Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Jozhik v'tumane
#192807 Na, aš dėl savo BS nesu tikra. Jis kol kas vėl įtarimo stadijoj. Bet beveik neturiu abejonių, kad man būna hipomanijos.

Tuo aktyviuoju periodu aš tikrai puikiai mokausi. Puikiai išsilaikiau praėjusią sesiją. Čia labai daug reikšmės turi gydymosi ir šiaip gyvenimo įpročiai, man regis. Aš nuo seno įpratusi planuoti laiką... Tai kai susiplanuoji, ir pasidarai tai, kas būtina. Ambicijos... Na, aš noriu tobulėti ir greitai savo profesinėje srityje. Beje, knygos, kurių parsinešu iš bibliotekos, dažniausiai nunešamos neperskaitytos. Būna tokių planų, kurių būtini darbai įgyvendint neleidžia... Aš noriu bendrauti, bet reikia mokytis. O kai su manim nori bendrauti, man trukdo, nes aš mokausi, skaitau ir bla bla.

Su fifzine veikla man sunku ką sakyti. Aš vaikštau ir tvarkau vieną vienutėlį bendrabučio kambary. Ir problemos tada paprasčiau išsisprendžia... Na, bet visa tai tik mano pastabos, kuriomis teks dalintis su gydytoju. Tiesiog dabartinė mano depresija labai įtartina... Gerėja, blogėja, gerėja, blogėja... O vaistus vartoju labai sąžiningai ir stabiliai. =)
Parašėdragonfly
#222012 Sveiki, man diagnozuotas BS. Siuo metu vartoju depacine ir fluanxol.
Jauciuosi visiskai tuscias, depresuotas. Gal kas vartoja siuos vaistus?
Vartotojo avataras
Parašė neko-chan
#222395 sveiki, man irgi diagnozavo bipolini. kol kas teoriskai as ligoninej, siandien isleido namo, bet iki vakaro turiu grizti. jau atsirado noras gyventi, net jauciuosi...tokia rami :DD
Vartotojo avataras
Parašė DDarijus
#222494 Aš irgi vartoju depakiną, jis mane stipriai slopina, mažins kūrybingumą, kalbu ir rašau trumapais ir paprastais žodžiais. Bet turi depakinas vieną privalumą- išlaikom emocinį stabilumą: nekyla pykčio priepoliai
Parašėdragonfly
#222517
DDarijus rašė:Aš irgi vartoju depakiną, jis mane stipriai slopina, mažins kūrybingumą, kalbu ir rašau trumapais ir paprastais žodžiais. Bet turi depakinas vieną privalumą- išlaikom emocinį stabilumą: nekyla pykčio priepoliai


o nesiule kokios alternatyvos depakinui?
Vartotojo avataras
Parašė neko-chan
#222559 mane panasiai veikia, tik nekyla stipriu emociju :bloga
Vartotojo avataras
Parašė MaRtynas22
#235443 labas as tik snd pradejau cia rasyt, esu lankesis pas daug visokiu psichiatru daktaru, zolininku, parapsichologu ir tt. bet vis uzeina blogos nuotaikos epizodai nemeile sau jokios savivertes, atrodo visai nemoku bendraut ir su kuo nors bunant slegia ta nejauki tyla vis save stebiu jauciuosi didziausias nevykelis sunku apsisprest susikaupt ir aplamai atrodo tuscias galva visai nedirba... o kartais uzeina super gera nuotaika mintis keicia minty pilnas energijos atrodo kalnus nuversciau zodziai liejasi laisvai jauciuosi pats geriausias, lb svyruoja daznai... todel galvoju gal cia surasiu kazka artimo su kuo kazkas panasiai vyksta..
Vartotojo avataras
Parašė MaRtynas22
#235444
bipolar1978 rašė:Sveiki, man diagnozuotas BS. Siuo metu vartoju depacine ir fluanxol.
Jauciuosi visiskai tuscias, depresuotas. Gal kas vartoja siuos vaistus?
ir kaip tau pasireiskia depresija ir ar tau padeda vaistai ar tik apglusina, nes as irgi nznau ka daryt galvoju gal vel sugryzt prie tu vaistu
Vartotojo avataras
Parašė Laikas
#237823 Visu pirma Martynai tau reikia issiaiskinti kaip ir kas.. Kodel viskas vyksta taip daznai, kaip daznai ?
Kad tuscias, nevisavertis, kaip ir aisku, tai yra netikra, o kognityviniai pozymiai su kuriais sunku dorotis. Kai tai praeis, taip nesijausi.
Kitas dalykas, su tais energijos svyravimais, kai netiketai pasijauti tiesiog super, turi manau pildyti zurnala, ivertint, uzsirasyt visas nuotaikas, taip lengviau yra ivertint ateinancias kaitas. Parodes ir paaiskines daktarui galesti lengviau nusprest, kur labiau linksti ar prie depresijos ar prie bipoliskumo.
Parašėdragonfly
#243167
MaRtynas22 rašė:
bipolar1978 rašė:Sveiki, man diagnozuotas BS. Siuo metu vartoju depacine ir fluanxol.
Jauciuosi visiskai tuscias, depresuotas. Gal kas vartoja siuos vaistus?
ir kaip tau pasireiskia depresija ir ar tau padeda vaistai ar tik apglusina, nes as irgi nznau ka daryt galvoju gal vel sugryzt prie tu vaistu


Is esmes uzglusina
Parašė povilas33
#262333 Geriausia savimi tikėti, negu tais vaistais..
Vartotojo avataras
Parašė Paukstis
#262683
DDarijus rašė:Aš irgi vartoju depakiną, jis mane stipriai slopina, mažins kūrybingumą, kalbu ir rašau trumapais ir paprastais žodžiais. Bet turi depakinas vieną privalumą- išlaikom emocinį stabilumą: nekyla pykčio priepoliai


Taciau mane erzina vaisto savybe - slopinti kurybinguma. Jauciuosi lyg tuscias butelis.
Vartotojo avataras
Parašė Revenant
#267984 Turiu Bipolar Disorder ir siuo metu vartoju Setraline tabletes po 100mg, labai padeda. Jos nemigdo ir neslopina, puikiai slopina pykti, bei puikiai padeda kovoti su liudesiu. Vienintelis minusas yra tai, kad ju man reikia vis daugiau gerai saivjautai, is pradziu vartojau 50mg, greitai perejau prie 100mg, o dabar prasysiu daktaro padidinti doze arba dar papildomu vaistuku israsyti, nes kartas nuo karto vel islenda panikos priepoliai ir liudesys :/
Vartotojo avataras
Parašė Revenant
#267985 Turiu Bipolar Disorder ir siuo metu vartoju Setraline tabletes po 100mg, labai padeda. Jos nemigdo ir neslopina, puikiai slopina pykti, bei puikiai padeda kovoti su liudesiu. Vienintelis minusas yra tai, kad ju man reikia vis daugiau gerai saivjautai, is pradziu vartojau 50mg, greitai perejau prie 100mg, o dabar prasysiu daktaro padidinti doze arba dar papildomu vaistuku israsyti, nes kartas nuo karto vel islenda panikos priepoliai ir liudesys :/