Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#398030 Sveiki, man dabar labai aktualu kovos menai, galvoju užsiimt kung fu atšaka wing chun, nors dar nesu apsisprendusi. Norisi, kad būtų galimybė kuo daugiau paprakaituot, dėl ko koks aikido gal nelabai tinka. Patinka boksas, kikboksas, bet bijau, kad galvą atitrankys... ir taip nelabai protinga. :achtung Nepatinka kur daug imtynės veiksmų, norisi kad būtų šioks toks atstumas. Karate atrodo gal daugiau pasirodymams kokiems.

Gal lankot kas ar išmanot kovos menus ir galėtumėt patarti? :)
Vartotojo avataras
Parašė Giedrius Markus
#398033 Aš bandžiau aikido ir tailando boksa.

Realiai galiu pasakyt kai išmoksi muštis nebus su kuo.

Girdėjau kad užsienyje moko vengti muštyniu tai labiau tiktu aikido filosofija.

Nebent kunigaišti tu nori sudaužyti kaip obuoli kažka :)

Nori būti neprimušamas aik i armija jei tave kas priims :), nes muštis reikia miksu įeina daug kovos menu
Vartotojo avataras
Parašė Morpheus
#398041 Is to ka aprasiai tau tiktu karate. Ir ji tikrai ne vien pasirodymams. Nors is kitos puses, bet koks kontaktinis sportas privers tave prakaituoti. Net ir aikido. Juk patys kovos veiksmai sudaro vos trecdali treniruociu.
Vartotojo avataras
Parašė Giedrius Markus
#398044 Galiu pasakyti kaip aš numečiau svori.
Tai labai paprasta reikia daryti mankšta ir nevalgyti mėsos man greitai nukrito.
Žuvis salotos ir sportas.
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#398049
Morpheus rašė:Is to ka aprasiai tau tiktu karate. Ir ji tikrai ne vien pasirodymams. Nors is kitos puses, bet koks kontaktinis sportas privers tave prakaituoti. Net ir aikido. Juk patys kovos veiksmai sudaro vos trecdali treniruociu.

žinai aš net ir apsidžiaugčiau jei reiktų mažiau muštis, kontaktuot su kitu. :D Bet vien mosuot rankom kaip kokioj aerobikoj užknistų. pvz koks tai chi. užmigčiau. Bišk pažiūrėjau kažkokio klubo wing tshun treniruotes Vilniuj, tai daugumos nepadaryčiau, pvz atsispaudimų. :D Gal ir nieko būtų tiesiog bokso kriaušę padaužyt. :achtung Deja namie ar rusy nėr vietos. Gerai būtų išmokt kažkiek apsigint, o po to tiesiog jėgą treniruot.
Pabandžiau parašyt į vieną klubą, bet gal kad atostogų metas, tai neatrašo...

Giedrius Markus rašė:Galiu pasakyti kaip aš numečiau svori.
Tai labai paprasta reikia daryti mankšta ir nevalgyti mėsos man greitai nukrito.
Žuvis salotos ir sportas.


Mėsos tai aš vargu ar atsisakysiu, sumažint nebent. Aš iš tų žmonių kur mano, kad reik visko po truputį. Tik geriant quetiapine 600mg nežmoniškas apetitas... :bloga Ar alkis tiksliau... Atrodo arklį suryčiau. :D Net nežinau ar įmanoma sutvarkyt tą svorį geriant quetiapine.
Mankštos gerai, bet neprisiverčiu niekaip. :(
Kažkada bėgiodavau po 10km, lankiau lauko tenisą, žaidžiau kašį, dariau mankštas... dabar visiškai apsileidau ir taip gėda. Bet tiek svorio priaugau, kad reik pamažu sportuot, o aš taip nemoku, pavarau kokią dieną, po to tachikardija užvaro keliom dienom. Išsigąstu.
Vartotojo avataras
Parašė Giedrius Markus
#398056 Mėsos kad nenorėtai reikia valgyti riešutus arba yra vaistai kurie mažina alkį.

Ir dar yra vaistai kurie blokuoja mėsos nora ta prasme visai apie mėsa negalvoji.

Man tai taip pavyko.

Žuvis salotos ir sportas.

Numečiau 10 kg per 3 mėn
Vartotojo avataras
Parašė Vaiduk
#398061 Oho, Giedriau, gal gali pasidalinti kokie cia vaistai, kaip vadinasi, kad nevalgyti mesos? Nors dabar ir tai sukudes pilvo visai nebera, galima jau presa daryt :D
Vartotojo avataras
Parašė Giedrius Markus
#398069 Reduxcut atseit moterim padeda

Reduxcut sudėtis 1 kapsulėje:
Kofeinas (trimetilksantinas) 100 mg
Chlorogeno rūgštis 100 mg
Dėmėtojo snapučio ekstraktas 37,5 mg
Patentuotas mišinys 550 mg
Auksinės šaknies ekstraktas
Sibiro ženšenio šaknies ekstraktas
Kitos sudėtinės medžiagos: kalcio fosfatas, celiuliozės eteriai, magnio stearatas, želatina (kapsulė).
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#398085 Morpheus, tu gal apie karate daugiau žinai, gal pats lankęs? Aš pažiūrėjau, kad čia jų įvairių yra... :bloga pvz., fudokan karate do arba koryu karate jutsu... :bloga
Vartotojo avataras
Parašė Morpheus
#398136 As kazkada uzsiimdavau laisvosiom imtynem "Freestyle wrestling", o karatistai ateidavo i ta pacia sale.
Jeigu tau reikia savigynos, tada mano nuomone rinkis is siu sporto saku -
1) Karate (is esmes bet kuri atmaina)
2) Muay thai
3) Kikboxas
4) Aikido
Sakyciau aplankyk klubus, paziurek ju treniruotes o dar geriau kokius nors turnyrus. Is esmes bet koks sportas yra i sveikata :)
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#398137 Aš pasižiūrėjau, kad daug kur galima bent pirmą k. nemokamai padalyvauti, kas yra labai gerai. Nes tikrai sunku susiorientuoti, pvz., youtube visokių lygių meistrų yra, mačiau tokių fantastikų, bet tai ir lieka fantastika. :D Aš bišk grupių bijau. :roll: nūūū, žmonių, tai nežinau kaip sektųsi, bet stengiuos apie tai negalvot dabar, tiesiog reik bandyti. Rudenį grįš visi iš atostogų, stovyklų ir varysiu, rašysiu, ieškosiu. :)

Imtynės tai l.sunku man rods. Pastoviai įsitempęs darai kažkokius veiksmus, toks geras krūvis turėtų būti.
Vartotojo avataras
Parašė Morpheus
#398145
KunigaikštisMyškinas rašė:Imtynės tai l.sunku man rods. Pastoviai įsitempęs darai kažkokius veiksmus, toks geras krūvis turėtų būti.

Kas del imtyniu tai ten daugiau technikos reikia, nei kruvio. Zodziu kaip ir bet kokiam kitam sporte. Technika, psichologija ir fizinis pasiruosimas. Apskritai manau kontaktinis sportas yra gerai, nes pripranti nebebijoti aplinkiniu.
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#398150
Morpheus rašė:...Apskritai manau kontaktinis sportas yra gerai, nes pripranti nebebijoti aplinkiniu.

Va čia įdomiai nuskambėjo. Gal tada tikrai gera ši mano idėja... Nes užplaukia man sociofobijos visokios...
Užsirašiau į savigynos kursus mėnesiui, nuo rugpjūčio., 8 kartai iš viso. Maišytos technikos, pasiruošimas nereikalingas. Išbandysiu kaip man seksis.