Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė biggie
#411629 Visi generikai veikia taip pat kaip ir originalas, cia ka jauciat tai placeba arba noceba.

Siaip nesi tu viena serganti, cia sitam forume daug kas prastai jauciasi, del to ir registruojasi, kad anonimiskai issikalbeti apie savo isgyvenimus. Galbut megink ta paroxetina, duok menesi laiko, kad ivertinti jo poveiki, ir galbut suveiks. Nera sabloninio atsakymo, kas 100% padetu susitvarkyti, reikia paciai/paciam mokintis atsipalaiduoti ir pakontroliuoti ta nerima, kiek imanoma. Galbut ir psichologo pagalba nebutu visai ne i tema, pasnekesiai irgi gydo.
Vartotojo avataras
Parašė biggie
#411632 Nueini i, tarkim, vaistai.lt ir pasiziuri "paroxetine". Prie kuriu parasyta plevele dengtos tabletes, tie yra CR, Arketis gamintojo paprastos tabletes, todel nera CR, bet ar ji reiktu dozuot 2 kart dienoj nesu tikras.
Parašė Arcade
#411633
biggie rašė:Visi generikai veikia taip pat kaip ir originalas, cia ka jauciat tai placeba arba noceba.

Siaip nesi tu viena serganti, cia sitam forume daug kas prastai jauciasi, del to ir registruojasi, kad anonimiskai issikalbeti apie savo isgyvenimus. Galbut megink ta paroxetina, duok menesi laiko, kad ivertinti jo poveiki, ir galbut suveiks. Nera sabloninio atsakymo, kas 100% padetu susitvarkyti, reikia paciai/paciam mokintis atsipalaiduoti ir pakontroliuoti ta nerima, kiek imanoma. Galbut ir psichologo pagalba nebutu visai ne i tema, pasnekesiai irgi gydo.

Labai sunkiai toleruoju aplamai visus vaistus, vis pasireiskia kazkokie salutiniai, nuo vienu galva keista lieka, apsvaigus, nuo kitu pykina, nieko negaliu valgyt, skrandi skauda, nuo kitu drebina, sirdi musa. Nuo coaxil drebino labai, nuo lyrikos sirdi muso, nuo fluanxol visai nieko jauciausi, tik kad teko keist nes atsirado egzema negyjanti, itarem kad nuo vaistu. Nes nutraukus uz kurio laiko dingo. Nuo asentros ir zoloft liko blogai skrandziui, is kart uzejo stiprus skausmai, turejau mest. Seroxat panasus i juos asentra , zoloft?
Vartotojo avataras
Parašė biggie
#411636 Asentra ir Zoloft yra tas pats sertralinas. Paroxetinas irgi priklauso tai paciai antidepresantu klasei, vadinamu SSRI. Jie kelia serotonino lygi organizme, bet ne visi zmones juos toleruoja. Paroxetinas yra siek tiek labiau raminantis nei sertralinas, mane pati nuo sertralino pykino. Jei turi 20mg israsytus paroxetino, pabandyk puse tabletes, t.y. 10mg kokia savaite, jei nieko labai blogo, kelk iki 20mg ir duok dar tris savaites. Jeigu toleruosi ir savijauta nors kiek pageres bus puiku, jei ne - kazin ar isvis nors vienas SSRI klases antidepresantas bus tau tinkamas, reikes ieskoti kitu butu pasigelbeti.
Vartotojo avataras
Parašė signs
#411638 Pvz tau gal padės. Aš jau 4 dieną vartoju Trintellix, ir taip pat jaučiuosi apsvaigęs. Skaičiausi, kad tai normalus reiškinys kol organizmas pripras prie vaistų.

