Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė dangiska
#155032 knyga atrodo gera, bet kad man nera depresijos o nerimo sutrikimas tai man deja netiktu...na bet tikiuosi psichoterapija man pades :)
Vartotojo avataras
Parašė Meta
#155037
Manigrivette rašė:Nežinau, kaip pas jį patekt. Mane tiesiog guldo į jo skyrių ir tiek. =)


Mano pirma meile pas ji anonimiskai vaiksiojo, mokamai. Jis netik skiriuj gulincius gydo... Anas turejo bedu su zole, negalejo mest, alekseicikas rimtai juo uzsieme buvo, bet deje tas zmogus beveik nepasiduoda gydymui. Gydosi visa gyvenima, tai nuo zoles, tai nuo alkocholio, tai dar nuo kokio velnio, kiti nuo tokiu ligu is pirmo - antro karto pasveiksta, o jis ne. Pastovus depresijos ir priklausomybiu atkriciai, kurie tesiasi virs 10 metu...
Vartotojo avataras
Parašė Mona
#155129 Dangiska, man irgi nerimo sutrikimas, o jis, kaip zinia priveda ir ir iki depresijos, todel manaui,kad ta knyga tinka ir siuo atveju.
Vartotojo avataras
Parašė Jozhik v'tumane
#155138 Aš irgi taip pagalvojau. Juolab, kai kankina apatija. =)
Vartotojo avataras
Parašė dangiska
#155152 na reiks gal tada paieskot ir pavartyt gal sudomins =)
Vartotojo avataras
Parašė nakviša
#155523 Neramina dabartinis atkrytis su visais nerimais ir įtampom,tuo labiau vartojant AD nemažą dozę,nes anksčiau pablogėjimai su AD būdavo ne tokie žymūs,greit pasitaisydavo,ir jie būdavo labai reti...bet antrąkart po pertraukos tie patys AD,anksčiau padėję ne vienus metus,jau taip gerai nebeveikia,reikia didesnių dozių(nors nežinau kaip kitiems,galbūt ir kitaip),nors gyd.tvirtina,kad kartais ir padeda po ilgo laiko pertraukos...
Vartotojo avataras
Parašė Jozhik v'tumane
#155532 O kiek tau metų? Nuo kada prasidėjo depresijos ir kiek epizodų jau atlaikei?..

Klausiu, nes šiaip jau esu jauna, man tik 23, o štai jau trečias epizodas. Ir dar vienas yra buvęs vaikystėj po tėtės žūties. Įdomu, ar didelė tikimybė, jog atkryčiai kartosis dažnai. Mat, per tris metus, na, jau į trečių metų pabaigą, mane ištinka trečias epizodas.
Vartotojo avataras
Parašė dangiska
#155533 man irgi 23 tik...o vaistu irgi vis stipresniu reikia..arba netaip greitai veikia....tik pas mane tarpai tarp epizodu ilgesni..es ad vartodavau kazkur po metus ar du
nakvisa o tai kiek laiko ad vartoji ?
Vartotojo avataras
Parašė nakviša
#155551 Metų nemažai,44,o AD vartojimo stažas daugiau 10 metų su nedidelėm pertraukom,o atkryčių vienu metu beveik nebuvo daug metų,tik paskutiniu metu,tie atkryčiai maždaug nuo pernai rudens padažnėjo kas keli mėnesiai.
Vartotojo avataras
Parašė dangiska
#155556 man tai budavo taip kad nustoju gert vaistus ir po metu ar pusmecio vel viskas prasideda is naujo...
Vartotojo avataras
Parašė Jozhik v'tumane
#155571 Ačiū, Nakviša, kad pasidalinai patirtimi. :flo

Mano atkryčiai vyko maždaug taip: pirmas oficialus epizodas - gydausi metus, mažinam vaistus, pagerėjimas; antras epizodas - vėl tuo pačiu pavasarį (vasaris, kovas, balandis - paūmėjimas); metai be vaistų; trečias epizodas - simptomus pradėjau jausti vasarį, atsirado somatinės ligos, kreipiaus į psichiatrą, vasaros pradžioj atsisakiau vartoti AD ir juos priėmiau tik rudenį, kai buvo visai blogai, tad depresija įsidenėjo. =)
Parašė bevardo
#155722
Manigrivette rašė:Ačiū, Nakviša, kad pasidalinai patirtimi. :flo

Mano atkryčiai vyko maždaug taip: pirmas oficialus epizodas - gydausi metus, mažinam vaistus, pagerėjimas; antras epizodas - vėl tuo pačiu pavasarį (vasaris, kovas, balandis - paūmėjimas); metai be vaistų; trečias epizodas - simptomus pradėjau jausti vasarį, atsirado somatinės ligos, kreipiaus į psichiatrą, vasaros pradžioj atsisakiau vartoti AD ir juos priėmiau tik rudenį, kai buvo visai blogai, tad depresija įsidenėjo. =)


Hi, jai kalbant apie pirmąjį tavo klausimą, ar įmanoma pasveikti?

Aš tikiu, kad viskas mūsų rankose, ir daugelį dalykų jau per savo sunkius išgyvenimus įsitikinau, kad viskas mūsų nore, ieškojime teisingo kelio, o ne tik speliojime, o ir bandyme :)

Ir manau, kad labai svarbios mūsų mintys, begalo svarbios, reik kažkaip išmokti, ieškoti mąstyti kitaip, daryti kitaip, ir sutriuškinti savo blogąsias mintis, o paskiau automatiškai jos nebekils, o atvirkščiai po biški pradės ateiti geros mintys :) aišku aš čia viską labai abstrakčiai aprašiau, reik viską patirti pačiam ir suprasti.

Svarbu suprasti, ar tu nori makalotis tame mėšle, ar nori jaustis gerai, kaip kiti? Jai atsakai, kad noriu jaustis gerai, tai belieka daryti taip, kaip daro tie žmonės, kurie jaučiasi gerai ir yra laimingi, reikia ieškoti tokių, kurie yra laimingi ir sekti jų pavyzdžiu :)
Vartotojo avataras
Parašė Jozhik v'tumane
#155732 Deja, visus metus, kol nevartojau visokių vaistų, stengiausi ir puoselėjau pozityvą savo gyvenime, gyvenau taip, kad nesusirgčiau, bet... Atkrytis atėjopats savaime. Ne visais atvejais padeda tokie dalykai. =)
Vartotojo avataras
Parašė Meta
#155750 Man pozityvas padejo 3 metus prasilaikyt... Siaip idomu butu jei visi paanalizuotu kaip gyveno pries atkriti, apart to kad vaistu negere. As pvz i vakarelius daznai nueidavau, daznai nemiegodavau naktimis, svaigindavausi. Bet prasidejo blogybes sedint namie. Siaip dar ir darbe bedu turejau ir nestumas, daug ka galima butu laikyt itakojanciu veiksniu, reiketu rimtesnes gal analizes.
Kaip manot kas jums labausiai sutrugde toliau gyvent normalu gyvenima, kas pakiso koja?
Vartotojo avataras
Parašė dangiska
#155769 na pas mane buvo visokiu sunkiu situaciju...problemos darbe...durni santykiai su vyrais...bet gyvenimas nera rozem klotas...tokio mes vistiek nesusikursim.. gyvenau normaliai..miegojau pakankamai , sportavau..dziaugiaus gyvenimu...keisciausia, kad labai stipriai pablogejo per atostogas...nors tuo metu buvau tikrai laiminga...