Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė emar
#398218 Pas mane vidinės ausies nervo uždegimas, aš jį visą gyvenimą girdžiu, tik depresijos duobėj nesigauna jo ignoruoti. Pakilus stresui, sustiprėja ir intensyvumas bei įgauna įvairesnių išraiškų.
Parašė Baran
#418455 Sveiki. Man jau daug metu pastoviai saltos kojos, nors apsirengiant labai siltai, po adijalu, bet vistiek kojos saltos, kai nakciai isgeriu vaistu: neuroleptiku ( Leponex ), kojos mazdaug po valandos susyla, bet prabudus ryte vel kojos saltos, ledines, nezinau kame problema? Jau taip nusibodo ir nemalonu. Ka reikia daryti? Gal kokius vaistus gerti? Patarkit, gal kam taip yra buve?
Parašė Graikas
#418462
Baran rašė:Sveiki. Man jau daug metu pastoviai saltos kojos, nors apsirengiant labai siltai, po adijalu, bet vistiek kojos saltos, kai nakciai isgeriu vaistu: neuroleptiku ( Leponex ), kojos mazdaug po valandos susyla, bet prabudus ryte vel kojos saltos, ledines, nezinau kame problema? Jau taip nusibodo ir nemalonu. Ka reikia daryti? Gal kokius vaistus gerti? Patarkit, gal kam taip yra buve?

Kraujotaka buksuoja. Gali buti alzhaimerio simptomai ... pabandyk kraujegysles pleciancius. Trental,telmisartan
Parašė Baran
#418463
Graikas rašė:
Baran rašė:Sveiki. Man jau daug metu pastoviai saltos kojos, nors apsirengiant labai siltai, po adijalu, bet vistiek kojos saltos, kai nakciai isgeriu vaistu: neuroleptiku ( Leponex ), kojos mazdaug po valandos susyla, bet prabudus ryte vel kojos saltos, ledines, nezinau kame problema? Jau taip nusibodo ir nemalonu. Ka reikia daryti? Gal kokius vaistus gerti? Patarkit, gal kam taip yra buve?

Kraujotaka buksuoja. Gali buti alzhaimerio simptomai ... pabandyk kraujegysles pleciancius. Trental,telmisartan


Kazin ar be recepto parduoda juos? Ar reikia kreiptis pas koki gydytoja, kad israsytu receptus? Kiek ilgai reikia juos vartuoti, kad poveikis pasireikstu?
Vartotojo avataras
Parašė LBJ
#418472
Baran rašė:
Graikas rašė:
Baran rašė:Sveiki. Man jau daug metu pastoviai saltos kojos, nors apsirengiant labai siltai, po adijalu, bet vistiek kojos saltos, kai nakciai isgeriu vaistu: neuroleptiku ( Leponex ), kojos mazdaug po valandos susyla, bet prabudus ryte vel kojos saltos, ledines, nezinau kame problema? Jau taip nusibodo ir nemalonu. Ka reikia daryti? Gal kokius vaistus gerti? Patarkit, gal kam taip yra buve?

Kraujotaka buksuoja. Gali buti alzhaimerio simptomai ... pabandyk kraujegysles pleciancius. Trental,telmisartan


Kazin ar be recepto parduoda juos? Ar reikia kreiptis pas koki gydytoja, kad israsytu receptus? Kiek ilgai reikia juos vartuoti, kad poveikis pasireikstu?


Tikrai ne Alzheimeris, nejuokauk, Graikas :D aktyvuojasi simpatetine nervu sistema ir sutraukia kraujagysles. Man visiskai tas pats su kojom. Labai daznas reiskinys zmonems su nerimo problemom, panikos atakom. Musu visa seima, isskyrus mama "saltagaluniai", nes neurotikai :D Leponexa geri pries miega, kada isijungia parasimpatetine nervu sistema, ir kraujagysles atsipalaiduoja (ir del to, kad eisi miegoti ir del pacio leponexo, kuris ja ijungia). Man visiskai tas pats su vaistais veikianciais histamina (mirtazapinas), arba neuroleptikais arba vaistais kurie migdo (agomelatinas). Tas pats ir su didesne benzodiazepinu doze, bet ne visada, gali buti dar blogiau, ten biski kitoks mechanizmas veikimo.
Vartotojo avataras
Parašė LBJ
#418473 pasiskaityk placiau apie parasimpatetine ir simpatetine nervu sistemas, bet is principo organizmas ruosia tavo organizma kovai, del to stumia krauja i kovai reikalingas vietas - svarbiausius organus. Taip pat del jos per didelio aktyvumo ir kyla visi fiziniai nerimo simptomai - greitas sirdies plakimas, oro trukumas, daznas vaiksciojimas i toleta ir daug kitu
Parašė Graikas
#418492
LBJ rašė:pasiskaityk placiau apie parasimpatetine ir simpatetine nervu sistemas, bet is principo organizmas ruosia tavo organizma kovai, del to stumia krauja i kovai reikalingas vietas - svarbiausius organus. Taip pat del jos per didelio aktyvumo ir kyla visi fiziniai nerimo simptomai - greitas sirdies plakimas, oro trukumas, daznas vaiksciojimas i toleta ir daug kitu

Geras postas !
P.s del alzhaimerio,tai sakiau galbut. Cia daug variaciju. Panasu,jog tavo arciausiai tiesos. Mano mociute sirgo alzhaimeriu,tai koju ir ranku galunes buvo ledines. Mano ir vesios,tai telmisartana rotuoju su trentaliu. Padeda.
Vartotojo avataras
Parašė LBJ
#418506 Jo, dar ginko biloba. Tik reik kantrybes su vitaminais, nebus, kad po 1 tabletes. Bet siaip savaime susitvarkys kai susitvarkys nervai. Svarbu judeti, nerukyt ir negert kavos ar energetiniu, nes sutraukia kraujagysles dar labiau