Skyrius, skirtas diskutuoti apie skirtingas psichoterapijos kryptis, dalintis patirtimi, atsiliepimais apie psichoterapeutus ar psichologus.

Moderatoriai: Serpentskin, signs

Parašė RamunėMoon
#429516 Labai daug patirties neturiu su šiais dalykais, tad taisykit, patarkit ir tikrai stengsiuosi taisytis.
Ilga istorija trumpai, Esu iš Šiaulių, turiu nerimos sutrikimų (anxiety) kurie trugdo išgyventi banalius, kasdieninius dalykus. Pirma dar galėjau kontroliuoti viską su valerijono preparatais ir kvėpavimo pratimais, tačiau nesenai pradėjau naują darbą kuris man suteikia labai daug perspektyvos kaip jaunam žmogui ir labai nenoriu jo mesti, tačiau pasidarė labai sunku. Nerimas didėja kartu su poveikiais. Rytais vimdo, pila prakaitas, drebulys, temsta akyse. Neturiu jokių kitų problemų, myliu savo gyvenimą ir noriu džiaugtis juo, bet tai labai sunku kai rytais negaliu net iš lovos pakilti be pykinimo. Galbūt kas nors galėtū parekomenduoti gerą terapiautą, preparatą, ką nors kas galėtū man padėti?
Parašė ricka123
#429540 Sveiki, manau, kad cia reikia simptomus pirma iveikti su psichiatro pagalba. Ir po to kreiptis papildomai i psichologa ar psichoterapiauta. Siauliuose veikia privatus psichikos sveikatos centras. Paslaugos mokamos, jeigu nesate prisiregistrave prie rezuso ar senojo boksto klinikos. Pats ten lankausi ir turiu nerimo sutrikimu. Tiesa, tik vis dar nepavyksta pataikyti vaistuku, laukia labai ilgas kelias. Sekmes.