Skyrius, skirtas diskutuoti apie skirtingas psichoterapijos kryptis, dalintis patirtimi, atsiliepimais apie psichoterapeutus ar psichologus.

Moderatorius: KunigaikštisMyškinas

Vartotojo avataras
Parašė signs
#406094
Mersas rašė:Zinau as ja, ne jos vyras buvo Stulpinas? Labai geras gydytojas. Ji pasutus.


DeepCoffee, skaitau ir juokiuosi. Aš pats pas ją lankiausi :) 6 seansus atlankiau, bet po keletos nebenorėjau eiti pas ją.

Bandžiau atsiverti, tai jokios reakcijos nesulaukiau, buvo šalta ir abejinga. Priešingai nei DeepCoffee, ji su manim dirbo, tik pats nutraukiau seansus. Padėjo atsikratyti panikos atakų. Na, efektas buvo, ir labai geras, tačiau tęsti nenorėjau. Psichologai apie ją atsiliepia kaip apie profę, gebančią puikiai atlikti savo darbo. Na nežinau, aš 'nesiclickinau' su ja, bet manau, yra kas rastų bendrą kalbą :)
Parašė Koo
#408619 Labai nusivyliau gyd. Psichologe Petroniene. Pasijutau, kad ji labiau verslininke nei gydytoja. Ligos buvo pradzia, nelabai skyriau psichiatru nuo psichologu. Galvojau israse vaistu psichiatras, atejau pas ja kaip psichologo konsultacijos, psichoterapijos, nes daug viur ja maciau, manoau bus pasikauscius specialiste. Parodzius kokius vaistus vartoju. Ji pasake -nesuprantu ka jus cia geriate, juos israso paskutiniams psichams. Taip, as atejau jau apgydziusi ligos paumejima, bet atrodo nuo jos zodziu dar ir dabar labai skaudu. Gal ir esu paskutine psiche, taciau geriau ieskoti pagalbos, nei vaidinti gydytoja, o buti tiesiog verslininke.