Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė XEXE
#406505 ieškau žmogaus, kuriam yra, kaip man ir gal žinotų išeitį, nieko neprašau iš tų, kurie nesupranta ir negali padėt, mityba čia ne prie ko, rėžimas ir... rimčiau čia man... tokie dalykai nieko nepakeis, kaip minėjau viskas prasidėjo po psichozės epizodo...
Vartotojo avataras
Parašė emar
#406506 Atsiprašau už toną. Tikiuosi, kad atsilieps kas nors, kas galės padėti. Gali tik tekti ilgokai luktelėti. Ne visi dažnai prisijungia.
Parašė sski
#406691 Man užeina galvos maudimas po įtampos, panikos, streso, nuo blogų minčių ir nemigos. Gali tęstis kelias savaites. Skauda būti stačiomis, dirbti, susikaupti, trigerina maži dalykai. Vienu metu skaudėjo žandikaulį, smilkinius, galvojau, kad protiniai dantys dygsta
Vartotojo avataras
Parašė kenny
#406730 O yra kokia koreliacija su įpročiais? Pvz, skauda labiau mažai miegojus, vartojant daug cukraus, išgėrus kavos ar alkoholio?
Vartotojo avataras
Parašė XEXE
#406812
kenny rašė:O yra kokia koreliacija su įpročiais? Pvz, skauda labiau mažai miegojus, vartojant daug cukraus, išgėrus kavos ar alkoholio?

cia ne siaip tas standartinis galvos skausmas, tai itakos niekas nedaro, nes tas jausmas ta itampa galvoje sedi nuolatos
Vartotojo avataras
Parašė XEXE
#406813
Mmdzhey rašė:Nuo 1 puodelio kavos galvą skaudėt nustoja, nuo 2 ar 3 vėl pradeda skaudėti.

:girtas :achtung
Parašė NOM
#406826 galvą tikriausiai gali skaudėti ir nuo kaklo.

nuo darbo dešine, ar kaire ranka, pagrindine, jei darbas koks vienodokas, tą kūno pusę gali įtempti.
kineziterapiniai pratimai kaklui , kaip pavyzdys


https://www.keraira.com/galvos-ir-kaklo-skausmas/

Kankina galvos ir kaklo skausmas? 8 būdai, kaip sau padėti
Parašė NOM
#406843 https://www.delfi.lt/sveikata/sveikatos ... d=68560610

Keletas paprastų būdų, kaip nustatyti galvos skausmo priežastį

Galima pavartyti štai tokias pavyzdžiui knygas...-

Apie kaklo osteochondrozę / Vladislavas Grečka

Grečka, Vladislavas
Galvos skausmas

Vilnius : Mokslas, 1987