Skyrius, skirtas diskutuoti apie skirtingas psichoterapijos kryptis, dalintis patirtimi, atsiliepimais apie psichoterapeutus ar psichologus.

Moderatoriai: Serpentskin, signs

Vartotojo avataras
Parašė Virtual
#91870 oooooo taaaaip :angel
Vartotojo avataras
Parašė Morpheus
#91886 Kokie atsiliepimai?
Vartotojo avataras
Parašė era
#91916 Sprendžiant iš Virtual posto-geri.
Vartotojo avataras
Parašė Virtual
#91922 Stiprus, kietas itin kvalifikuotas gydytojas. metodai daznai sokiruojantys, netgi siurpinantys, bet su stipria prasme kuria pazisti per stiprius jausmus. Esu dekinga, lenkiu galva, labai gerbiu ir zaviuosi.

antro tokio lietuvoj nera. Galbut yra pasiekejai - O. Lapinas ir K. Remeikis, bet vistik Alekseicikas yra nepakartojamas.

Pacientams dar visada liepia skaityti knygas. Parenka neitiketinai. Per knyga zmogus supranta savo busena labiau...

Myli savo pacientus, nors daugeliui atrodo keistas, atgrasus, piktas ir net negailestingas. Jei gerai isiziuresi, pykcio jame nera, kad ir tariamai piktai pasako. Gydo emocijom, zodziais, meile ir Dievu.

Na, kartais, bet tik tuomet, kai reikia, vaistais. Jo politika - kuo maziau vaistu. Nera piliules, issprendziancios zmogaus vidinius konfliktus.

Kiek girdejau, neima jokiu kysiu, draudzia skyriaus gydytojams ta daryti ir netgi israso ar barasi, sugedija, jei megini ta daryt.
Vartotojo avataras
Parašė Jozhik v'tumane
#91927 Du metus iš eilės gulėjau jo skyriuj. Pirma reakcija buvo - :cat Nu, jis - profesionalus elektros šokas. Bet toks, kad nukrečia ir tikrai geriau pasidaro. :angel

Pritariu visa kuo Virtual. =)

Ačiū už straipsnius. =)
Parašė antaneca
#91954
Manigrivette rašė:Du metus iš eilės gulėjau jo skyriuj. Pirma reakcija buvo - :cat Nu, jis - profesionalus elektros šokas. Bet toks, kad nukrečia ir tikrai geriau pasidaro. :angel

Pritariu visa kuo Virtual. =)

Ačiū už straipsnius. =)


o imanoma pas ji patekti ne gulint ligonijeij?
Vartotojo avataras
Parašė DDarijus
#98375 Gydytojas pasišventęs savo profesijai.Metodai,žinoma ne visiems tinka.Bet jie tikrai veikia.Pats tuo įsitikinau savo kailiu :D
Išvarė jis man daug baimių.Po vienos grupės visos kitos grupės man buvo nei kiek nebaisios
Parašė lelija
#131497 ar yra žmonių, kurie gydėsi stacionare pas gyd. A. Alekseičiką?Skaičiau jo knygą, straipsnius apie jį, gimė viltis,kad tai tikrai tas gydytojas, kurio reikia mano dukrai, kuriai nustatyti asmenybės sutrikimai.Bet gydytojų,pas kuriuos gydomasi, nuomonė apie A. Alekseičiką- kategoriška.Jų nuomone, jo metodai žiaurūs ir neturės naudos.Labai norėčiau pačių gyvai patirtų įspūdžių,po gydymosi pas šį gydytoją.
Vartotojo avataras
Parašė nakviša
#131685 Esu prieš keletą metų su juo susidūrus: nežinau,gal kai kuriems jo metodai ir tiko,bet man tuo metu atrodė jo metodai nelabai priimtini :bloga Maniau,kad ,,neįkertu'',vėliau nuomonė pasikeis...Tačiau man matyt netinka...
Vartotojo avataras
Parašė Lola
#131996 Gal kas gali pasakyti, kur dirba A.Alekseičikas? kuriam mieste?
Vartotojo avataras
Parašė Lola
#132017 Tai registruotis matyt reiktu skambinti..? Ar reikia gauti siuntima? Pirma karta ruosiuosi eiti pas gydytoja, pasiskaiciau kad jis stengiasi be vaistu jei imanoma gydyti, todel manau pas ji ir bandysiu eiti..
Vartotojo avataras
Parašė Jozhik v'tumane
#132047 Šiaip jau jis yra Psicoterapijos skyriaus vedėjas. Nežinau, ar jis užsiima tokiu gydymu, kokio tu nori. Abejoju tuo. Nors pabandyk - tikrai verta. Šiaip gydantis pas jį, arba guli ligoninėj, arba lankai dieninį stacionarą (grupės ir individualūs pokalbiai).

Jei nenori vartoti vaistų, joks gydytojas negali versti to daryti. Nu, nebent būtum jau nebesuvaldomas asmuo. Bent jau maniškis rekomenduoja, pataria, kaip gydytis ir leidžia man rinktis, ko noriu.

=)