Moderatorius: Astro-Meška

Parašė Vvol
#334432 Sveiki, nezinau ar vietoje sukuriau tema, taigi noriu i jus kreiptis su klausimu, kaip susirasti darba sergant depresija ir nerimu (su dideliu polinkiu i socialine fobija)? O tiksliau kaip issilaikyti darbe? Mano specialybe yra vadyba ir politika. Pakeiciau daugybe darbu, bet visuose kaip taisykle mano psichologine sveikata pablogeja. Kol bunu namuose tol viskas buna gerai. Invalidumo man neduoda. Kitu pajamu neturiu, gyvenu nuo atlyginimo iki atlyginimo nuomojamame bute, galiu bet kada atsidurti gatveje. Atsiprasau, kad viska taip supyliau, bet siandien man bloga diena... gerai kalbet sveikima kai islaiko vyras ar tevai, o kaip sveikt kai susiduri su ziauria gyvenimo realybe? Kai net neturi pinigu psichologui, o is poliklinikos isvaro
Vartotojo avataras
Parašė insomnia
#334434 Na jei man tokia situacija su sveikata būtų, tai rinkčiausi tokį darbą kur nereikia su žmonėmis bendrauti. A la mokyklos naktinis sargas.
Pagalvojus tokių darbų yra daug. Tai iš esmės būtų gerai, nes neleistu gesti sveikatai dėl socialinės įtampos.
Nors žinoma, tokie darbai labai nesmagūs
Vartotojo avataras
Parašė Spalvininkas
#334436 Kad as gauciau , apsauginio pazymejima , pats tas butu :D
Bet nei to neduoda ,nes prie jo ginklo leidimas butinas .
ParašėDramaComedy
#334438
insomnia rašė:Na jei man tokia situacija su sveikata būtų, tai rinkčiausi tokį darbą kur nereikia su žmonėmis bendrauti. A la mokyklos naktinis sargas


Bet ar kas nors norėtų, turintis aukštąjį išsilavinimą, dirbti naktiniu sargu...

Man šiuo metu gan sunki depresija, 4 mėnesius nelabai kas padeda, o dar po kelių mėnesių irgi teks susidurt su ta žiauria gyvenimo realybe, nenumanau kaip reikės pradėt, nuo ko gyvent ir kaip gyvent
Vartotojo avataras
Parašė Zaza
#334440 Taip taip taip, tai sunki situacija, darbas ir depresija, du nesuderinami dalykai, kuriuos nori nenori suderinti privalai. Aš tiesiog galiu palinkėti vieną dieną atrasti tokį darbą, kuriame gerai jaustumeisi. To linkiu kiekvienam iš čia.
Vartotojo avataras
Parašė insomnia
#334447
DramaComedy rašė:Bet ar kas nors norėtų, turintis aukštąjį išsilavinimą, dirbti naktiniu sargu...


Tai sakai aukštasis išsilavinimas draudžia dirbti tokius darbus? :)
Kas yra tas aukštasis? Nieko blatno iš tiesų. 90 proc. turintys aukštąjį išsilavinimą, realiai juo neturi, turi tik popieriuką, kuris atseit tai įrodo, bet pašneki su tokiais ir nelabai supranti už ką jis gavo tą aukštąjį.
Aš pats dabar antrą aukštąjį varau ir dirbu paprasčiausiu pardavėju knygyne.
Tas popriergalis žinoma smagu, bet esmė nė kiek tu aukštųjų išsilavinimų turi, o tai kas galvoje sudėta :) turėk tu nors 10 aukštųjų, bet jei nesi jų vertas, tada gali drąsiai tąą popiergalį mesti lauk :)

