Skyrius, skirtas diskutuoti apie skirtingas psichoterapijos kryptis, dalintis patirtimi, atsiliepimais apie psichoterapeutus ar psichologus.

Moderatoriai: Serpentskin, signs

Vartotojo avataras
Parašė maumau15
#360296
Vaiduk rašė:Turbut ten jis dauzo per galva, kol pats nepradedi dauzyti, muset tokia ten psichoterapijos esme :D


jei man psichiatras duotu per galva tai duociau atgal :D
Vartotojo avataras
Parašė maumau15
#360297
saulyte333 rašė:
saulyte333 rašė:
latte rašė:Sveiki :))) Tikrai nėra ko bijoti Gerbiamo A. Alekseičiko, šiame pasaulyje iš vis nėra ko bijoti, tereikia suprasti... Mažiau klausykites tų "pletkų" visokių, nuvažiuokite - susipažinkite ir susidarysite nuomonę patys ;) Jo skyrius, tai viena didelė šeima, taigi kaip ir visur nebūna namų be dūmų, bet toks yra gyvenimas, jis nėra vien juodas ar baltas, reikia išmokti priimti viską kas tau siunčiama ir ten to tikrai Jums padės išmokti, jei tik norėsite. O ir patys pagalvokite ko ten bijoti? Nieks per galvą neduos su pagaliu... Kad kaž kas pasakys, kad Jūs negražus ar kvailas? Tegul sako kas ką nori, Jūs pats žinot koks esat ir ko esat vertas, taip gal ir netobulas, bet parodykit man nors vieną tobulą žmogų? Žodžiu, daug neišsiplėtosiu yra Youtube paskyra su daug video, kuriuose kalba A.Alekseičikas ir lietuvių ir rusų kalbomis, tai galite pasižiūrėti, jei dar nematėte. Link'as: https://www.youtube.com/channel/UCaYZeB ... ture=watch


Parasysiu is savo patirties... Jautriu nervu geriau ten nesilankyti,nes gali sokiruoti. Gydymas = agresija,zeminimu,provokacijomis,dauzymas per galva,pinigu rinkimas ir t.t. nemanau, kad visiems priimtinas gydymo budas. Man tai nebuvo priimtina,sukele dideli stresa,mane istiko sokas! Niekaip nesupratau ir dabar dar nesuprantu sio gydymo budo. Jautrus zmones ir taip patiria daug streso kasdienybeje - darbe,aplinkoj... Nesuprantu kam kelti jiems dar didesni stresa? Patarimo kaip kovoti su stresu taip ir neisgirdau. Atsiprasau,bet gydytojai man buvo panasesni i ligonius. Nors kaip kam patiko ir pasakojo,kad padejo,ir lankesi ne pirma karta. Gal jiems truko adrenalino,sukeltas sresas ir sokas gal kitiems padeda gerai jaustis,kam ko reikia... Siulau patiems isbandyti :oops:


