Skyrius, skirtas diskutuoti apie skirtingas psichoterapijos kryptis, dalintis patirtimi, atsiliepimais apie psichoterapeutus ar psichologus.

Moderatoriai: Serpentskin, signs

Vartotojo avataras
Parašė mmm
#262655 Tai aš nesakau, kad nenormalios kainos :) Tiesiog pas Žalytę 59 lt kainuoja, o pinigai dabar nevirsta iš kišenių pas mane, tai tas 40 lt skirtumas man yra darug. Dėl to laukiu atsiliepimų apie Žalytę :) Internete neradau jokių nuomonių apie ją... Negi nieks nesilankė pas ją?..
Paula, čia pas Verseckienę 59 lt nuo antros konsultacijos buvo? Tik pirminė 100 lt?
Parašė Paula
#262656
mmm rašė:Tai aš nesakau, kad nenormalios kainos :) Tiesiog pas Žalytę 59 lt kainuoja, o pinigai dabar nevirsta iš kišenių pas mane, tai tas 40 lt skirtumas man yra darug. Dėl to laukiu atsiliepimų apie Žalytę :) Internete neradau jokių nuomonių apie ją... Negi nieks nesilankė pas ją?..
Paula, čia pas Verseckienę 59 lt nuo antros konsultacijos buvo? Tik pirminė 100 lt?


ne as lankiausi www.neuromedicina.lt pas mindauga jasulaiti :)
Vartotojo avataras
Parašė mmm
#262658 aaa Neuromedoje jus:) aš pradėjau nuo Neuromedos. Bet pas Alseikienę lankydavaus kažkadaise.
Bet dabar Vilniuj ieškausi.
Vartotojo avataras
Parašė Paukstis
#262772 Remeikis objektyvus, taiklus. Savo srities specas. Tik kad pas ji privaciai reikia eiti, norint progreso.
Vartotojo avataras
Parašė mmm
#262809 O kokie atsiliepimai apie G. Dailydę?
Parašė fictio
#262810 Ar apie gyd. Rimą_Viliūnienę yra atsiliepimų?
Vartotojo avataras
Parašė mango123
#264943
kotri_ rašė:Gla galite rekomenduoti kognityvines terapijos psichologą/ę?

jei esi is kauno tai Gintaras Smatavicius
Parašė kotri_
#264985
mango123 rašė:
kotri_ rašė:Gla galite rekomenduoti kognityvines terapijos psichologą/ę?

jei esi is kauno tai Gintaras Smatavicius


Aciu, bet esu is Vilniaus
Vartotojo avataras
Parašė mango123
#264992
kotri_ rašė:
mango123 rašė:
kotri_ rašė:Gla galite rekomenduoti kognityvines terapijos psichologą/ę?

jei esi is kauno tai Gintaras Smatavicius


Aciu, bet esu is Vilniaus

na tada pasigooglink sekmes ;)
Parašė solomon
#266817 sveiki, gal kas lankosi pas psichiatre karolina palinauskaite? jei taip, kokie atsiliepimai butu?
Parašė Baran
#266889 geriausi is visu cia esanciu.................... vat tokie atsilepimai
Parašė Aurelija
#267255 Aš vilniuje antakalnio poliklinikoje vaikščiojau pas Jurgitą Baublytę, bet man ji visiškai nepatiko. :bloga
Parašė tiesiogteisybe
#269150 [quote="mmm"]Sveiki,

Gal yra atsiliepimų apie gydytoją Giedrę Žalytę?
Galvoju pabandyti kognityvinę-elgesio terapiją pas ją, bet dar neužsiregistravau.
Norėjau eiti pas Verseckienę, bet ten 100 lt prašo už kartą..
Problemos - panikos atakos, sociofobija.[/quote]

Pas D. Verseckiene eiti uz 100lt tikrai nesamone. Ji nera tokia gera gydytoja, kad tiek moketi jai. Ji verta max 60lt
Vartotojo avataras
Parašė Spalvininkas
#269152 Ai sitos problemos tai pigiau galima , klonikas nebrangus :D
Vartotojo avataras
Parašė Mellisa
#271404 Aušra Deksnytė.


Kas gydėsi?