Skyrius, skirtas diskutuoti apie skirtingas psichoterapijos kryptis, dalintis patirtimi, atsiliepimais apie psichoterapeutus ar psichologus.

Moderatorius: KunigaikštisMyškinas

Parašė aloyzassenas
#397797
emar rašė:Aš lankausi Neuromedoje, pas Liną Kazlauskienę, bet ji dirba ir kitose įstaigose ir turi savo privačią praktiką, kiek žinau. Dar teko bendrauti su Mazaliauskiene iš Neuromedos, paliko gerą įspūdį, bet aš jau buvau pasirinkusi savo specialistą.

Mano depresija tęsiasi nuo pat vaikystės laikų, tai man pačiai "išlenda" vaikystės reikalai ir gan stiprokai. O pas gydytojus teko kreiptis, kai bandžiau pati pasikapstyti po savo vaikystę ir "atleisti", tai buvo labai staigus depresinis nuosmukis žemyn, po kurio jau nebevaldžiau situacijos visiškai (anksčiau dar "atsikeldavau" keletui metų :) ). Šiaip paprastai kalbamės apie tai, kas vyksta dabar, emocijas, baimes, panikas, požiūrius, kurie sąlygoja mano kasdienį elgesį. Ir keičiasi požiūris, biškį išlipu iš tos savigailos ir aukos vaidmens. Dar ne iki galo, bet stengiuosi :achtung

Ramutį Kazlauską aš suprantu, nes pati pirmaisiais mėnesiais vėluodavau į konsultacijas (po pusvalandį). Asmeniškai manau, kad jis pervargęs. Bet pusantros valandos konsultacijoje nesėdėčiau - mano psichologė mane atleidžia tada, kada yra sutarta.


Ačiū už nuoširdžius atsakymus. B) Man viskas irgi prasidėjo paauglystėje ar dar tada vaikystė buvo. Man buvo 14 metų. Turėjau tik rėkiantį tėvą, kuris vėliau prasigėrė. Mokykloje patyčias labai stiprias. Vos ją pabaigiau. Milijoną kartų galvojau apie savižudybę, bet visgi mane palaiko tai, kad čia turiu labai gerus giminaičius. Tai ir stengiuosi lipti kaip tik galiu iš duobės. Turėjau kažkada labai mylimą hobį, vis bandau prie to grįžti, bet nebekabina, nežinau ar čia atkritimas depresijos, ar tiesiog atsibodimas. Manau, kad jei ką nors mielo malonaus susirasčiau, savo veiklą, tada kitaip ir gyvenimas tekėtų. :) Sako, kad padeda naminiai gyvūnai ir bando man jį pripiršti. Bet nemanau, kad sugebėsiu juo rūpintis, nors ankščiau turėjau daug gyvūnų ir rūpindavausi jais tikrai gerai, bet dabar kažkodėl nenoriu. Gal tiesiog netinkamas laikas.

Ačiū tau labai. Sakoma, kad pokalbis gydo. Ir tai yra tikra tiesa. :flo
Vartotojo avataras
Parašė Yoko
#402257 Sveiki,
Pagaliau drąsiai ir be jokių abejonių, iš ilgos savo gyvenimo patirties, kurios sunkumai jau tam tikrais negerais dalykais ėmė reikštis, pagaliau pasveikau galutinai, tad galiu su visa pagarba specialistei, kuri iš visų iki tol su kuriom buvo tekę susidurti, man ji buvo pati geriausia gydytoja ir gyvenimo mokytoja. Tad drąsiai ir labai atsakingai rekomenduoju ją - tai Andžela Rybakovienė. Dėl patogumo iškart pridedu nuorodą - http://www.psichologai-siauliuose.lt/an ... ne_cv.html
Vartotojo avataras
Parašė comes
#403433 Gydžiausi Santariškėse pas gyd. V.Žilinskienė. Gydytoja pakankamai griežta, bet labai moka kalbėti, bendrauti.. man asmeniškai labai padėjo :) Ir gerai vaistus pritaikė.
Parašė Andrius Diuvalis
#404222 Man geriausiai padėjo psichologas Algimantas Alvitas Smailys- jis dirba Kaune Psichologijos paslaugų centre. Lankiausi pas jį 5 metus, ir galutinis viso darbo su savim rezultatas, kad jau metai laiko, kai nebegeriu antidepresantų, susitvarkiau darbo reikalus, seni pomėgiai vėl pradėjo teikti džiaugsmą, žodžiu gyvenimas juda geresne kryptimi ir vėl matau spalvotą gyvenimą po labai labai ilgos pertraukos. Jei nebūčiau toks užsispyręs, būtų ir mažiau nei 5 metų reikėję. Šiaip per 14 metų depresijos stažo laikotarpį esu išbandęs ne vieną psichologą, o šis prilipo :) be to, su kitais psichologais susidūriau su tokia problema, kad jie dažnu atveju greitai perpranta tavo bėdas, ir iškart siūlo savo požiūrį į gyvenimą, ir tada bent jau mano atveju iškart įsijungdavo atmetimo reakcija, maždaug "ką tu čia man aiškini". O Algimantas leido visais klausimais susiprasti pačiam. Tad ir rezultatas džiuginantis. Žodžiu nuoširdžiai rekomenduoju
Parašė Paulius94
#404335 Kas lankot cia visokias psichoterapijas ir panasiai, jus viska metat, ta prasme nedirbat ir nesimokot ir grynai tik visa save sukoncentruojat i gydyma? Ar ir studijuodami/dirbdami tai darydavot? Man klausimas, nes pavyzdziui jeigu emigruoji i kokia Danija su kruva psichologiniu problemu, o daniskai zinoma, kad nekalbi, tai tu pas joki vietini psichologa/psichoterapeuta nenueisi, o angliskai kalbancio rast neimanoma speju ir vistiek ne tas pats butu, kas savo kalba. Juk reikia narplioti savo jausmus ir t.t.

Cia realiai jeigu nori normaliai gydytis pradet, tai apie jokias karjeras reikia net negalvoti.
Vartotojo avataras
Parašė emar
#404336 Aš visada dirbau, net juodžiausiomis dienomis. Su daug žmonių ir turėjau daug darbo. Mano didžiausia baimė yra būti išlaikomai, tai tiesiog spjoviau į kitus dalykus (deja, tvarką, higieną ir t.t.) Numuilinau tik vieną dieną, kai per staigiai mečiau cipralex'ą ir prasidėjo brainzaps'ai, o aš galvojau, kad gripas :D

Dėl psichologų - nemažai konsultuoja skype. Interneto galia.
Parašė AuksinisVejas
#404910 Sveiki,
Gal kas galėtų parekomenduoti tikrai gerą psichoterapeutą Vilniuje? Deja, bet poliklinikoj pataikiau ant labai prastos specialistės, o gal tiesiog nesusišnekėjom ir netikom, bet dabar gydausi tik vaistais pas psichiatrą, ir jaučiu, kad tai iš po giliau nesprendžia problemų..