galetu kas nors slaptai nufilmuot ir paviesint zurnalistams kaip gydytojai elgiasi su zmonemis :bloga
Vartotojo avataras
Parašė HappyAngel
#360341 Taigi aš irgi baisiai bijau ten gultis. Beje dabar jau net ir nesiūlo gydytojai iš II Universitetinio ar Krizių. Matyt mato, kad neatlaikyčiau. Nes itin jautri esu. Gali būti, kad dabartinėj būklėj atgal ir netrenkčiau, bet išlėkčiau ir kažką sau pasidaryčiau, t.y. susižaloti norėčiau ar pan. Kitų agresija, pažeminimas mane taip veikia. Taigi gydytojai labai atsakingai turėtų vertinti pacientą ir tada taikyti savo metodus jo gydymui. Teko girdėti, kad po po tokių gydymų buvo, kas pateko ir į I skyrių, čia geriausias variantas, nes buvo ir nusižudžiusių. Pasakojo tie, kas ten gulėjo.
Aš dabar galvoju, kad gal pasikeitė kažkas ir ten. Kad pirma būna kontaktas su pacientu atskirai, o kai pamato, koks jis, kokios problemos, jo taip nespaudžia. Bent jau ne taip senai ten gulėjusieji sakė. Bent jau per galvas nedaužė :D Galiu tik iš vieno žmogaus pasakyti, kad jam ten patiko, Alekseičikas labai padėjo, buvo švelnus ir nespaudė labai. Tačiau būkite pasirengę viską analizuoti ir interpretuoti per Dievą. Nes būtent tikėjimas ten labai akcentuojamas.
Parašėazuolas
#368853 Baisiausia tikrai ne Alekseicikas, o vaistai. Jei ten prileidzia xeplion, moditen, ar dar kokiu sizofrenisku vaistu, tada jau baisu tikrai, pasipriesinti, bent jau as nesugebeciau, ypac nuo cyclodolio, kuris sukelia ziauru nerima ir baime.
:death
Parašėazuolas
#368854
HappyAngel rašė:Taigi aš irgi baisiai bijau ten gultis. Beje dabar jau net ir nesiūlo gydytojai iš II Universitetinio ar Krizių. Matyt mato, kad neatlaikyčiau. Nes itin jautri esu. Gali būti, kad dabartinėj būklėj atgal ir netrenkčiau, bet išlėkčiau ir kažką sau pasidaryčiau, t.y. susižaloti norėčiau ar pan. Kitų agresija, pažeminimas mane taip veikia. Taigi gydytojai labai atsakingai turėtų vertinti pacientą ir tada taikyti savo metodus jo gydymui. Teko girdėti, kad po po tokių gydymų buvo, kas pateko ir į I skyrių, čia geriausias variantas, nes buvo ir nusižudžiusių. Pasakojo tie, kas ten gulėjo.
Aš dabar galvoju, kad gal pasikeitė kažkas ir ten. Kad pirma būna kontaktas su pacientu atskirai, o kai pamato, koks jis, kokios problemos, jo taip nespaudžia. Bent jau ne taip senai ten gulėjusieji sakė. Bent jau per galvas nedaužė :D Galiu tik iš vieno žmogaus pasakyti, kad jam ten patiko, Alekseičikas labai padėjo, buvo švelnus ir nespaudė labai. Tačiau būkite pasirengę viską analizuoti ir interpretuoti per Dievą. Nes būtent tikėjimas ten labai akcentuojamas.


Reikia ji demaskuoti
Parašėazuolas
#368870
Kovotojas rašė:buciau vilnietis tikrai meginciau pas Alekseicika, del vieno idomumo ka jis ten daro, kaip gydo?

Nu kaip as manau tiesiog palauzia psichologiskai, kad atrastum savyje pykti, kuris mazdaug turetu buti nukreiptas i save t.y. taip supyktum ant saves ir pradetum gydytis is visu jegu, as irgi kaip ir jis manau kad pagrinde tikrai ne vaistai padeda pasveikti, bet taip tingiu pats ka nors daryti todel ryju vaistus ir vsio. Cia tik mano asmenine nuomone. Gal man reiketu pas ji apsilankyt kad subine isspardytu. Be agresyvaus jo elgesio ir tikejimo dievu visa kita pas ji tik pezalai.
Kiek pastebejau jis megsta suvartyt zmones zodziais ir jis ta puikiai sugeba.
Parašėazuolas
#368887
Kovotojas rašė:na mane tokie jo veiksmai nebaugina, gal man padetu :?

Tai varyk td pas ji. As tai gulejau vasaros g. tik ne tame skyriuje kur jis, nes buvau biski pasigrazines rankas su peiliu, galiu tik tiek pasakyt ,kad ten dauguma bet tikrai ne visi gydytojai ir priziuretojai yra nesveiki kaip visa sovietu rusija. Jei eini duot slapima tai ziuri ne tik kaip tu slapiniesi bet ir organa apziuri ir zvengia. Ziauru ten, ir tai gulejau nestebimoj palatoj, o stebimoj dar blogiau