Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Spalvininkas
#354208 Dar vienas super daiktas , gal ir keistai atrodo , bet su juo rimtai pasportuot eina . Metant į sieną ,kad skraidytų "iš bet kur į bet kur " Po valandos jau sunku būna :D Bet aš neturiu teniso kamuoliuko tai iš šunio vieną atėmiau :D

Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#354241 Tikiuos ne iš svetimo šuns. :D
Aš nusipirkau galų gale bėgimui sportbačius, bet dar trūksta valios išbėgt, be to bijau kad nebūtų blogiau. Nežinau kaip po dešimt metų pertraukos vėl pradėt sveikai bėgioti...
Vartotojo avataras
Parašė Spalvininkas
#354245 Ne, šuo didelę kolekciją turi pas mus :D
Pradėt , tai tik step by step galima .
Jei išeitų laisvų pinigų rimtiem batam nusipirkt , tai 20 km pradėčiau ruoštis .
Nes su dabartiniais , negerai bėgt ilgas distancijas . O su turginias padielkom jau bėdų ilgam turėjau , tai geriau nežaist su piguvom , kažkur kinijoj fabrike iš akies kopijuojamais :D
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#354252 Aš inetu batus pirkau, kainavo virš 40 eurikų, bet suplojau perpus mažiau. Man pradžiai, kaip šian. išbandžiau, l. gerai. Tik klausimas... ar kas turi su pėdom problemų dedatės ortopedinius padus? :? Kai nedaug bėgau tai netrukdė, bet vėliau kaip bus žiūrėsim.
Su tais batais skaičiau, kad daug problemų išsirinkti, jei bėgi rimtesnes distancijas... Kaip tu, Draugeli, renkies?
Vartotojo avataras
Parašė Spalvininkas
#354253 Aš su čiurnos sąnariu bėdų turiu , turėčiau su vidpadžiais vaikščiot . Tai ir bėgu tik tiek kiek netrukdo dabar .
Kokių maždaug reikia , tai testai yra visokie , pvz : ant laikraščio drėgnom kojom užlipt , pėdos pozicijai nusistatyt .
O išsirinkt sunku , belieka bandyt ir žiūrėt ar bėgant problemų nekyla dėl batų .
Jei distancijos trupmos tada lengviau , kažkokių įpatingų batų nereikia . 5 km bėgdavau su sportbačiais .
Šiaip nebloga klaida , pradžiai minimalistinius užsimest , bėgimo techniką atsirinkt nesunku . :D Neina skraidyt kaip su minkštais padais , o dėl to išmokstama tvarkingai bėgt .
Vartotojo avataras
Parašė Spalvininkas
#357826 Ilgai apsileidęs buvau tai dabar lėtai pasibėgioju 10 km trailo per 1 h . Šiaip radau įdomumą bėgime nesidrąskant bėgt , tai didelių tikslų ir nesikeliu , relaxinius bėgimus darau .
Vakar su skanduote FULL (įkvėpimas) ATTACK (iškvėpimas ) , 1 km distancijoi padariau , nu bet pačiam juokinga :D , lėtas tas 1 km . Nėra prasmės FULL ATTACK !!! bandyt :D
Parašė Voika
#359348 O, čia yra bėgikų.
Šaunuolis tu, Draugeli, aš tai šiemet daug bėgiojau, net ir varžybose dalyvavau, bet kai šaltis ateina, pradedu tingėti. Tik taip, iki tvarto pabėgioju :D .
Tai kokia technika bėgi? Aš irgi su minimalistiniais bėgiojau, tik prie šalčių jau nebesigauna.
Vartotojo avataras
Parašė Spalvininkas
#359349 :oplia Kur dalyvavai ?
Dėl technikų nežinau jau , treniruočių rėžimu . Bet dabar cigaretę prisidegęs tai nelabai bėgu ir trąsos jau atsibodo :D
O jei dėl šalčių tai geriausi bėgimai man :) .
Parašė Voika
#359386 Daug kur dalyvavau, ir Kaune ir Vilniuj ir Ukmergėj ir tarp jų. Daugiau trail bėgimuose, vidutinė distancija 6 km. Maksimum 12.
Dėl technikos tai nesupratau. Kas bėga su minimalistiniais, dažnai bėga kaip afrikiečiai, ant pėdos priekio nusileidžia. Tai tą ir klausiau.
Vartotojo avataras
Parašė Spalvininkas
#359388 Taip ir bėgau :) Dabar lengvesnis variantas , ne dabar , nes vis dar nebėgu :D Bet , batų kulnai žemę liečia :)
Jei bla bla apie pronacijas ir panašiai , tai geriau kalbėt apie reinkarnaciją :D Kreiva pėda ....
Vartotojo avataras
Parašė Spalvininkas
#360713 Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Parašė Katinas
#360805 Kad ir kiek bėgsi, nuo savo problemų nepabėgsi :D
Vartotojo avataras
Parašė Spalvininkas
#360808 Nuo problemų nepabėgsi , bet mažiau raminamūjų ėsi . :D
Vartotojo avataras
Parašė Kovotojas
#361200 sutinku su Katynu, nuo savu problemu nepabegsi ir niekur nepasislepsi...... :bloga
Vartotojo avataras
Parašė western
#390291 Begimas - pats geriausias vaistas nuo visu ligu. Ypac ziema, nedidelej minusinej temperaturoj. Jei matau, kad grimstu i dugna, vakare pries miega deduos kedus ir i trasa, po visko - drungnas dusas. Gal ir nelengva kartais prisiversti, bet rezultatas kaip reikiant teigiamas. Galit pasiskaityt uzsienio portalus, kaip gerai jis salina visokius stresus, daro zmogu laimingesniu. Jis tikrai veikia - cia ir dabar. As jau net nekalbu apie teigiamus apsektus kitiems kuno organams, o ne tik moralinei/psichinei buklei.
PABANDYKIT.