Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė dddeganti
#252346 nes tai buvo geriausios 5 dienos praeitais metais. vasara, nauja muzika, draugai, JURA, saule, gyvenimas ne kazkokiam patogiam bute, o tiesiog lauke palapinese.. ir visos tos dienos su muzika dar pamirsau paminet naujas pazintis :D visada festai yra kazkas neitiketino, o sitas buvo antrasis man ir likau nesveikai suzaveta. ai dar pamirsau pridet, kad tranzavom su draugais, tai nuo Vilniaus iki Sventosios nuvaziuot kainavo 3lt(nes nuo Palangos jau vaziavom autobusiuku), bet ispudziai isliko ilgam ilgam.. :super nezinau ka dar pridet, tiesiog rasau ir sypsausi
ParašėŠiršė
#252359 dddeganti, man tavo avataras taip primena Janice iš "Friends", kai ji sako OH MY GOD :DD

Kad būtų į temą, aš labai į tundrą norėčiau. Niekada nesu buvusi.
Vartotojo avataras
Parašė dddeganti
#252367 manau Amy kazka pan sake tuo metu ;DDD apie tundra girdejau neblogu atsiliepimu, bet pati nesu buvus. gal kada nuves likimas ;d
Vartotojo avataras
Parašė intentions
#252470 Sattoj nebuvau, buvau Tundroj.
Tikrai labai patiko, tos kelios dienos palapinese kaip koks atskiras gyvenimas su visokiais nuotykiais :) Na ir aisku muuuzika.
Bet pastaraisiais metais girdejau, kad liaudis suprastejo, nemazai privaziuoja 'marozu'. Zinoma, su savo draugais smagu, bet ir bendra atmosfera turi reiksmes..
As va noreciau i Heinekena. Jau kelis metus noriu, bet vis niekaip nesiorganizuoja nuvykimas.
Vartotojo avataras
Parašė dddeganti
#252474 o dar mano svajone butu Glastonbury.. :angel
Vartotojo avataras
Parašė intentions
#261293 Rasiau sporto skyrelyje, pasidalinsiu ir cia tuo, ka radau (nors ne kulturiniai, o sportiniai renginukai, bet nemokami ir be abejo naudingi ne tik fizinei, bei ir psichinei buklei :) ) :
Nemokamos mankstos vilnieciams : http://www.facebook.com/gsklubas?sk=app_405330142823001
Klaipedoje - siaurietisko ejimo mokymai ir kalanetika http://www.vlmedicina.lt/2012/06/klaipe ... zsiemimai/
Junkites :DD
Vartotojo avataras
Parašė dangiska
#261335 gal kas i satta outside ar karklej festivali vaziuosit ?
Vartotojo avataras
Parašė remisija
#263714 O gal kas MJR lankosi? ;]
Parašė silencieux
#263775
remisija rašė:O gal kas MJR lankosi? ;]


Bandysma apsilankyti.
Vartotojo avataras
Parašė Paukstis
#267807 benderi, tai tu dalyvausi?
Vartotojo avataras
Parašė intentions
#267824 Piktu Lesbieciu Festas :D nu to dar negirdejau.... ypac pirmas zodis nustebino :achtung