Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė EniGmO
#346865 Nežinau nuo ko pradėti...sapnai valdo.mane seniai, o sapnuoju daug kraujo pasaulio pabaigu...bet labiausiai nervuoja dvasios,apeigos dwmonai ir mirtis tiek mano tiek aplinkinių....baisiausias nutikimas tai buvo toks...miegu ir mqtau po kqmbary žvakių pridegiota,kažkoks ritualas,keistos būtybės tempia mane už kojų į kažkokį ratą,aplink pilna su gobtuvais būtybių....blyn noriu atsikelt bet neišeina,suprqntu kad netikra....kazkaip atsikeliu o tada matau savo kambary tamsa,salie guli draugas,įsijungiu telefoną jau po triju...ir tada kažkokie garsai virtuvėj...bijau sustingstu...tada garsas persimeta ant lubų kampe kažkur.tūno ir kažką keistai snabzsa...draugas vertės ant pilvą ta būtybė į jį.....o dabar sako nori atsikratyt manim uzmuzk ji....negaliu patikėt tai netikra....po kurio laiko tyla...i tik keistas snopavimo garsas....nuėjau į virtuvę peilio...o mintyse tokia sumaištis kad į jį įsikūnijo demonas....grįžtu o iš draugo burnos garsas pqdaryk tai užmušk ji uzmuzk.....zadinu draugą kiek gqledama klausiu kas tu koks? Koks vardas kada mūsų draugystės metinės...ašaros pro akis kaip pupos,jis man nieko nesakė tik stipriai apkabino,sako čia aš mažytė čia aš.....kaip jum tokie kaip juos pqvadint?
Vartotojo avataras
Parašė Vaiduk
#346872 Cia tik kosmarai, asmeninis patarimas dubasint tuos velnius visokius reikia :D
Vartotojo avataras
Parašė Katinas
#346875 Pabandyk su psichoterapeute pakalbet apie sapnus. Aisku jei tik galimybe yra.
Vartotojo avataras
Parašė Antitezė
#346879 Geras, gal čia laikas toks dabar, nes daug kas sapnuoja košmarus. Aš irgi. Demonai visokie, žudynės... Labai baisu kai demonas tave paralyžuoja ir negali judėti sapne, tave laiko lyg koks jėgos laukas.
Net nežinau kas čia gali padėti.. pamėgink pakeisti miego laiką. Aš kuo vėliau einu miegoti tuo mažiau sapnuojasi. Nors čia nebūtinai yra ryšys.. Laikykis B)
Vartotojo avataras
Parašė Vaiduk
#346907
Anitezė rašė:Geras, gal čia laikas toks dabar, nes daug kas sapnuoja košmarus. Aš irgi. Demonai visokie, žudynės... Labai baisu kai demonas tave paralyžuoja ir negali judėti sapne, tave laiko lyg koks jėgos laukas.
Net nežinau kas čia gali padėti.. pamėgink pakeisti miego laiką. Aš kuo vėliau einu miegoti tuo mažiau sapnuojasi. Nors čia nebūtinai yra ryšys.. Laikykis B)

Bandyk per nakti palikt degancia zvake, jei netrukdys miegot :) Garantuotas budas :)
Vartotojo avataras
Parašė Antitezė
#346908
Vaiduk rašė:
Anitezė rašė:Geras, gal čia laikas toks dabar, nes daug kas sapnuoja košmarus. Aš irgi. Demonai visokie, žudynės... Labai baisu kai demonas tave paralyžuoja ir negali judėti sapne, tave laiko lyg koks jėgos laukas.
Net nežinau kas čia gali padėti.. pamėgink pakeisti miego laiką. Aš kuo vėliau einu miegoti tuo mažiau sapnuojasi. Nors čia nebūtinai yra ryšys.. Laikykis B)

Bandyk per nakti palikt degancia zvake, jei netrukdys miegot :) Garantuotas budas :)


netrukdys, bet ar nepadegsiu namų ? :DD
Vartotojo avataras
Parašė morka
#346909
EniGmO rašė:Nežinau nuo ko pradėti...sapnai valdo.mane seniai, o sapnuoju daug kraujo pasaulio pabaigu...bet labiausiai nervuoja dvasios,apeigos dwmonai ir mirtis tiek mano tiek aplinkinių....baisiausias nutikimas tai buvo toks...miegu ir mqtau po kqmbary žvakių pridegiota,kažkoks ritualas,keistos būtybės tempia mane už kojų į kažkokį ratą,aplink pilna su gobtuvais būtybių....blyn noriu atsikelt bet neišeina,suprqntu kad netikra....kazkaip atsikeliu o tada matau savo kambary tamsa,salie guli draugas,įsijungiu telefoną jau po triju...ir tada kažkokie garsai virtuvėj...bijau sustingstu...tada garsas persimeta ant lubų kampe kažkur.tūno ir kažką keistai snabzsa...draugas vertės ant pilvą ta būtybė į jį.....o dabar sako nori atsikratyt manim uzmuzk ji....negaliu patikėt tai netikra....po kurio laiko tyla...i tik keistas snopavimo garsas....nuėjau į virtuvę peilio...o mintyse tokia sumaištis kad į jį įsikūnijo demonas....grįžtu o iš draugo burnos garsas pqdaryk tai užmušk ji uzmuzk.....zadinu draugą kiek gqledama klausiu kas tu koks? Koks vardas kada mūsų draugystės metinės...ašaros pro akis kaip pupos,jis man nieko nesakė tik stipriai apkabino,sako čia aš mažytė čia aš.....kaip jum tokie kaip juos pqvadint?

