Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Spalvininkas
#348454 S health original samsungo prog . Šita ir po paskutinių atnaujinimų sugrybauja , buvo iš 10 km 4 padarius . Mėgsta dabar mapse sudėt ne ten taškus . Bet bendrai viską teisingai suskaičiuoja .
Vartotojo avataras
Parašė Spalvininkas
#348461 Yra ju daug , bet mokamos tokios kaip endomondo , aišku už ta kainą gauni žymiai daugiau statistikos ir pan . Ši nemokama ir mažai čia yra visko .
Jau baigiau tuoa bonusų rinkimo žaidimus tai realiai ir lakrodžio užtenka .
Ant lengvų treniruočių jau net nesinaudoju , o jos max sudaro iki rimtesnio bėgimo . Kilometrus skaičiuoju tik ant tokių bėgimų kaip šiandien . Nes čia skaičiai su "svoriu" ir smagu juos žinot .
Vartotojo avataras
Parašė Spalvininkas
#350214 " Ką išsportuosi ant pečių nenešiosi "

Reklamą užmačiau į temą :D
Vartotojo avataras
Parašė Spalvininkas
#350228 Aš irgi strigęs , tikiuosis po mėnesio jau pradėt normaliai bėgt :)
Vartotojo avataras
Parašė Spalvininkas
#352096 Pereisiu prie panašaus tipo sporto , bėgt jau galiu , bet per darbą laiko nerandu , nes 2-3 h per dieną tam skirdavau su bedrom treniruotėm , dabar rytai 0,5 -1 h bandysiu rast .
https://www.youtube.com/watch?v=S9AVX4JuQh8
Parašė Simona Levinyte
#353343 Man metant svorį, greičiausiai svoris krito tuomet kai bėgiojau. Nes tu ne tik bėgiojimo metu, bet ir po to degini riebalus. Pradžioje bėgau nežinodama kiek nubėgu ir per kiek laiko, o dabar esu nusipirkus žingsniamatį, kuris skaičiuoja kalorijas ir nubėgtus kilometrus. Turiu Omron firmos žingsniamatį ir kartais naudoju telefone runtastic appsa. Jeigu domina, tai mačiau žingsniamatis omron su akcija dabar pardavinėjamas biomed.lt :witch pabandykit, kam įdomi jūsų kūno reakcija į bėgimą ir tuo pačiu metu stebėsit ar pakankamai daug vaikštot darbo metu. :run:
Vartotojo avataras
Parašė whitenoise
#353344 as tai manau, kad organizmas zymiai lengviau kalorijas kaupia, nei jas degina. tai vien tik sporto tikrai neuztenka (nenubegsi tiek kiek prates suvalgyt). tai kombinuoti teisinga mityba su sportu yra tikrai efektyviau svoriui mesti
Vartotojo avataras
Parašė Vaiduk
#354141 Pirksiu hanteliu rinkini ir uzsisportuosiu kol issprogs visi raumenys :super
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#354157 Kokį rinkinį nusižiūrėjęs? Mano draugas žiūrėjo žiūrėjo tuos hantelius, kol nenusprendė nueit į sporto klubą,.. Pasikabino. :D Nebeišlenda iš ten. O aš gėdijuos į sporto kl. :? Turiu porą hantelių po 3kg ir užsiimu k. į pusmetį. :bloga
Vartotojo avataras
Parašė Vaiduk
#354198 Dar neziurejau bet sian ar ryt paziuresiu :-)
Vartotojo avataras
Parašė Spalvininkas
#354202 Bėgimo tema tampa bendra tema , gal geležies kilnojimui kitos reikėtų .
Jei tai susiję su bėgimu , tai ir štangą naudoju , rovimas , pritūpimai ir pan .
Dabar bėgimo krūvius sumažinęs iki 8 km . Stresinių bėgimų nedarau , tik lengvi pabėgiojimai .
Vartotojo avataras
Parašė Spalvininkas
#354206 Mano kuklus inventorius , bet čia jo pakankamai , nes didžioji dalis pratimų savo svoriu .
Ir dėl pirkimo , jei žinot garažiukų , kur tekintojų yra . Tai daug sutaupyt galit , jie pigiau pagamins .
Teko gantelius už 300 litų pirktus pakilnot , nu tai nesąmonė . Net svoris parašytas , neatitiko realybės .

Paveikslėlis