Moderatorius: Astro-Meška

ParašėKatinas
#71889 As jau kokius 4men geriu :DD .Aciu dievui ,kad jie yra!
Vartotojo avataras
Parašė riquete
#91891 ;car =) Y man patinka vairuoti,kai užeina panikos priepuoliai,dažnai,jeigu leidžia finansai kur nors važiuoju.Kartais net ratus suku aplink savo miestą,šiaip važiuoju be jokio tikslo.Šendien važiuodama(rūkiau kaip kaminas) y grožėjaus apšerkšnyjusiais medžiais. :supa Labai gražu buvo.Sulūžo mano mašina nebepataisomai :oops: Tai tetis davė savo,supranta ans mane,padeda kiek gali.Tik man labai sunku tą pagalbą priimti.Amžinai jaučiuosi kalta,skolinga,kad be kitų negaliu išsiversti :dream:
Vartotojo avataras
Parašė linn
#91905 as taippat jauciuos del visko kalta ir skolinga...
Vartotojo avataras
Parašė juodulys
#91917
Minerva rašė:As pradejau negalvoti nuo tada kai geriu vaistus,cia kazin nuo ju toks poveikis .ar kam nors taip buvo?


As irgi nebegalvoju kai pradejau gerti vaistus. O kai negalvoju, tai turiu energijos kitiems geriems dalykams, kurie padeda sveikti - mankstai, maisto gaminimui, namu susitvarkymui, skaitymui ir pan.
Vartotojo avataras
Parašė Edena
#129004 Bene geriausias budas palengvinti depresija yra uzimtumas, kuomet labai mazai laiko lieka galvoti apie save. Galimybe koncentruotis tik i savo mintis yra serganciam depresija yra itin rizikinga. Tik beda ta, kad ir tas uzimtumas yra dazna sunkiai pasiekiamas del dideles apatijos, jegu neturejimo, sunku perlipt per save. Man asmeniskai labai noretus buti uzimtai, bendrauti su zmonemis. Bet kuo labiau kazko siekiu, tuo labiau neimanoma tai tampa.
Vartotojo avataras
Parašė xDMx
#193995 Man tai kažkaip šita daina padėdavo:
http://www.youtube.com/watch?v=bAh-3ZBz4Uo

How will I drink from that stream
How will my heart sing your praise
How will I lay down in green grass fields
When my soul is so afraid to
Rejoice

Tada atsirasdavo sveikas kamputis širdyje kur gimdavo truputis šviesos ir meilės, ir pasipildavo ašaros. Tada susimąstydavau, kad aš gal bijau sau atleisti, gal bijau atsigerti iš to džiaugsmo šaltinio, gal bijau širdimi dainuoti, gal bijau gulėti ant žalios pievos... Nes po visko visko, kai jau viskas pasibaigia, juk lieka tik džiaugsmas.
ParašėŠiršė
#194056 Man labai padeda menas. Manau, padėti galėtų apskritai gilinimasis į dominančią sritį.
Parašėdragonfly
#222011
Širšė rašė:Man labai padeda menas. Manau, padėti galėtų apskritai gilinimasis į dominančią sritį.


Jeigu turi siuo metu sriti kuri domina... :(
Parašėkakadu23
#231841 Tai kiekvienas turi :)

_________________
Kadagių eterinis aliejus
Parašėnemoku
#231842
kakadu23 rašė:Tai kiekvienas turi :)

Turbūt su sunkia depresija nesi susidūręs, jei taip sakai. :D
Parašė Dusulys
#231851 Kai esi toj busenoj, jokia sritis nedomina.
Vartotojo avataras
Parašė varlyte
#232276 kai jau galiu kažka veikti, man labiausiai padeda:
* darbas (ir pareigos jausmas, kad turiu jį atlikti)
* bendravimas su brangiais žmonėm
* dušas, vonia, maudynės jūroje
* daržas, kapstymasis žemėj
* kava ir cigaretė
* alkoholio nevartojimas
* grynas oras
Vartotojo avataras
Parašė memfis25
#232627 man per depresija reakcija sutrikdavo,taigi valgydavau daug saldumynu,ten pyragai,sokoladiniai saldainiai,gerdavau limonadus.Po to suzinojau,kad limo0nade be saldikliu yra daug aspartamo(jis didina svori).
Parašė hysteria
#234276 bent jau man kažkiek padėjo masažai ir įvarios kitos spa procedūros. ir kai esi visiškai apatiškas žmonėms, pagelbsti mano mylimiausioji augintine, su kuria kartais jaučiu artimesnį ryšį nei su savo tėvais :dream:
Parašėnemoku
#234293 Ką augini?