Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#320055 Turiu K.Dineikos "psichofizinė treniruotė" esu bandžiusi porą gydomųjų pratimų, bet norisi daugiau gydomųjų mankštų... Gal kas kokį "kanalą" žinote? :aciu
Vartotojo avataras
Parašė Spalvininkas
#320311 Dabar laukuose begioju , miske idomiau bet tai kad sunu primeto ten pastoviai , po paskutinio nenoriu lyst , biski nejuokingas issoko ...
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#324490 Paveikslėlis


Gal kas kokių gerų pratimų žinot psl., be judamkartu.lt?
Kur ieškot pratimų? Youtube ar kokiuose leidiniuose?
Vartotojo avataras
Parašė Alchemikas
#327548 Palaikyt formą padėdavo joga kol užsiiminėdavau, bet po to neberadau laiko ir apleidau. Mankštų ir raumenukų prajudinimui http://neilarey.com/ puslapyje galima pasiieškoti, sakyčiau visai geros programos.
Vartotojo avataras
Parašė Partizanas
#345165 yahhh... reiktų ir man pradėt mankštintis, o tai jaučiuos kaip suglebęs bulvių maišas .
Vartotojo avataras
Parašė Spalvininkas
#345192 negalvojau , kad toks nusiples trečias mėnuo sporto prasideda , bet dar silpnai .
https://www.youtube.com/watch?v=4EdrJNh0Mig
Dar šituos pridėjau po bėgimo ir šiek tiek svorių . Tik kurį laiką nebėgsiu dviračiu šiandien 10 km praėjau . Kelio neskauda taip , nedidelis spaudimas dviračiu .
Vartotojo avataras
Parašė Spalvininkas
#348031 Kaip tie ratukai vadinasi , kur po rankom, kojom čiuožinėja ?:)
Parašė NOM
#357604 Andersonas Bobas - Raumenų tempimas

1995
Lietuvių kalba
"Avicena", 192 psl.


Psichofizinė treniruotė / Karolis Dineika. - Vilnius : Lietuvos sporto informacijos centras, 2001
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#365399 Kaip nepersitempt po ilgos pertraukos per pirmus mankštos kartus - dabar man aktualu, nes visad persistengiu. :D Galvoju pradėt nuo tų mokyklinių "išsijudinimų". Tik ar užteks, klausimas. O mankštintis reikia, nes ne jaunyn einu ir viršsvorio daug turiu. Po to dar bendrai savijautai reikia ir kaip AD veikia. Bet pradžiai kažkaip nepersistengt reik. :bloga
Vartotojo avataras
Parašė Giedrius Markus
#398016 Gal kas darot tokias mankštas kaip joga, tai chi (cigunas) ar pilates. Aš tai jau daug metų darau bet balsu nepadeda atsikratyti ypač joga turėtų padėt nuo balsų nes stoviu ant galvos
Vartotojo avataras
Parašė Vaiduk
#398021 Nuo jogos mane apsesdavo lysdavo nakti i kuna, bet aisku dar ir kitus dalykus praktikavau. Nemanau, kad jauniem gerai tos dvasines praktikos, dauguma tik isbando jas, mazai kas su metais islaiko praktikavima ir pasiekia rezultatu.