Skyrius, skirtas diskutuoti apie skirtingas psichoterapijos kryptis, dalintis patirtimi, atsiliepimais apie psichoterapeutus ar psichologus.

Moderatorius: KunigaikštisMyškinas

Vartotojo avataras
Parašė emar
#410620 Taip, griežta dienotvarkė. Ir nenuolaidžiavimas. Deja. Tikslas: susirasti darbą. Kažką išsiaiškinti. Kažką išmokti, kažką padaryti.
Parašė vitamin9
#411420 Is darbo iseiti tai cia visiska nesamone,skiri dabar menesius maximaliai laisva laika psichiatram psichologam,rakta rasi ir apsitvarkys.
Parašė vitamin9
#411421 O cia kas sako iseit is darbo tai nukvake jus visai. :D Jo begt is darbo ir problemos susitvarkys stebuklingai,o kitam darbe tai palaima,gyvenimo grozis pasirodys ir visas ligas isgydis :D
Vartotojo avataras
Parašė emar
#411429 Geriausia išeiti iš darbo į kitą darbą. Jų būna įvairių, svarbu atrasti tinkamas sąlygas. Tiesioginis klientų aptarnavimas reikalauja nemažai resursų, ypač jei didelis srautas.
Vartotojo avataras
Parašė signs
#411450 Na žmonės keičia darbus ir čia nieko blogo.

Būna, kad kolektyvas tikrai prastas, pykstiesi dažnai, tave žemina, kritikuoja ir t.t. O kas iš to? Ne norėsi eiti į darbą, blogai jausiesi ir panašiai. Ir čia yra natūralu keisti darbą, čia kas taip pasakė, pagarba :) svarbu tinkama aplinka. Kad ir mažesnis uždarbis, bet pozityvesne aplinka daug ką duoda