Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#398138 ooo, žiūriu rašiau čia prieš 100 metų. :achtung
Stengiuos su šunim 10km nueit kasdien ir einu į kašę pamėtyt. Užknisa žiūrovai: vaikai ir bobutės, bet kažkaip muzikos pagalba pavyksta atsiribot ir pasimėgauti. Kažkaip anksčiau susirinkdavo tų vaikų, prašydavo kamuolio ar kartu pamėtydavom, dabar sėdi keturiese ant suoliuko, kolonėlė nešiojama visu garsu staugia ir visi į telefus sulindę. :D Ką jie po 20 metų prisimins ką veikė.. :D Mes viską žaidėm ir kvadratą, kašį, fūlę, tinklinį, badmintoną, beisbolą, gaudynes, slėpynes, visokius alibaba, karstėmės visur... ir lankus pasidarydavom ir visokių šaudyklių, laistyklių, ko tik neprisigalvodavom. Susitiks ir jau į kokias naujesnes technologijas sulindę chatins... jėga. :bloga
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#398610 Nu norm... Savaitgalį lipau ant riedlentės. Nedaug, nes kojos atrodo kaip medinės. Bet.. neikart nekritau. :D
Gal po 20 metų pertraukos sugalvojau vėl užlipti. :roll: Be apsaugų be nieko. Su pavadžiu rankoj. :D Šuo momentais nepatikliai žiūrėjo į lentą. Bet žymiai atlaidžiau nei į dviratį... Dviračiu su šuniu išvis negaliu važiuoti, nes jam isterikos iškart. :D Tai va... ryt bandysiu vėl lipti... :roll:
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#398809 Nu normaliai, jau nebagaliu lipti ant skeito, nes išlaiko iki 100kg, o mano svoris dabar lygiai 100kg. :bloga Tai batai, kuprinė ir 100 + ...
166cm.

"Nuostabus" pvksl. kilo.lt man gaunasi... :bloga :bloga :bloga
Paveikslėlis

Karščiai atslūgo, galima judėti daugiau. Bandysiu daugiau važinėti dviračiu... Reiks galvoti kažkokias mankštas. Net nežianu ką čia daryti. :bloga
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#398810 2018-09-02, sekmadienis:
- valanda vaikščiojimo po parką su šunim
- apie val. važiavimo dviračiu po kiemus ir parką

P.S. grįžau po dviračio visa šlapia, įlipau į vonią ir bac... karšto vandens nėra. :D Tai kiaulystė. :achtung Varau vandenį šildytis. :death
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#398815 Tų 10km kur liepos mėn. bandžiau nueiti nebenueinu niekaip jau visą rugpjūtį. Gal ir dėl buvusių karščių. :roll:
Dabar bandysiu rašytis kai judėsiu daugiau. Neįsivaizduoju kaip pasvert, kad nebūtų per mažai ar per daug. :bloga
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#398859 Va va, labai tikiuosi, kad pavyks. Vakar skausmai kankino. :bloga Šian. nebe, bet nei fiziškai nei psichiškai jėgų yra. :bloga Gal dar į vakarą mane šuo į parką išves. B)
Vartotojo avataras
Parašė Vaiduk
#398860 Man atsirasdavo jegu ir darbingumo kai lorafena isgerdavau, nuimdavo visus gruzus :D
Vartotojo avataras
Parašė Morpheus
#398863
KunigaikštisMyškinas rašė:Nu normaliai, jau nebagaliu lipti ant skeito, nes išlaiko iki 100kg, o mano svoris dabar lygiai 100kg. :bloga Tai batai, kuprinė ir 100 + ...
166cm.

"Nuostabus" pvksl. kilo.lt man gaunasi... :bloga :bloga :bloga
Paveikslėlis

Karščiai atslūgo, galima judėti daugiau. Bandysiu daugiau važinėti dviračiu... Reiks galvoti kažkokias mankštas. Net nežianu ką čia daryti. :bloga

Turiu pasulyma ka daryti.. Laikomes NEapsiryjimo dietos :achtung Man irgi reikia..
Vartotojo avataras
Parašė Vaiduk
#398869 Kunigakistis neauksto kuno ir stambiu kaulu, kiti auksti ir liesi kaip pagaliai, man tas kmi isvis nesamone.
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#398895 Na taip, daug nesąmonių būna su tuo bendru visiems kmi, bet kai kalbam apie didelį viršsvorį, tai ir taip aišku, kad reik kažką kitaip daryt. :D Buvau radusi kmi su atsižvelgimu į stambius ir ne kaulus, bet dabar neradau.
Nu jo, lietus nepadeda, bet ištaikiau valandžiukę pavaikščioti be šuns, gaunasi greitesnis ėjimas. Na ir su šuniu porą k. buvom, bet iki pusvalandžio vienas kartas. Privertė per lietų jam kankorėžius spardyt. :D

Morpheus, mažiau valgyt neblogai gaunasi kai pradedi rimčiau sportuot, tada gaila įdėto darbo. :D Bet tu ir pats žinai. :) Aš jau pradedu galvot... Jei bus lietingi orai, ką tada? Į sporto salę gėda eit. :achtung Be to ir nemokėčiau visais tais treniruokiais naudotis. Kažkada paauglystėj nuvariau.. Tai dėl to, kad su mokinio (su nuolaida) bilietu buvau, treneris užrietė nosį ir nerodė kaip ten tuos svorius nusiimt, pasididint, kiek ir pan... Viena moteris net pradėjo zirst tada: "ėė... "vaikas" pasportuot atėjo, tai parodykit kaip kas". :D Bet tada norm. svorio buvau tai nenusiminiau labai, pasitryniau ir nebėjau. Ėjau lauko tenisą žaist. :)