Moderatorius: Astro-Meška

Parašėnegative
#149208 būtų net keista, jei nebūčiau susirgusi.
mama jautri, tėvas su nuotaikų kaitom, pesimistas, nesusipratęs gyvenime ir be jokių socialinių įgūdžių. žmogus iš mėnulio. kad ir koks jis bebūtų - myliu ir vertinu jo pastangas dėl manęs.
taip pat aš atsiskyrėlė nuo pirmų savo gyvenimo dienų, daug emocinių traumų...
tai ko ir norėt. aš linkus į psichinius sutrikimus.
Parašė Diana7777
#166958 Niekas giminej nesirgo depresija,matyt as esu pirmoji.
Parašė dalyba iš nulio
#167223 Mano vyro, kuris serga, močiutė vartoja antidepresantus, o tėvui dažnai būna galvos skausmai. Tai jokių vaikų nebus nuo jo
Vartotojo avataras
Parašė aviete
#167231
dalyba iš nulio rašė:Mano vyro, kuris serga, močiutė vartoja antidepresantus, o tėvu.i dažnai būna galvos skausmai. Tai jokių vaikų nebus nuo jo

oho koks grieztas pasisakymas...bet zinoma gerbtina kiekvieno zmogaus nuomone ir apsisprendimas =)
as sergu depresija ir ivairiais dar sutrikimais:nerimas,panikos priepuoliai,oks nepasovus,potrauminio streso sindromas ir dar atrastume.. bet pagimdziau nuostabia dukryte,kuri dabar yra pagrindinis variklis,sviesuliukas,saulele sviecianti kas ryta tiktai man...ne manau kad del ligos reiktu atsisakyti tokio stebuklelio..zinoma bijau,kad gali paveldet depresija,bet ne vienas nesam nuo to apsaugoti...
Parašė Forgiven
#167235
dalyba iš nulio rašė:Mano vyro, kuris serga, močiutė vartoja antidepresantus, o tėvui dažnai būna galvos skausmai. Tai jokių vaikų nebus nuo jo



As pakraupusi. Pasakytu man koks vyras, kad nenori nuo vaiku vien del mano artimuju ir mano ligu... :bum
Vartotojo avataras
Parašė aviete
#167243 o kam tu su juo gyveni?tu myli ji,ar tik del to,kad santuoka ir gailestis jam?
Parašė Forgiven
#167246 Aisku, cia tik jusu reikalas, bet gal tai kaip tik dziaugsmo jusu seimai atnestu? Atrodo, kad gyvenimas su serganciu vyru - kancia. Uzuojauta jam... Nors panasu, kad ir pati nelabai sveika, jau tiek neigiamu emociju...
ParašėKatinas
#167249
Forgiven rašė:
As pakraupusi. Pasakytu man koks vyras, kad nenori nuo vaiku vien del mano artimuju ir mano ligu... :bum

o man atrodo visiskai normalu taip pasakyti.
Vartotojo avataras
Parašė Jozhik v'tumane
#167287 O man ne. Arba jei jau sako, tai tegu kalba apie tai su vyru, o ne kažkur forume. Jei būčiau vyras, tokią bobą nedelsiant palikčiau. :D
ParašėKatinas
#167288 Manigrivette,man rodos cia vyras nenori turet vaiku,o ne ji.ar as neteisingai supratau :bloga
Parašė dalyba iš nulio
#167289 mes abu taip manom. nu kam reikia vaikui tokio pavyzdžio, kam jam reikia tokių tėvų, kurie kenčia, kurie patys negali susitvarkyti su savo problemom
Vartotojo avataras
Parašė Jozhik v'tumane
#167291 Taigi pasveikstama nuo tos depresijos. Ir problemos su laiku išsisprendžia. Nu, bet jei kalbat su vyru apie tai, tai atsiprašau už ironiją. :flo
Vartotojo avataras
Parašė dangiska
#167300 nu a stokia irgi mesciau :D siaubas...
as tai gimdysiu vaikus ir kai pasveiksiu manau busiu visai nebloga mama :king
Parašėdragonfly
#222175
dangiska rašė:nu a stokia irgi mesciau :D siaubas...
as tai gimdysiu vaikus ir kai pasveiksiu manau busiu visai nebloga mama :king


va chia geras poziuris B); as ir manau is dalies paveldejau