Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Lifelover
#239667 Ilgų patyčių metų, ilgametės apatijos, prasto auklėjimo vaikystėje, daug traumų visokių, ir šiaip polinkį visada turėjau juodai spalvai...
Vartotojo avataras
Parašė raimis200
#240288 Isvien durni galvojimai, stresas, taip ir privede prie depresijos. Turbut nemokejimas saves reguliuoti. Kaip sakoma, per daug viska imi i galva, tada kencia nervai, ko pasekoje ir depresijos.
Vartotojo avataras
Parašė ladyruby
#244248 Susirgau manau del to, kad anksti netekau tevu. Meginimas isprievartauti vaikysteje, bet pabegau (nepaliete manes). Bet istrigo visam gyvenimui sitas dalykas.... Pastovus nervai,stresas,bandymas zudytis kelis kartus, patevio smurtas seimoje. Ir kai mamos netekau budama lb jauna, patevis sudave paskutini smugi isgindamas mane is namu.Ir tik geru zmoniu deka, atsistojau ant koju (finansiskai)...
Vartotojo avataras
Parašė Mellisa
#244250
ladyruby rašė:Susirgau manau del to, kad anksti netekau tevu. Meginimas isprievartauti vaikysteje, bet pabegau (nepaliete manes). Bet istrigo visam gyvenimui sitas dalykas.... Pastovus nervai,stresas,bandymas zudytis kelis kartus, patevio smurtas seimoje. Ir kai mamos netekau budama lb jauna, patevis sudave paskutini smugi isgindamas mane is namu.Ir tik geru zmoniu deka, atsistojau ant koju (finansiskai)...



Zinai , visos bedos is vaikystes, jaunystes, ypac jei patyrei smurta, prievarta.
Prasideda kompleksai, saves nuvertinimas.....
Mano atveju.
Vartotojo avataras
Parašė ladyruby
#244252 Gali buti, yra daug veiksniu ytakojanciu depresijos atsiradima... Bet labiausiai smoge man kai mamos netekau.Tada viskas paluzau... Siaip esu linksmas kompanijos zmogus, zodzio kisenej neieskau ir sugebu atsikirsti kai reikia :D kiti net nepagalvotu, kad galiu sirgti depresija...megstu juokauti labai ir net labai, kresti visokias nesamones draugams uz kurias manes jie nekencia bet kartu ir myli :D :lakstau tai va, esu yvairiapusis zmogus...
Vartotojo avataras
Parašė maingirdas
#244737
maumuo rašė:Jei suvokčiau KODĖL? Ta depresija išsiklaidytų kaip rūkas tekant saulei...
Geras atsakymas,jei zinotumem del ko susirgom.As ir dabar nezinau.Turbut nervai silpnesni,daug streso ir t.t.
Vartotojo avataras
Parašė Laura_Palmer
#244845 manau, kad susirgau dėl jaunystės klaidų - mėčiausi žmonėmis, netyčia išmečiau brangiausius - vėliau buvo tik tai, kas buvo... palaikymo, supratimo iš artimųjų - 0, stresas, nerimas ir t.t. be to, manau,kad iš prigimties biškį jautresnė, giliau viską imu į širdį, gal dar genetinis faktorius - giminėj buvo sirgusių. Rodos, kaip ir viskas gerai būtų su manim ir mano gyvenimu, o kažkoks sielvartas neapleidžia...
Vartotojo avataras
Parašė Sali
#245455 laikiausi nesveiktų dietų
Vartotojo avataras
Parašė Ele777
#247239 sunku atsakyti į šį klausimą, bet manau daug įtakos turėjo tėvų elgesys, nuo pat vaikystės teko matyt kaip tiesiog mano akyse tėvai mėgina žūdytis, tuomet visad atrodydavo, jog ten esu vienintelė mąstanti racionaliai, todėl ne kartą esu išgelbėjusi juos nuo tokio poelgio, visad prie jų stengiausi atrodyti stipri ir neparodyti savo silpnumo. Galiausiai tai mane dar labiau pradėjo slėgti. Tapau uždara ir atrodytų iš šalies bejausmė, tačiau toli gražu taip nebuvo. Ir jaučiu, kaip po truputi klimstu giliau ir giliau į šį liūną...
ParašėDorian Gray
#269410 Dėl savo perdėto polinkio rūpintis savo išvaizda. Negaliu pakęsti minties apie senatvę, tad farau biską kas įmanoma, kad ji neateitų. Ir tas nuolatinis kovojimas su laiku slegia.
ParašėZaibuke
#269429 Tikriausia estat labai jaunas :da
ParašėDorian Gray
#269436 Taip, esu dar visai jaunas, dėl to ir rūpinuosi savimi kol nevėlu.
Parašė C'est la folie
#269497 Iš antisocialumo ko gero. Žmonės man buvo nuobodūs ir kvaili, žmogus - nauda, našta arba tuščia vieta. Stimuliuodavo žinios, nuotykiai, ypač ekstremalūs nuotykiai, buvo juntamas itin didelis poreikis kažkokiam dvasiniam penui. Pradėjau domėtis svaigalais dar gerokai iki tol kol pradėjau juos vartot, auginau kanapes ir grybus dar net neįsivaizduodamas kaip jie veikia. Bet kai pradėjau, tai pradėjau, live fast, die young, fuck off lowlifers. Mane gelbėjo mano polinkis į komfortą, dažnai keisdavau kompanijas, pasižymėjau aukštais standartais. Bet vistiek dasimušau.
Vartotojo avataras
Parašė intentions
#269594 Del perdeto savo jautrumo. Kaupesi visokie menknekiai, kurie pasamonej nepastebimai neduodavo ramybes, keite elgesi, galop privede prie depresyvaus mastymo, prasmes nematymo ir visko nuvertinimo.
Parašė svetimapalata
#269651 matyt, visada silpnesnė buvau tai ir susirgau...o ir patyrimų turėjau įvairių..