Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Spalvininkas
#345042 Nėra tai pakursiu . Kiek pas mus bėgikų yra ?
Vartotojo avataras
Parašė Spalvininkas
#345043 Šiandien 3,5 km per 19 min . prabėgau , prastas rezultatas , nes sąnarį skauda . Tai nespaudžiau į 10-12 min .
Vartotojo avataras
Parašė Spalvininkas
#345052 Gal nuo 100 metrų pradėt :)?
Jau 6 km buvau įbėges , bet dabar mažiau tenka .
Nesmagu kaip dar lengva bėgt , bet reikia stot :)
Vartotojo avataras
Parašė biggie
#345054 Po ilgo laiko pradedu judet irgi po truputi ;) Begimo nuotoliai juokingi, bet ketvirta diena begant ta pati atstuma jau darosi lengviau
Vartotojo avataras
Parašė Spalvininkas
#345062 Kiek bėgi ?
Aš juodai apsileidęs buvau su sportu , bet visokie skausmai priminė, kad reikia judėt .
Vartotojo avataras
Parašė biggie
#345064
tinginys rašė:Kiek bėgi ?
Aš juodai apsileidęs buvau su sportu , bet visokie skausmai priminė, kad reikia judėt .

Zinok neisivaizduoju, tiesiog apsuku rata aplink rajona ir meginu pripratinti organizma atlaikyti esama kruvi. Kai visiskai lengvai prabegsiu savo distancija, pridesiu siek tiek daugiau. Veliau planuoju pradeti sprintus, bet siuo metu tokiu dalyku nervu sistema tikrai neatlaikys.
Vartotojo avataras
Parašė Spalvininkas
#345065 Aš be programėlės ir nežinočiau .
Dėl ko nervai nelaikys ? Mokslinkai ištyrė ,kad po keturių mėnesių reguliaraus sporto , tai veikia kaip antidepresantas . Man tik antras mėnesis , bet jau veikia :achtung
Vartotojo avataras
Parašė biggie
#345078
tinginys rašė:Aš be programėlės ir nežinočiau .
Dėl ko nervai nelaikys ? Mokslinkai ištyrė ,kad po keturių mėnesių reguliaraus sporto , tai veikia kaip antidepresantas . Man tik antras mėnesis , bet jau veikia :achtung

Tai kad sportas antidepresantas nesiginciju, bet kruviai turi buti pagal galimybes. Sprintai, atliekami HIIT (High Intensity Interval Training) metodu kelis ar keliasdesimt kartu labiau stimuliuoja CNS, nei paprastas begimas, net gi naudojamos skirtingos metabolines sistemos, lengvas begimas pagrinde naudoja deguoni kaip varikli, sprintai naudoja ATP (is esmes energija, kuriai papildyti naudojamas papildas kreatinas). Kunas jau turetu buti siek tiek paruostas tokiam dalykui. Na o pradziai uztenka ir lengvai palakstyt ;)
Vartotojo avataras
Parašė Spalvininkas
#345079 Nelabai supratau , per daug moksliška :achtung
Sprintų padarau 300 m . max bėgu .
Kas per medžiaga kreatinas ? Kažkuris iš pažystamų lyg minėjo ,kad vartoja . Bet ten su svoriais rimtai dirba .
Kiek dabar sau krūvio duodu ,tai veikia raminančiai . Sumažėja minčių kiekis ,švariau galvoju .
Vartotojo avataras
Parašė biggie
#345083
tinginys rašė:Nelabai supratau , per daug moksliška :achtung
Sprintų padarau 300 m . max bėgu .
Kas per medžiaga kreatinas ? Kažkuris iš pažystamų lyg minėjo ,kad vartoja . Bet ten su svoriais rimtai dirba .
Kiek dabar sau krūvio duodu ,tai veikia raminančiai . Sumažėja minčių kiekis ,švariau galvoju .

ATP (Adenozino trifosfatas) - tai energija esanti lastelese, kurios pagrindine funkcija, kas susije su sportu, pamaitinti didelio intensyvumo organizmo veikla. Organizmas ATP naudoja 15-20 sekundziu maksimaliems kruviams, todel populiarus tarp kulturistu. Sprintai taip pat yra didelio intensyvumo veikla, tai kreatino naudojimas teoriskai pagerintu treniruotes kokybe/atstatytu greiciau po treniruotes, juolab, kad yra pigus ir visiskai nekenksmingas organizmui.
Vartotojo avataras
Parašė Spalvininkas
#345089 Aišku . Kokie maisto produktai tiktų tam ?
Ir bendrai , ką siulytum ,keliant krūvius mityboje ?
Tokie produktai kurie būtini sportui .
Vartotojo avataras
Parašė Spalvininkas
#345093 Šį mėnesį 69 km prabėgau . Keli bėgimai dar neįskaičiuoti , be tel. bėgau .
Daryta 5 dienų pertrauka , dėl sanarių skausmo , dabar tik vieną skauda tai 3-3,5 km prabėgu :achtung
Šiandien visą kelią vargau su kairės kojos statymu . Seniai tirs mėn. iš vis neprimyniau ir dar kokius metus šlubavau , tai pripratęs prametinėt kairę koją . O atprast sunku yra .
Vartotojo avataras
Parašė Spalvininkas
#346235 Gal žinot protingos literatūros sporto temom , link bėgimo ?
Noriu ''pasiplėšyt '' bėgime :D Bet reikia apsišviest ,kad bėdų neprisidirbt .