Skyrius, skirtas diskutuoti apie skirtingas psichoterapijos kryptis, dalintis patirtimi, atsiliepimais apie psichoterapeutus ar psichologus.

Moderatoriai: Serpentskin, signs

Parašė Paulius94
#415449 Gal kas esat pas jį konsultavesis? Jis ant pasąmonės įsitikinimų dirba, kad nuimt vidinius blokus, kurie trukdo gyvenime eit į priekį. Visi atsiliepimai teigiami, kaip koks išganytojas jis pateikiamas. Viena konsultacija - 100 eurų.

Viskas pagražinta, ar iš tikro čia tokius stebuklus jis daro?

https://www.mindevolution.lt/?fbclid=IwAR3cdCyXHRGENnXUd5Pqk881yGgQcbAkBn61le_swfeOCLUChFUsnkvywp4
Vartotojo avataras
Parašė emar
#415450 O tu tikras, kad tau to reikia? Nes nemanau, kad galėtum per save perlipti ir priimti be išlygų :) Aš žinau, kad negalėčiau, nes nepriimčiau tiesiog. Pinigų švaistymas :D
Parašė Paulius94
#415493 Nu o tai galbūt dėl to ir nepavyksta keistis, nes tie išankstiniai nusistatymai yra, kurių dėka iš karto viską atmeti. Gal čia ir yra tas vidinis išdidumas, kuris tau sako, kad negali nors iš tikro tu tik nenori? Man tiesiog įdomu kuo daugiau nuomonių susirinkt. Pvz. va scam iš karto, tai čia toks įsitikinimas, kuris ir gal blokuoja viską?

Ką jūs apie šį video manot?

https://www.facebook.com/watch/?v=523800051967580&extid=CL-UNK-UNK-UNK-AN_GK0T-GK1C
Vartotojo avataras
Parašė biggie
#415506 Tu supranti, kad net top-notch psichologai tiek nenugriebia valiutos, kaip sitas mentorius? Sneka zmogus apie pasamone, kai jo mokslai suristi su kazkokiu couchingu barcelonos komandoj. Tokiu zmoniu tikslas yra pasneketi zmogui ta, ka jis nori isgirsti, na ir pasiimti 100 euru.
Parašė Paulius94
#415508 Nu ok. Aš irgi kritiškas ir mėtausi, nes jau nežinau, kuo tikėt, o kuo netikėt. Šiaip įdomu ar yra koks nors mokslinis tyrimas, kad jau link 30 metų einant neįmanoma nieko pakeist ir atsikratyt tų blokų? Tada būtų rami galva, nes dabar vis dar kažkokia viltis yra, bet atrodo tik laiko švaistymas visos tos terapijos ir pan.
Vartotojo avataras
Parašė emar
#415509 Viską gali pakeisti, bet niekas tau nepasakys ir galutinio sprendimo pasiūlyti negali. Pamažu tvarkaisi pats. Kasdien. Keičiasi tai, ką gali pakeisti. Būna taip, kad kai kurie blokai pasikeis tik atsikračius kažkokio ribojančio požiūrio.

Ego reikalus žiauriai sunku tvarkyt :bloga
Parašė NOM
#415534 peržiūrėjau tą video...
manau , kiekvienas čia suprasti gali truputį kitaip.
man tai neaišku, kas tie blokai, tai man ta kalba nesuprantama, ir kaip juos nuimti , kam nuimti.... ir pan.


sprendi tu pats, kad būtų tavo sprendimas, vienoks ar kitoks.
o ne kažkieno.
jei Tau nuo to bus geriau, tai manau, kad Tau - viskas gerai.
Vartotojo avataras
Parašė LBJ
#415555
biggie rašė:Scam


Agreed