Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Katinas
#352329 Anitezė :heart
Vartotojo avataras
Parašė Ani
#353314 vaiku sypsenos, apkabinimas, nuosirdus pokalbis(kurio deja seniai labai neturejau)...
Parašė vinkky
#353465 Fotografija, kada gali isreiksti save ir savo busenas!
Muzika!
Siltas dusas (ypac kuomet jauti silta vandeni tekanti per kakla :3 )
Parašė NOM
#354502 nezinau ar tai antidepresantas,bet gali raminti.

Karon Karter ile Pilates (Türkçe) 1.Bölüm - YouTube

Pilateso mankšta-knyga-verta ižangą tos knygos perskaityti.
Jose Rodriguez

galbut tai labiau tinka vyresniem zmonem,bet ka as siulau-tai tik pacia izanga,paguleti pabandyti .
:relax:
Vartotojo avataras
Parašė maumau15
#360596 mane labai pralinksmina x faktoriau amerikieciu ir britu labai grazus dainu atlikimas ir visiskas nusidainavimas :D .Tai padeda pamirsti liga :)))
Vartotojo avataras
Parašė Kovotojas
#362828 kai lankiau psihoterapija, buvo viena moteris, palaidojusi sunu, paskui ja vyras paliko, zodziu moteriske gylioje depresijoje, su psihologe nenoriai bendravo, kazkaip ji pasirinko mane, prie kavos puodelio viska isipasakojo, kaip su masina specialiai dare avaryja noredama pasitraukti is gyvenimo, mes daug kalbejome, dziaugiuosi, kad as sugebejau vargais negalais apraminti ja, dabar ji pas mus uzsuka i svecius, mes snekuciuojam prie kavos, moteris truputi statosi i vezes ir as esu laimingas, kad ji po truputi atsigauna, bet sunku su ja kalbeti, matau kad vienas netinkamas zodis gali viska sugriauti, tai jei kam yra sunku turit susirasti sau priimtina pasnekova, jums sirdis pasakys kuris tinkamas kuris ne. Tai mano asmenine nuomone!