Skyrius, skirtas diskutuoti apie skirtingas psichoterapijos kryptis, dalintis patirtimi, atsiliepimais apie psichoterapeutus ar psichologus.

Moderatorius: KunigaikštisMyškinas

Vartotojo avataras
Parašė Amelie
#400156 http://www.konsteliacijos-d.lt/index.ph ... 4&Itemid=9

Viena iš psichoterapijos rūšių. Šeimos ir vidinio pasaulio išdėstymai.

Man labai patinka ir padeda. Verta pabandyt, nors kai dalyvauji jausmai ir atradimai atrodo kaip mistika...
Parašė NOM
#405151 čia kreipiesi į sisteminį terapeutą .

tai nėra psichologas , ar psichiatras .
psichoterpeutas yra :
Psichoterapeutas - tai gydytojas arba psichologas, papildomai baigęs psichoterapijos studijas, kurios trunka ne mažiau nei 3-4 metus. Psichoterapiniais metodais (ne medikamentais, bet pokalbiu) jis gydo elgesio ir emocijų sutrikimus, padeda spręsti įvairius iškilusius sunkumus bei problemas.
Parašė NOM
#405152 Šeimos Konsteliacijų pagal Bertą Hellingerį mokymus
manau tai ne tas pats, kas psichoterapeutas.


Dalia Lapinienė (Damini)
VU baigė filologijos ir socialinių mokslų studijas.
Medituoja ir lanko įvairias meditacijos ir asmeninio augimo grupes nuo 1995 m.
Ošo Energijos Transformavimo Institute (Osho Energy Transformation Institute) baigė Ošo terapeutų - Grupių vadovų bei Individualaus konsultavimo mokymus. Ten pat baigė mokymus "Kūno tipai: Nuo penkių vaikystės traumų iki penkių gyvenimo dovanų", Praeitų gyvenimų išgyvenimo terapija", Šeimos Konsteliacijų pagal Bertą Hellingerį mokymus, yra Juoko jogos instruktorė (Dr. Kataria School Of Laughter Yoga). Šiuo metu Kijevo Rebalansingo Institute dalyvauja SGT (Sexual Grounding Therapy) mokymuose, kurių autorius yra danų psichoterapeutas Vilemas Popelje.

Nuo 2001 m. veda savęs pažinimo bei asmeninio augimo grupes, moterų grupes, meditacijos užsiėmimus, Juoko jogą, Šeimos konsteliacijas.

Veda individualias regresinės hipnozės bei kvėpavimo sesijas.

Drauge su savo vyru Olegu Lapinu parašė dvi knygas: "Pasimatymai su šešėliu" ir "Ten ir atgal: Vienas megabaitas apie vaiką".