. Žymiai mažesnis nuovargis būdavo po gryno cardio, kai jau bandai dar kartą pašokt, bet griūni kniūbščiom ant žemės :D Na, tiksliau tas nuovargis po geros iškrovos būna didžiulis, bet jis labai greitai praeina ir būnu energingesnė nei prieš treniruotę, o čia toks užsitęsęs tas pavargimas buvo. Taip taip įdomiai.. Na, šiandien laukia Pure cardio, kiek skaičiau, ten non stop varymas :kazokas
Parašė Linksmas
#343322 Pavydžiu, kad už mane gerokai daugiau ištvermės turi. Aš vakar po ilgos pertraukos sugalvojau prabėgti. Kai anksčiau bėgdavau 6km ir normaliai būdavo tai dabar vos vos vargais ne galais su pailsėjimais pusantro šiaip ne taip įveikiau :D esu prasčiausioje fizinėje formoje per pastaruosius pusantrų metų. Bet jei netingėsiu ir sveikata leis, per kelias savaites išeis atsistatyti.
Parašėwelbendy
#343328 Man bėgt niekad neišeidavo normaliai, dabar net ir nebebandau atstumų bėgiot. O tas nonstop buvo su kokių dvidešimt sustabdymų :D Bet jau vakar prakaitas upeliais, ir į burną pribėgo, ir į nosį dar įtraukiau :D :D Bet tai yra nerealu, šitas sportas. Su kokia šypsena veide net ir per sportą būnu, kai nešnopuoju.. :D
Toks nekantrumas yra dėl rytojaus - ryte svėrimasis ir matavimasis, tai smalsu, koks progresas. Nors gali nelabai kas būt, nes mityba tikrai nėra graži.
Šiandien dar pasportuoju ir bus įveikta pirmoji Insanity savaitė - ryt priklauso laisvadienis. :)
Vartotojo avataras
Parašė Vaiduk
#343332 Bet pavizdziui kiek gali pabegt ar pasportuot irgi labai nuo psichines bukles priklauso, jei nuo depresijos net rankos svyra tai nieko neissportuosi, o jei gera pakili nuotaika tai ziurek ir ratus apibegsi be sustojimo o jei rytoj blogai jauties jau ziuri sustoji pavargsti nepabegi :)
Parašė Linksmas
#343335 Aš manau, kad depresija fizinius pajėgumus veikia netiesiogiai. Dėl depresijos suprastėja mityba, automatiškai tas žiauriai atima energiją ir bendrą fizinę gerovę, suprastėja poilsis, dėl ko irgi smunka pajėgumas, o dar savidestrukciniai veiksniai, kaip alkoholis ir besaikis rūkymas, kas visiškai stabdo progresą. Sudėk visus šiuos veiksnius ir turėsi juodą depresiją ir jėgų nebuvimą.
Šiaip net neįdomu kartotis, bet apskritai depresiją labiausiai veikia mūsų pačių sąmoningi poelgiai: nepakankamas dėmesys mitybai ir poilsiui.
Ne veltui sveikame kūne sveika siela. Nuo depresūhos nepadės jokie vaistai ar durnos pastangos jei nebus esminių dalių: maistas+poilsis ir paskui fizinis aktyvumas. Jei nepaisoma šios sąlygos tai esi kaip žiurkėnas bėgantis savo ratelyje užstrigęs gerai blogai gerai blogai gerai blogai ir t.t. cikle.

Man patinka jaustis stipriam ir nebijot, kad kokią nugarą pasitempsiu ar šiaip nepadarysiu to ką galėčiau padaryti, negaliu pakęst to jausmo kai jaučiuos silpnas ir nerangus, iš kart per psichiką drožia juodai, tai labiausiai mėgstu jėgos pratimus, bet širdžiai, kraujotakai ir šiaip bendram geram tonusui labai svarbu yra aerobiniai (kardio) pratimai. Bėgimas yra mano pasirinkimas :D reiks bandyti prabėgti, gal šiandien pavyks 3km per 20min įveikt :D
Vartotojo avataras
Parašė Spalvininkas
#345015
Linksmas rašė:Aš manau, kad depresija fizinius pajėgumus veikia netiesiogiai. Dėl depresijos suprastėja mityba, automatiškai tas žiauriai atima energiją ir bendrą fizinę gerovę, suprastėja poilsis, dėl ko irgi smunka pajėgumas, o dar savidestrukciniai veiksniai, kaip alkoholis ir besaikis rūkymas, kas visiškai stabdo progresą. Sudėk visus šiuos veiksnius ir turėsi juodą depresiją ir jėgų nebuvimą.
Šiaip net neįdomu kartotis, bet apskritai depresiją labiausiai veikia mūsų pačių sąmoningi poelgiai: nepakankamas dėmesys mitybai ir poilsiui.
Ne veltui sveikame kūne sveika siela. Nuo depresūhos nepadės jokie vaistai ar durnos pastangos jei nebus esminių dalių: maistas+poilsis ir paskui fizinis aktyvumas. Jei nepaisoma šios sąlygos tai esi kaip žiurkėnas bėgantis savo ratelyje užstrigęs gerai blogai gerai blogai gerai blogai ir t.t. cikle.

Man patinka jaustis stipriam ir nebijot, kad kokią nugarą pasitempsiu ar šiaip nepadarysiu to ką galėčiau padaryti, negaliu pakęst to jausmo kai jaučiuos silpnas ir nerangus, iš kart per psichiką drožia juodai, tai labiausiai mėgstu jėgos pratimus, bet širdžiai, kraujotakai ir šiaip bendram geram tonusui labai svarbu yra aerobiniai (kardio) pratimai. Bėgimas yra mano pasirinkimas :D reiks bandyti prabėgti, gal šiandien pavyks 3km per 20min įveikt :D


Daktarai siūlo visiems tikriausiai sportą :achtung Bet čia geras pasiūlymas , lipant iš depresijos , kad ir kaip nėra noro prisiverst reikia pradžiai , tada ir mityba neišvengiamai susireguliuoja ir t.t
Man bėgimas , jau meditacijos formą įgauna , kaip bėgdamas nustoju galvot , tada rezultatai kilt pradeda .
Ir geras relaxas po to minčių tik tiek kiek reikia :)
Vartotojo avataras
Parašė Katinas
#345016 Kaip kam, aš po bėgiojimo visiškai išsunktas jaučiuos ir dar prasčiau nei buvo. Tikriausiai, dėl širdies ir nervų,