Moderatorius: Astro-Meška

Parašė Tomas2222
#376424
Kovotojas rašė:Tomas, paklausysim taves :uztave


As tik patarimus dalinu, o jus tikrinkit teisybe sakau ar ne. Pasveiksit jeigu noresit :flo :))) :super
Uzsidekit karuna :king ir patys reguliuokit savo buti, tapkit sau seimininkais :run:
Vartotojo avataras
Parašė paulina
#376428
Tomas2222 rašė:Paskaitykiy gi tu paciu bsk sazinginesii psichologu straipsnius. Kad BEVEIK viska daro ir itaka turi minties forma.


Čia ne apie psichikos ligas kalbama, o apie fizines.
Parašė Tomas2222
#376429 Nu taip bet daznai tai buna psichosamitiniai ir pan. Todl atsiranda tie pojuciai, nuo psichiniu ligu. Jeigu zmogus turi depresija tai jau faktas. Kdl isgydzius vezi jis po 5 metu pagal medikus vel atsinaujina? Nes kad ir pasalinai ta nesveika lastele, mentaliniam lygmeny ar kokiam nori priezastis vistiek guli. Beje reikia salint ne lastele o tuos dirgiklius kurie sukelia ta vezy; pakeist maisto iprocius, mest rukyma ir t.t. nes dar prie viso prisideda ir GMO, geoindzinerija, elektromagnetiniai laukai, o tai sukelia blogas busenas, stresus todel dar labjau rukai, valgai, nerimauji...
Vartotojo avataras
Parašė emar
#376433 praeitą vasarą persistengiau ir pradėjo skaudėti nugarą. Skausmas pasireikšdavo tik tam tikroj vietoj, panešiojus sunkius nešulius, bet atkrisdavau keletui dienų. Taigi, vaikščiojau pas gydytojus tol, kol išsiaiškinau, kas ten yra. Ir gerai nėra, tiesiog keli slanksteliai pradėję irti. Galiu nešioti sunkius daiktus, bet ne rankose. Reikia stiprinti nugarą, daryti mankštas, etc. Ir didžiausia baimė yra nežinia.
Vartotojo avataras
Parašė paulina
#377377
sigita12 rašė:Kodel sita tema tokia neaktyvi.Rasykite atsiliepimus kikie somatiniai pojuciai jums buvo prasidejus depresijai?
Man beja isnyko visi negalavimai isjkyrus ryjimas uzspazmuotas taip ir liko.jau 3 menesis springstu.nors cioxili jau menesi kaip geriu.va taip va.gal kam buvo toks pojutis nuo depresuchos??? :oops:


Prisiminiau kad keletas iš jūsų turite diskomfortą ryjant. Paskaičiau straipsnį, kad tokį diskomfortą gali duoti sutrikusi skydliaukės veikla, reikia pasitikrinti skydliaukę, ar ji nebus pakitusi.
Parašė anonimasx
#377688
paulina rašė:
sigita12 rašė:Kodel sita tema tokia neaktyvi.Rasykite atsiliepimus kikie somatiniai pojuciai jums buvo prasidejus depresijai?
Man beja isnyko visi negalavimai isjkyrus ryjimas uzspazmuotas taip ir liko.jau 3 menesis springstu.nors cioxili jau menesi kaip geriu.va taip va.gal kam buvo toks pojutis nuo depresuchos??? :oops:


Prisiminiau kad keletas iš jūsų turite diskomfortą ryjant. Paskaičiau straipsnį, kad tokį diskomfortą gali duoti sutrikusi skydliaukės veikla, reikia pasitikrinti skydliaukę, ar ji nebus pakitusi.


daug nuo ko gali man nuo nerimo ne tai, kad ryjant bet jaučiasi kažkoks diskomfortas gerklėj irgi, įdomu kodėl čia
Vartotojo avataras
Parašė september_end
#380298 ar kas nors patiriate 'išėjimus' iš savęs? :/ savotiška disociacija, prasidėjo nuo kelių sekundžių kalbant su žmonėmis, būnant kažkokiose socialinėse situacijose, o dabar pablogėjo iki to, kad išeinu porai valandų, galiu prabūti darbe ar univere visą dieną 'išejęs'. o blogiausia, kad taip miglotai atsimenu, ką veikiau tuo metu.
Vartotojo avataras
Parašė Elise
#381011 Papasakosiu savo istoriją. Kai buvau paauglė, na kokių 14-15 metų, buvau kaip ir visi paaugliai... Na normali mergina, gal kiek labiau linkusi į melancholiją, bet viskas ok. Nuo maždaug tokio amžiaus mane pradėjo pastoviai pykinti... Rytais ypač, kai suvalgydavau sūrelį ar jogurtą. Niekas tada nekalbėjo apie laktozės netoleravimą ir aš apie tai nežinojau tuo labiau. Pykindavo žiauriai, bijodavau jau to paties pykinimo, kad prasidės, todėl gerdavau nuolat tabletes nuo pykinimo - reikia ar nereikia. Ir tos tabletės laikui bėgant sukėlė pašalinį poveikį - apatiją, šlykštumą, tokį jausmą, kad viskas gyvenime yra pilka... Sunku paaiškinti net. Ir nuo to jausmo prasidėjo depresyvios mintys, savęs žalojimas. Nesupratau, kad vaistai gerai mane psichologiškai veikia, laikiau juos nekaltais vaistais nuo pykinimo... Tik daug vėliau tai supratau.
Vartotojo avataras
Parašė Katinas
#381016 Ar tikrai vien tik tabletės nuo pykinimo? Kažkaip labai keistai skamba :) Nenoriu įžeisti žinoma. Tiesiog pirmą kartą girdžiu tokį dalyką.
Vartotojo avataras
Parašė Elise
#381020 Aš galvoju, kad kažkas jau turėjo būti, beeet... Pamenu puikiai tik tą jausmą, kurį sukeldavo vaistas. Beje, tokį patį jausmą sukelia Eglonyl'is. Irrr... Eglonyl'is numuša pykinimą taip pat. Vadinasi, jie turi kažkokių sąsajų. Bet čia off topic... Šiaip daug nerimo atsirasdavo dėl to, kad bijodavau, jog pykins... Apvažiavom visus įmanomus gydytojus, pasidariau n tyrimų ne tik skrandžiui, bet visai bendrai sveikatai (maža ką, gal širdis?) ir niekoooo. Tas varė iš proto tiesiog. Nenorėjau eiti į mokyklą, būdavo bloga, bijojau, kad mokykloje bus bloga. Pamenu dabar dar kaip tulike užsigerdavau tas tabletes vandeniu... Tokie aiškūs šūdini prisiminimai. Taigi, buvau pastoviai nervinga dėl baimės, kad supykins, plius tie šalutiniai prisidėjo... Gal buvo ir kitų dalykų, bet per n metų psichoterapijų dar neprisibeldžiau :?