Nėra blogų darbų (apart tokius kurie prieš žmogaus orumą ar įstatymą nukreipti), yra tik mūsų išpuikėliškas požiūris į juos.
Parašė Vvol
#334459 Bijau, kad darbas paromis sergant depresija gali labai ismusti is ritmo, bent jau as su nemiga turiu dideliu problemu, jei neinu miegot tuo paciu metu greitai blogeja sveikata. Idomu ar Lietuvoje nera tokiu agenturu, kurios padetu isidarbint turintiems psichologiniu problemu? Bent tol, kol zmogus galetu atsistoti ant koju
Vartotojo avataras
Parašė insomnia
#334462 Na kai mane nemiga kamavo, tai bandžiau susirasti naktinį darbą :)
ParašėDramaComedy
#334475 insomnia, teisingai sakai.. Aš irgi tuoj gausiu popierėlį nežinia už ką, nes 4 metai šuniui ant uodegos nuėjo per depresiją kartu su bipoliniu. Po vasaros net neįsivaizduoju kaip reikės pradėt gyvent, jau dabar tiek daug nerimo nors nei jokių planų ar svajonių neturiu
Vartotojo avataras
Parašė insomnia
#334479 Na manau atrasi veiklą kuri veža, aš va tik po studijų pradėjau kokybiškai ir produktyviai dirbti, iki tol tai buvo bim bam visas gyvenimas :) na bet dabar tai džiaugiuosi beveik viskuo
Vartotojo avataras
Parašė Emocija
#334788 Jei nėra galimybės gyventi su tėvais, ir uždirbtus pinigėlius finansuoti į sveikatą ir psichoterapiją, tai sprendimas tik dirbti kiek įmanoma mažiau sukeliantį stresinį darbą, o tokio darbo deja nebus kuris tau nekeltų, nes kiek suprantu vien išėjimas iš namų tau stresas. Ir ko gero tikrai ne pačiame darbe problema, ieškok ir nepasiduok, o jei sveikata neleidžia dirbti geresnio darbelio, dirbk patį paprasčiausia, juk dabar svarbiausia sveikata ir kad galėtum save išlaikyti, o ne prestižas ir ne kaip atrodysi dirbdamas kad ir valytoju, su spec. mašina...
Vartotojo avataras
Parašė pieva
#336302 Jo, problema tikriausiai aktuali bene kiekvienam sergančiam. Jei ne ,,kaip susirasti darbą?", tai ,,kaip išsilaikyti darbe?". Aš vos prieš tris savaites pradėjau dirbti nepilnu etatu naujoje vietoje. Tikriausiai naujas darbas ir sveikam žmogui sukelia šiek tiek įtampos ir nerimo, bet sergančiam tai išvis... Ir ypač, jei dirbi komandoje, ir dar labiau jei dirbi komandoje, kur vyrauja neformalūs santykiai ir visi turi būti nuolatos klegančiais geriausiais draugais (mano atvejis:).

Nežinau, kaip yra su finansų poreikiu, galbūt tikrai yra poreikis dirbti būtent kvalifikuotą darbą ne dėl ,,garbės", o dėl didesnio atlyginimo (galbūt situacija tokia, jog mažesnis atlyginimas neleistų pragyvent...?). Bet jei tik yra galimybė gyventi su mažesnėmis pajamomis, aš tikrai siūlau susirasti paprastą nekvalifikuotą darbą, galbūt kur nereiktų daug bendrauti su žmonėm, o grįžus namo neskaudėtų galvos. Valytojos, kiemsargės, kokios nedidelės parduotuvės darbuotojos - manau, kad šiam etapui tinka tikrai bet kas. Svarbu suprasti,kad liga - laikinas dalykas, kurį išgydžius dar turėsi laiko siekt karjeros aukštumų. Tuo tarpu pasirinkus kvalifikuotą, bet nerimą keliantį darbą, depresija gali tik paūmėti..

Sėkmės:)
Parašė Vvol
#336385 Aciu uz palinkejimus, butent taip ir stengiuosi daryti, krastutinis variantas - isvaziuoti i kaima, bet dar kolkas kapstausi, vasara gal jausiuos geriau.
Parašė Deode
#337252 Turiu problemą. Praktiškai du mėnesius ieškau neklasifikuoto darbo. Einu į darbo pokalbius ir jaučiu kaip "susimaunu", nes nemoku savęs pateikti. Dreba kinkos, kalbu neužtikrintai. Dabar mąstau, kad esu visiška nevykėlė, bijau, kad nesugebėsiu dirbti to darbo ir t.t Žodžiu darbdaviai per mane mato kiaurai, kad savimi nepasitikiu. Mažai tikiu, kad tokį darbuotoją priims :achtung Kaip save pamilti, kaip pasitikėti ir nerimauti dėl ateities, nes baigsis akademines atostogos, kai eisiu eisiu eisiu ir vėl ir vėl ir vėl " susimausiu". Uch... :ubju nekenčiu savęs
Vartotojo avataras
Parašė EniGmO
#339180 Sveiki,nežinau ar čia pataikiau,gal neužpyksit...taigi,pratęse man pirmą neįgalumo grupę dviem metam,kaip ir dirbti negaliu,bet ir sedet namie be darbo ne išeitis,noriu veiklos,galvoju ką čia sumasčius,ir atejo mintis dirbti sau....taigi,kątik gavau grafikos ir dizaino maketuotojo kvalifikaciją(baigiau mokyklą),ir norečiau imti patentą,arba individualią veiklą ir pradėt maketuoti reklaminė atributiką;,vizitines,lankstinukus,bukletus,pakvietimus,kalendoriukus,ir tt....ar yra galimybė tai daryti turint pirmą invalidumo grupę,25% ....ar čia tik žydrojo drambliuko svajone?internete info neradau,arba ji man sunkiai iskaitoma pasirode,vienur rašoma galima imt ind.veiklą,kitur jau ne.....ačiu už atsakymus ir atsiprašau uz neraštinguma,nepatogu rašyt ..:-)