Moderatorius: Užtrauktuko koordinatorė

Vartotojo avataras
Parašė zilvis86
#103463 Idesim mes kaip atskira tema. Siuo metu yra ateje du laiskai, bet man rodos kazkas jau atsakineja - nenoriu uz akiu uzbegt, tai geriau palaukim.

Medeja, o tave nemiga kankina ar kodel nemiegi?
Vartotojo avataras
Parašė Medeja
#103488 taip, nemiga. periodiskai.
Vartotojo avataras
Parašė zilvis86
#103491 O nemiga tai kaip atskira liga, simptomas ar vaistu salutinis poveikis?
Sorry, jei per daug lendu, bet labai idomu pasidare. Jei nenori, gali neatsakyt =)
Vartotojo avataras
Parašė Medeja
#103493 nu ne, mano vaistai turetu mane migdyti. manyciau nerimuko padarinys. kad liga tai negirdejau kazkaip
Vartotojo avataras
Parašė zilvis86
#103495 Hmm...
As parasau ir neissiuntes istrinu, nes kazkaip vis nedrasu klausti, galvoju ar ne per daug lendu. Nes va nezinau ar man patiktu jei pradetu klausineti kaip cia kas zmogus is sono. Bet galvoju, kad gal geriau klausiu tiesiai, nes tu pasiusti mane visada gali :)

O tavo nerimas apie koki nors dalyka konkreciai ar tiesiog jausmas be priezasties?
Vartotojo avataras
Parašė Medeja
#103496 gali klausineti. tai jausmas be priezasties. o jei yra dar ir priezastele kokia nors tai isvis neturiu kur detis. klausinejimams galim kraustytis i mano dienorasti, nes cia ne i tema ir moderatoriai mus ismes :D
Vartotojo avataras
Parašė zilvis86
#103498 aha, as irgi misliju, kad biski ne pagal topica snekam, bet negaliu susistabdyt :)
Vartotojo avataras
Parašė nulis
#103529 Laiškas Nr.8.

Mane kamuoja žiauri nemiga. Užmingu 5 ryte, o jau 7 reikia keltis į mokyklą. Pastoviai mąstau, koks aš nevykėlis: pvz pašneku su kokiu žmogumi laiptinėje ir visą dieną mąstau ar teisingai jam atsakiau. Vakar manęs žmogus maximoj paklausė, gal žinau kur mišrainės padėtos. Atsakiau, o kai grižau namo apsiverkiau - gi ne ten jam parodžiau.
KVAILA verkti del tokių nesamonių!!! Pykstu ant savęs, bet nieko negaliu pakeisti. Bandau mąstyti pozityviai, bet neišeina, nes gyvenimas yra šudas, draugai išduos, tėvai manęs nekenčia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Šitam puslapį prisiskaičiau visko ir dabar galvoju gal aš koks nenormalus???? Ar man praeis? Ar čia visiems taip yra tik visi tyliai sau tą slepia???
Atsakykit labai prašau



Atsakymas

Sveikas, į tavo laišką atsakė keli bendruomenės "Kovos su depresija klubas" nariai:


...pirmiausia neskirstyk žmonių į normalius ir nenormalius, savęs taip pat...man sunku atsakyti į tavo klausimą, nes aš nežinau kas yra normalu, nenormalu, mes esame visi skirtingi ir tiek, bet jei nori sužinoti ar telpi į psichiatrų apibrėžimą „nenormalus", nueik pas jį ir sužinosi...


...as ne gydytoja, negaliu pasakyti, kas tau yra ir ar tai praeis, bet jei rašai, kad „gyvenimas šudas" su kažkuo pasitarti dėl savo būklės manau reikėtų...


...apie tai ką rašai man panašu į nepasitikėjimą savimi, o kiek žinau tai ilgas psichoterapinis gydymas tik gali padėti...

...manau, kad yra daug žmonių taip besijaučiančių. Manau yra tai slepiančių ir yra tų, kurie kreipiasi pagalbos, aš esu vienas iš tų, kurie kreipėsi pagalbos. Pradžia buvo sunki, ypač kol atsirinkau man tinkantį gydytoją, bet dabar džiaugiuosi, kad kreipiausi. Saulius








Oi, mirštu iš juoko. :shit
Vartotojo avataras
Parašė nulis
#103530 Kaip gaila, kad visi miega. :( Nėra su kuo pasidalinti šiuo džiaugsmu. :( Nu pateikit greitai man kas nors įrodymų, kad čia kas nors iš mūsų atrašinėjo! Netikiu! Melas! :cat

Mistiškasis Saulius.......


Labai laukiu informacijos "Arbata gatvėje" skyrelyje. Norėčiau arbatos. Nors geriau būtų "Arbata į namus" arba dar geriau - "Pica į namus". Tikrai sudalyvaučiau. :D
Vartotojo avataras
Parašė Medeja
#103534 rasau as atsakyma tam jaunuoliui su misrainiu problema: daugiau darbu uzsiimk ( kad ir grindu praplovimas padetu) ir maziau kils minciu issi...sineti.
Vartotojo avataras
Parašė nulis
#103535 Man atrodo nė vienas iš mūsų neparašytų tokiu stilium kaip tie keturi atsakymai. :D Bent jau nesugalvoju nė vieno nario. :D

O aš irgi turiu mišrainių problemą. :(
Vartotojo avataras
Parašė zilvis86
#103537 hmm... gali buti, kad cia klaida isivele. Nes Aidana atsakinga uz laiskus, o pati nemokejo patalpinti atsakymu i puslapi. Tai atsiunte man viska pastu, o as idejau. Pagalvojau, kad jus jau pradejot atsakineti, tai ir uzrasiau ta sakini. Sorry, jei cia klaida. Tuoj nuimsiu.

Blemba, norejau kaip geriau, gavosi kaip visada :verysad:
Vartotojo avataras
Parašė Medeja
#103538 ot prisimenu kai mane ligoninej kazkokiais ne tokiais vaistais apsere, tai sunkiai rasdavau maximoj sriubas is pokelio :D ale nieko, paskui praejo ta egzistencine tsakant problema.
nu jei cia rimtai zmogus taip jauciasi, tai reik kviest greitaja ir subiai, nes cia ne depresija, o kazkoks baisus dalykas kitas visai...
nu pralinksmejau vienzo.
Vartotojo avataras
Parašė nulis
#103539
zilvis86 rašė:Blemba, norejau kaip geriau, gavosi kaip visada :verysad:


Nesiseka jum su šitu klubu niekaip. :D
Vartotojo avataras
Parašė zilvis86
#103541 Man cia nesiseka :) Na, pradzia yra pradzia... paskum gal isivaziuosiu.
Sorry, dar karta. Jauciu, kad galejau izeist - is tavo atsakymo supratau, kad tau labai nemalonu tas buvo.
Rimtai netycia, juolab, kad tie atsakymai man nepasirode kazkuo netinkami ir itarimas nekilo :/