Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Revenant
#268448 Vakar mylimasis pries miega apkamse mane, pagloste, pabuciavo, palinkejo saldziu sapnu kelis kartus ir zinot ka? Nesapnavau kosmaru! Nepasirode jokiu blogu jausmu sapnuose, jokio pykcio, gedos, pavydo! :super
Parašė gesualdo0
#336399 Aha šiandien sapnavau Froidą šalia jo sedėjo kiškis ir mojavo man letenėlem šypsodamasis ir nutęsdamas ė raidę
Vartotojo avataras
Parašė Emocija
#336411 Ir kuo šis sapnas taip išgąsdino. Na sakykime maniškis paskutinis buvo šlykštus: kai iš gerklės traukiau plaukus ir vis storesnius ir storesnius. Arba vienas iš serijos kaip sapne pati save gąsdinau, ale vaiduoklis ar ragana kažkokia buvau ir matau save, nors į save nepanaši, bet jausmas, kad ten aš ir visokias baisias mimikas rodau, prasibundu naktį ir baisu pasidaro miegoti vienai...
Vartotojo avataras
Parašė Emocija
#336412 Pas mane košmarai kokių trijų serialinių tematikų, kurios pakaitom pasirodo, o jei atsiranda naujas serialas tai reik laukt tęsinio...
Vartotojo avataras
Parašė september_end
#338214 kas nors verkiat miegodami? ne kartą atsibudau apsibliovęs ir po to dar kokias dešimt minučių negaliu atsigaut, nes toks liūdesys iš širdies eina, kad nu na*.
Vartotojo avataras
Parašė mango
#338224 taip, man buna, kad netnaktimis, net miegodama verkiu :bloga
Vartotojo avataras
Parašė Antitezė
#338267 Mane irgi epizodiškai kankina košmarai. Galbūt susiję su vaistais, galbūt su stresu.. Geriausia daktaro paklaust, bet gali padėti atsipalaidavimo pratimai prieš miegą, meditacija. Dar labai naudinga užsirašinėti sapnus- gera savianalizė;)
Vartotojo avataras
Parašė Zaza
#338736 Mano psichiatre sake, kad as sapnuoju kosmarus del stipraus nerimo.
Vartotojo avataras
Parašė insomnia
#338761 Nemėgstu emocinių košmarų.
Tačiau patinka kai susapnuoji kokį postapokaliptinį, zombišką ar kitokį a la fanatstinį košmarą.
Nors šiaip košmarus sapnuoju labai retai
ParašėDramaComedy
#338771 per tuos kosmarus pradejau miegodamas siena trankyt ar spardyt : /
Vartotojo avataras
Parašė pasipoginam
#338776 Aš po savo košmaro, užvakar atkritau... Susisapnavo daugelis dalykų, kurių aš labai bijau... Sapnavau, kad visi nuo manęs nusigręžė ir nuolat kankino mintis, kad aš nepasveiksiu ir, kad mano visas gyvenimas bus toks. Atsikėlus apturėjau nejuokingą panikos priepuolį ir visą dieną pravėmiau ir praverkiau...
Parašė Mr477
#345478 Man baisus sapnas sapnavosi praeitą naktį. Sapnavau kad buvau kažkokio nacių mokslininko asistentas, kuris darė eksperimentus ant žmonių, bet tiek mane, tiek ir jį pagavo ir teisė už 250 žmonių nužudymą. Tikrai buvo baisu kad laukia elektros kėdė ar kalejimas iki gyvos galvos.
Vartotojo avataras
Parašė Katinas
#345479 Eilinį kartą sapnavau mirštantį tėvą ir simpatijas kurios nenori bendrauti. Žodžiu. Reikia neblaiviam eiti miegoti, kitiap nieko nebus, vaistai nepadeda.
Vartotojo avataras
Parašė Katinas
#345482 O šiaip be šitų tematikų tai labai patinka sapnuoti, košmarai irgi faina, nes mano fantazija labai laki, tai pastoviai n temų kartojasi :} Aišku, tik ne šitie...
Vartotojo avataras
Parašė Lifelover
#345483 Man kaip tik užgėrus sapnai žostki pareina. O jei pvz sergu peršalimu, tai išvis fantasmagorijas sapnuoju visokias. Čiuju įsimintiniausias buvo, kai WWII metu ėjau į kažkokį bunkerį kareivio žudyt. Nors buvo daug įdomių.