Moderatorius: KunigaikštisMyškinas

Parašė Šatrenius
#374674 Esu peržiūrėjęs begalybę serialų ir galiu kai ką parekomenduoti: http://www.imdb.com/title/tt5555260/ - žiauriai gražus serialas su fantastiškais dialogais, vaidyba, bet negaliu pabaigti, nes gėda žiūrėti kai kurias scenas, norisi užsidengti ausis ir akis. http://www.imdb.com/title/tt2548418/ - man asmeniškai geriausias fantastinis serialas ever. Smagu ir liūdna, kad apie jį niekas nežino
Vartotojo avataras
Parašė insomnia
#375845 Man geriausias serialas ko gero bus The Bib Bang Theory
O šiaip visokie postapokaliptiniai labiausiai patinka
Vartotojo avataras
Parašė paulina
#376208
insomnia rašė:Man geriausias serialas ko gero bus The Bib Bang Theory
O šiaip visokie postapokaliptiniai labiausiai patinka


Šiuo metu Big Bang Theory serialą žiūriu :))) smagus toksai
Parašė tyli
#376386 Žiūrimi: The 100, Orphan black(turbūt patinka tik dėl vieno lgbt veikėjo. ir juokinga, kai pagalvoji, kad per fainas žmogus, kad nepriklausytų lgbt ir paskui pasitvirtina.), Sense8.
Vartotojo avataras
Parašė Absinthe
#376501 Šiuo metu laukiami/žiūrimi:
House of Cards
Mr. Robot
Game of Thrones
Orange is the new black
Vartotojo avataras
Parašė whitenoise
#388101 The Leftovers 3 sezona pradesiu. praleidau kazkaip as ji netycia. uz tai turejau ka ziuret paskutiniu metu. labai patiko abu pirmi sezonai :heart
Vartotojo avataras
Parašė lba
#404393 Kaip tik baigiau žiūrėt "Tarnaitės pasakojimas" 3 sezona. Man jis :super
Vartotojo avataras
Parašė Morpheus
#404394
lba rašė:Kaip tik baigiau žiūrėt "Tarnaitės pasakojimas" 3 sezona. Man jis :super

Jau du kartus bandziau ji ziureti, bet niekaip neuzsikabinu.
Siuo metu ziuriu "Money Heist". Ispanu gamybos, perdetai daug emociju ir panasiu nesamoniu. Bet kadangi tai visiskas ne standartas nusprendziau perziureti iki galo
Vartotojo avataras
Parašė Opaque
#405472 Šiuo metu žiūrių The Good Doctor, bet tuoj pabaigsiu visus sezonus. Pats serialas dar tesiasi, nesibaigė. Bus agonija laukt, kol įkels naujas serijas. :) Pats serialas yra apie chirurgijos rezidentą autistą su savanto sindromu. Galiu pasakyt, kad jį vaudinantis aktorius labai talentingas taip, kaip jis vaidina autizmu sergantį asmenį. Aš ne viena tokios nuomonės, jis už šį vaidmenį buvo nominuotas Golden Globe apdovanojimui. :kazokas

Žiūrėjau House MD, bet nežiūrėjau paskutinio sezono. Tiesiog nesinori kažkaip susitaikyt, kad jis naujų serijų neturi, pasibaigęs galutinai.

Taip pat patiko CSI: crime scene investigation arba dar žinomas kaip CSI: Las Vegas. Jis apie kriminalistų darbą ir kaip jie aiškinasi nusikaltimus Las Vege.

Kitokie ir nepatinka. Mane labiausiai traukia tokie serialai, kur siužetas sukasi apie kokią nors paslaptį, kurią herojai bando išsiaiškint, sudėliot viską į vietas, kokie ir yra serialai apie mediciną ir kriminalistų darbą.

Jei yra galimybė visada žiūriu angliškai online, bet The Good Doctor žiūriu lietuvių kalba, nes angliškai internete niekur nerandu.
Vartotojo avataras
Parašė Morpheus
#405480 Pabandyk sita nuoroda. Kelis kartus ismes kokius nors adds, bet paskui prades rodyti. Yra visi trys sezonai :)

https://putlockers.bz/tv-show/the-good-doctor-2017_aXlYdFU4V0EyTU09/S03E01/
Vartotojo avataras
Parašė Opaque
#405516
Morpheus rašė:Pabandyk sita nuoroda. Kelis kartus ismes kokius nors adds, bet paskui prades rodyti. Yra visi trys sezonai :)

https://putlockers.bz/tv-show/the-good-doctor-2017_aXlYdFU4V0EyTU09/S03E01/


Ačiū labai, pabandysiu. Kai googlinau paprastai, nieko nėjo rast angliškai. Beje, putlockers yra man žinomas kaip tinklapis. Tik kai googlinau šitą serialą, nešovė į galvą patikrint putlockers. O ir iš paieškos rezultatų jo nebuvo matyti.
Vartotojo avataras
Parašė Morpheus
#405539 i sveikata. Dar visai nieko yra Impulse is youtube originals.. Viskas labai panasu i filma Jumper tik tiek, kad serialas..
https://www.youtube.com/watch?v=holzBghWTlY