Skyrius, skirtas diskutuoti apie skirtingas psichoterapijos kryptis, dalintis patirtimi, atsiliepimais apie psichoterapeutus ar psichologus.

Moderatorius: KunigaikštisMyškinas

Parašė Gerai Blogai
#409437 Sveiki,

Turiu psichologinių problemų ir jau beveik metai laiko užsiemu psichoterapija. Konsultacijos vyksta internetu, nes gyvenu užsienyje. Per visą laiką kiek konsultuojuosi man pagerėjo nedaug. Pinigai išleisti dideli apie apie 1500€, o rezultatas minimalus. Esu ne ideliausias klientas - kartais nepadarau kažkokių užduočių, bendrauti su manimi sunkoka (nes esu uždaras), kartais būna nuklystu nuo kelio - užgeriu ar pavartoju narkotikų ir tt. . Taigi problema iš vienos pusės manau yra manyje, o iš kitos gero psichologo, psichiatro nebuvimo. Čia kur gyvenu lietuvių teikiančių tokias paslaugas gyvai nėra, todėl tenka konsultuotis internetu. Taigi kaip minėjau psichoterapija užsiemu jau beveik metai laiko ir per šį laikotarpį turėjau 2 psichologes kurios man ne itin patiko. Pavadinčiau jas komersantėmis, o man reikia žmogaus kuris būtų orientuotas ne į tai, kad nulupti kapeiką, o norėtų padėti.
Problemos kurias turiu: nerimas, socialinis nerimas, pastovus galvojimas (ruminavimas), depresija, nervingumas, paranojines mintys, vienatvės jausmas ir tt.
Gal kažkas galite rekomenduoti gerą psichologą arba psichiatrą su kuriuo galėčiau bendrauti internetu (Skype ir tt.) ? Ieškau tokio žmogaus kuris būtų suinteresuotas man padėti, o ne tik pasiimti pinigus, paklausinėti beprasmių klausimų ir viso gero pasakyti. Manau labiau domintų šiuo metu psichiatras, nes su psichologais jau išbandžiau. Dar vienas dalykas dėl ko noriu psichiatro yra tai, kad kartais tarp žmonių būdamas jaučiuosi kitokiu. Jaučiu, kad žmonės į mane keistai žiūri ir tas man sukelia labai dideli psichologinį stresą, pradedu galvoti, kad esu kažkoks psichiškai ligotas ir pan.
Beja šeimos gydytojas yra išrašęs man Zolofto, bet bijau jį gerti kažkaip...
Nepykite jeigu yra klaidų tekste, negyvenu jau beveik 3 metai lietuvoje, tai prisimiršo ir kalba :D
Lauksiu nuomonių, gal patarimų kažkokių. Dėkoju iš anksto.