Moderatorius: Astro-Meška

Parašė Graikas
#408930
Paulius94 rašė:Nu rezultatai nuvyle.

Mano testosteronas 18.43 nmol/l.

Normos ribos yra 8.64-29.0.

Pas endokrinologa net neapsimoka eit, vistiek neisrasys injekciju, nes normos ribose. Belieka naturaliais budais kazkiek dar bandyt pakelt iki kokiu 25.0?

Ar gali buti didelis skirtumas savijautoje jei pvz. nuo 18 uzsikeli iki 25-26 kokiu?

Beabejo,bus savijautos pokyciu i teigiamaja puse.
Parašė Paulius94
#408931
Graikas rašė:
Paulius94 rašė:Nu rezultatai nuvyle.

Mano testosteronas 18.43 nmol/l.

Normos ribos yra 8.64-29.0.

Pas endokrinologa net neapsimoka eit, vistiek neisrasys injekciju, nes normos ribose. Belieka naturaliais budais kazkiek dar bandyt pakelt iki kokiu 25.0?

Ar gali buti didelis skirtumas savijautoje jei pvz. nuo 18 uzsikeli iki 25-26 kokiu?

Beabejo,bus savijautos pokyciu i teigiamaja puse.

Bet endokrinologas tikrai neisrasys dirbtiniu injekciju kaip manai, nes mano normos ribose? I privacia eit tik i bala 40 euru ismesciau. Pablevyzgavos viska, ka googlej galiu susirast.
Vartotojo avataras
Parašė biggie
#408939
Paulius94 rašė:Cinko + magnio + B6 kombinacija dar kazkas rase.

Taip, ZMA vadinas. Tik venk oksidu, nes tai yra pigiausios, bet prasciausiai savinamos cinko ir magnio formos. Originaliai tai jie buna aspartatai, bet tu formu yra ir daugiau, ziurekis sporto parduotuvese
Parašė Paulius94
#409258 Gal patartum is situ variantu, kuris geriausias?

https://www.perfectbody.lt/papildai-sportui/zma/

Is atsiliepimu sako, kad sitas, nes mieguistumo ryte neduoda https://www.perfectbody.lt/papildai-sportui/zma/maisto-papildai-activlab-zma
Vartotojo avataras
Parašė biggie
#409268
Paulius94 rašė:Gal patartum is situ variantu, kuris geriausias?

https://www.perfectbody.lt/papildai-sportui/zma/

Is atsiliepimu sako, kad sitas, nes mieguistumo ryte neduoda https://www.perfectbody.lt/papildai-sportui/zma/maisto-papildai-activlab-zma

Taip, sitas geras. Del mieguistumo tai nezinau, vartojau karta, nepamenu, kad mieguistumas butu, nors magnis moduliuoja autonomine nervu sistema ir leidzia organizmui lengviau persijungti i parasimpatine busena, kuri yra restoracine hormonams ir daugeliui kitu sistemu.
Parašė ciaupas
#411140 Kai aš issityriau testa jis buvo 6 nmol. Endokrinologas iškart israse sustanona 250. Tiesa paskui dar tyriausi prl ir estrogenus. Skaičiuku neatsimenu bet buvo visiškas chaosas. Tai pasaudziau susta keletą mėnesių vėl tyriau kraują tai vietoj buvusių 6 buvo 90 nmol :super savijauta nėra ką lyginti, jėga, sumažėjęs nuovargis, o libido kai 16 metu pacano. Iš pradžių žmona džiaugėsi paskui biški maziau :D prolaktina sutvarkiau su bromacriptinu o dėl estrogenu geriu tamoksifena. Db bijau tos gynekomastijos
Susta šaunu kas 8-10 dienu
Parašė ciaupas
#411141
Graikas rašė:Tiksliai nepaskysiu,bet man atrodo israso kai buna maziau nei 10nmol. As leidziuosi sintetitini testa. Bet ji reikia moketi administruoti. Nemokesi,gali tureti ginekomastija(vyras su krutimis kaip pas moteri),hipogondonizma. Reikia leistis hcg,kad seklides nesusitrauktu iki razinos dydzio,reikia naudoti aromatizacijos inhibitorius,kad sumazinti estrogenu lygi.
Taip,testosteronas duos pasitikejimo savimi jegos,zvalumo,energijos,stipriai isreiksta libido. Su laiku tai "apsislifuos" ir stos i savo vezes.


O kaip suprasti reikia mokėti administruoti sintetinį testą?
Parašė Graikas
#411147 Testosteronas uzkelia estrogena,taip pat gali uzkelti prolaktina. Reikia zinoti,ka daryti jiems sukilus. Taip pat reikia zinoti,jog naudojant sintetini testa atsijungia seklidziu darbas,tai reikia zinoti ka daryti,kad jie neatsitrofuotu
Parašė ciaupas
#411148 Tai estrogena mažina tamoksifena, prolaktina mažina bromakriptinas del seklidziu tai ka as
Žinau jei natūraliai gamina 6 molius tai jos mirusios iš esmės. Ar aš klystu?
Parašė Graikas
#411153 Reiktu ziureti lytinius hormonus LH ir FSH ,is to butu galima spresti kaip hipofize tavo. Jei uzmigus,tada kiausiniai nedirba.
Dabar tamoxifenas tau blokuos tik krutineje estrogenus. Siuo atveju pades,kad neatsirastu ginekomastija (moteriska krutine). Tau reikia estrogenu kilerio,tam tinka tik aromatizacijos inhibitoriai,tai: aromasin,airimidex,letrozole.
Bromokriptinas labai senas vaistas,su daug pasaliniu. Tad siuo atveju yra geriau cabergoline.