Skyrius, skirtas diskutuoti apie skirtingas psichoterapijos kryptis, dalintis patirtimi, atsiliepimais apie psichoterapeutus ar psichologus.

Moderatoriai: Serpentskin, signs

Parašė Tolima
#251898
Silent Silence rašė:Gal kas iš jūsų lankėtės (lankotės) pas psichologę LORETĄ DIELIAUTIENĘ Šiauliuose? Norėčiau išgirsti atsiliepimų...


Jau gerokai pavėluotai, ir visgi, galiu pasakyti, kad man kol kas ji patinka, bent jau geresnė, nei kitos, pas kurias yra tekę lankytis. :da Tiesa, lankausi dar neilgai.
Vartotojo avataras
Parašė dddeganti
#252092 gal dar kas esate lankesi pas Roberta Petroni? gal yra tokiu, kuriems jis patiko ir padejo?
Vartotojo avataras
Parašė maingirdas
#252100
dddeganti rašė:as kaip tik gydaus dbr pas Strigockaite ir o dieveeeee... man ji kaip zmogus tragiska, elgiasi su manim siaubingai, visokias replikas metineja. po paskutinio jos vizito verkiau lb ilgai. ryt vel einu. jei galeciau tkr pakeisciau, nes ji priverccia nemaloniai jaustis labai labai
Nustebintas esu,kad nepatiko Strigockaite .Cia is musu forumo daug kas gydosi ir tokiu atsiliepimu negirdejau.As jau beveik metai gydausi Pilaitej ir viskas gerai.Tu gal Karoliniskese ,ten daugiau pacientu ir todel sunkiau.
Vartotojo avataras
Parašė dddeganti
#252102 nene, as Pilaitej.. na pastebejau, kad ji kas antra karta su manim graziai kalba ir taip zmoniskai :)
man tik patinka, kad ji matosi profe ir vaistai geri ir gerom dozem, bet kartais su savo elgesiu persistengia
Vartotojo avataras
Parašė Mellisa
#252103 Maingirdai, gal tiesiog mums ji tinka.
As irgi patenkinta.
O is karto, kai pradejau, irgi norejau keist....
Vartotojo avataras
Parašė Mellisa
#252104
dddeganti rašė:nene, as Pilaitej.. na pastebejau, kad ji kas antra karta su manim graziai kalba ir taip zmoniskai :)
man tik patinka, kad ji matosi profe ir vaistai geri ir gerom dozem, bet kartais su savo elgesiu persistengia



Ji tarp kitko tikrai profe.
Vartotojo avataras
Parašė dddeganti
#252110 o gal zinot varda ir pavarde tos psichologes, kuri ten pat dirba? jauna tokia
Vartotojo avataras
Parašė maingirdas
#252117
dddeganti rašė:o gal zinot varda ir pavarde tos psichologes, kuri ten pat dirba? jauna tokia
Kur Karoliniskese ,Pilaitej ?
Vartotojo avataras
Parašė dddeganti
#252118 Pilaitej
Vartotojo avataras
Parašė mango123
#259890 Kaune geras psichologas Gintaras Smatavicius :super
Parašė Baran
#259903 kas gydesi arba turi atsiliepimu apie gydytoja psichiatre Ausra Deksnyte?
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#259911
iev rašė:
enigma rašė:apie Kvedarauską tik teigiamai. taip pat ir apie Remeikį.

kitų pavardžių net neprisimenu, nes vizitai pas juos buvo kone veltui.


apie pirmąjį tikrai taip

Man Kvedarauskas labai nepatiko. Neičiau pas jį, net jei mokėtų man. :achtung
Vartotojo avataras
Parašė Gr3ta
#260544 Gal kas pas Z.Skaisgirienę esat buvę? As dabar psichoterapija pas ja einu.
Parašė kotri_
#261679 Gla galite rekomenduoti kognityvines terapijos psichologą/ę?
Vartotojo avataras
Parašė Mints
#261690
dddeganti rašė:o gal zinot varda ir pavarde tos psichologes, kuri ten pat dirba? jauna tokia


Laura Tamulevičė. Mano atsiliepimai apie ją puikūs.