Moderatorius: Astro-Meška

Parašė kiskis
#405037 Siulai isbandyt meditacija .rasymo meditacija.reiketu paimt stora sasiuvini ir rasyt visas mintis kurios buna galvoje .kad ir padrikai,viskas kas ateina i galva.viskas kas kankina dziugina,skaudina ,buitines problemas,visas filosofijas matymus,nuomones apie kitus,pojucius ir tt.nenoreciau sakyt kas buna tiesiog pabandykit,veliau galima sudegint,niekam nerodyt ir panasiai.taciau man tai dare ispudinga poveiki .dabar net klasifikuoju-mintys partizanes,mintys zudikes ,ir pazvelgus is sono viskas gali atrodyti kitaip.o mintis kad viskas blogai atrodo tik tam kad musu mintys po ilgu kankinimusi galvojant bent akimirkai sustotu...
Parašė kiskis
#405229 sedziu ramioj vietoj, ikvepiu iskvepiu, mintyse kartoju svieseju svareju sveistu,ikvepiu iskvepiu,susyla kunas,ikvepiu iskvepiu,susyla protas,ikvepiu iskvepiu,susyla jausmai,ikvepiu iskvepiu,svieseju svareju sveikstu.....
Vartotojo avataras
Parašė Opaque
#426074 Esu perskaičius knygą apie meditaciją ir dar esu meditavus su programėlės pagalba. Tai tikrai galiu pasakyt nuramina protą ir prašviesėja galvoj. Gaila nustojau. Nors dar turiu tą programėlę.