manau geriausias būtų pakalbėt apie tai su psichologu arba.... pamegink meditaciją yra "n" skaičius visokių įrašų youtube, kurie jei tik leidi padeda nusiramint. Kaip su košmarais veikia - nežinau, bet manau pamėgint ir 30minučių prieš miegą paklausyt nepakenktų.
Vartotojo avataras
Parašė Vaiduk
#346928
Anitezė rašė:
Vaiduk rašė:
Anitezė rašė:Geras, gal čia laikas toks dabar, nes daug kas sapnuoja košmarus. Aš irgi. Demonai visokie, žudynės... Labai baisu kai demonas tave paralyžuoja ir negali judėti sapne, tave laiko lyg koks jėgos laukas.
Net nežinau kas čia gali padėti.. pamėgink pakeisti miego laiką. Aš kuo vėliau einu miegoti tuo mažiau sapnuojasi. Nors čia nebūtinai yra ryšys.. Laikykis B)

Bandyk per nakti palikt degancia zvake, jei netrukdys miegot :) Garantuotas budas :)


netrukdys, bet ar nepadegsiu namų ? :DD

Del padegimo ir man tokia mintis kilus buvo :DD Geriau stora ne ilga zvake ir istatyt i zvakide, tikrai nieko nepadegsi nebent uzuolaidas :DD
Vartotojo avataras
Parašė Vaiduk
#346934 :) Dar gali uzuolaidas uzsitraukt, bet tamsias jei turi ir duris uzsidaryk tam kambari kur miegi. Rakint duru nereikia, nes dazniausiai jie pro tokius dalykus vistiek nepraeina, nebent labai ikrauti, jie tiesiog po biski susikuria savo mase toj vietoj kur miegi ir tada traukia.
Del zvakes apsvietimo nezinau, negaliu pasakyt.
Jei viskas Okey :) Gali belst i duris, skambit duru skambuciu, lakstyt po namus, dauzytis ir pan, bet negasdinsiu :)
Vartotojo avataras
Parašė Vaiduk
#346936 Man tai kosmarai haliunkes butent psichiatrijos ligoninese budavo pirmas dvi tris naktis, kad ten nesamones dedasi, bet koks ekstrasensas ta paliuditu.
Vartotojo avataras
Parašė EniGmO
#349195 Sapnuoju košmarus jau kasnakt,atsikeliu su riksmais ir balsais galvoje,jau nebezinau ką daryti,visa ko pasekoje atsirado baimė miegoti,tad naktį jau retai kada užmiegu,bijau su kuo apie tai pasišnekėti nes man tai atrodo vaikiška,ir kartu labai pikta nes realu ir tikra...ką galėčiau pakeisti ir kaip...medituot nelabai išeina,nepavyksta atsipalaiduot ir sutelkt dėmesio...p.s prieš naktį tikrai neprisivalgau... :?
Vartotojo avataras
Parašė Vaiduk
#349231
EniGmO rašė:Sapnuoju košmarus jau kasnakt,atsikeliu su riksmais ir balsais galvoje,jau nebezinau ką daryti,visa ko pasekoje atsirado baimė miegoti,tad naktį jau retai kada užmiegu,bijau su kuo apie tai pasišnekėti nes man tai atrodo vaikiška,ir kartu labai pikta nes realu ir tikra...ką galėčiau pakeisti ir kaip...medituot nelabai išeina,nepavyksta atsipalaiduot ir sutelkt dėmesio...p.s prieš naktį tikrai neprisivalgau... :?

Iskart klausimas kyla ar uzssiimi kokiomis praktikomis energetinemis? Nes mane irgi buvo kelis kart apsede gan rimtai. Jei taip tai uzdaryk viska, nueik i baznycia paklupok ant keliu, gerk vaistus kurie tau padetu nuimti tai kvetiapinas tam labai tinka.
Vartotojo avataras
Parašė Emocija
#349244 Mane ir kankindavo košmarai. Pradėjusi vartoti AD kurį laiką buvo suaktyvėję, bet su laiku mažėjo iki labai labai retų. Aš ir sau negaliu pasakyti kokiu pagrindu jie suaktyvėja, faktas kad kažkas vyksta. Dar minėjo psichiatras, kad AD sureguliuos miego fazes, tai man ir kyla dabar toks klausimas ar sutrikęs miegas neiššaukia tų košmarų.
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#349246
EniGmO rašė:Sapnuoju košmarus jau kasnakt,atsikeliu su riksmais ir balsais galvoje,jau nebezinau ką daryti,visa ko pasekoje atsirado baimė miegoti,tad naktį jau retai kada užmiegu,bijau su kuo apie tai pasišnekėti nes man tai atrodo vaikiška,ir kartu labai pikta nes realu ir tikra...ką galėčiau pakeisti ir kaip...medituot nelabai išeina,nepavyksta atsipalaiduot ir sutelkt dėmesio...p.s prieš naktį tikrai neprisivalgau... :?

O kaip su alkoholiu? :bloga