Šalutiniai pykinimas, pakilęs nerimas, svaigulys. Jie tikiu, kad apmazes, nes taip ir būna :)

Turi išlaukti, privalai tiesiog. Arba rinktis švelnesnį antidepresantą :) tikiu tavimi, surasi tinkamą gydymą. Kol ieškai, pabandyk valerijoną koki, man padeda ir apmazina šalutinius
Parašė Arcade
#411656 Kiek laiko reikia pavartoti, kad praeitu salutiniai? Kad suprast ar galiu gert ta vaista?
Siaip jo, man yra vegetodistonija, gal todel taip sunkiai pernesu vaistus, nuo daugelio buna blogai skrandziui, nuo kitu labai plaka sirdis, jauciu drebuli, ar cia normalu, ar turi praeit uz kazkurio laiko ar vadinasi netinka? Pvz nuo lyrikos sirdi labai muse, nuo coaxil drebino, nerimastingumas buvo, nuo zoloft ir asentros skrandi dirgino, fluanxol geriau, buvo kaip ir geriau, bet buvo egzema atsiradus, dabar kai taip blogai skrandziui uzejo pradejau gert eglonyl ir fluanxol, bet pradejo vel sirdi must, ar gali buti cia pirmine reakcija , kad pasikeite vaistas ar vadinasi netinka? Bandysiu dar paroksetina, bet dabar noriu kad atsistatytu skrandis.
Vartotojo avataras
Parašė biggie
#411659
Arcade rašė:Kiek laiko reikia pavartoti, kad praeitu salutiniai? Kad suprast ar galiu gert ta vaista?
Siaip jo, man yra vegetodistonija, gal todel taip sunkiai pernesu vaistus, nuo daugelio buna blogai skrandziui, nuo kitu labai plaka sirdis, jauciu drebuli, ar cia normalu, ar turi praeit uz kazkurio laiko ar vadinasi netinka? Pvz nuo lyrikos sirdi labai muse, nuo coaxil drebino, nerimastingumas buvo, nuo zoloft ir asentros skrandi dirgino, fluanxol geriau, buvo kaip ir geriau, bet buvo egzema atsiradus, dabar kai taip blogai skrandziui uzejo pradejau gert eglonyl ir fluanxol, bet pradejo vel sirdi must, ar gali buti cia pirmine reakcija , kad pasikeite vaistas ar vadinasi netinka? Bandysiu dar paroksetina, bet dabar noriu kad atsistatytu skrandis.

As isvis netoleruoju jokio kito antidepresanto isskyrus mirtazapina. Visi jie man itampa sukelia, kitu salutiniu dazniausiai nebuna
Parašė Arcade
#411662
biggie rašė:
Arcade rašė:Kiek laiko reikia pavartoti, kad praeitu salutiniai? Kad suprast ar galiu gert ta vaista?
Siaip jo, man yra vegetodistonija, gal todel taip sunkiai pernesu vaistus, nuo daugelio buna blogai skrandziui, nuo kitu labai plaka sirdis, jauciu drebuli, ar cia normalu, ar turi praeit uz kazkurio laiko ar vadinasi netinka? Pvz nuo lyrikos sirdi labai muse, nuo coaxil drebino, nerimastingumas buvo, nuo zoloft ir asentros skrandi dirgino, fluanxol geriau, buvo kaip ir geriau, bet buvo egzema atsiradus, dabar kai taip blogai skrandziui uzejo pradejau gert eglonyl ir fluanxol, bet pradejo vel sirdi must, ar gali buti cia pirmine reakcija , kad pasikeite vaistas ar vadinasi netinka? Bandysiu dar paroksetina, bet dabar noriu kad atsistatytu skrandis.

As isvis netoleruoju jokio kito antidepresanto isskyrus mirtazapina. Visi jie man itampa sukelia, kitu salutiniu dazniausiai nebuna

Greitai jums atitaike? Ar ilgai vargote? Mane jau apima neviltis, ar kazka atitaikys, nuo ko jausiuosi geriau.
Ar jus vartojate siuo metu kokius vaistus?
Kiek laiko reikia siaip pavartot vaista, jei nauja pradedi, kad suprast ar jis tau tinka? Kad praeitu tarkime tie pasaliniai, ir aplamai, kad suprast ar gali gert? Aciu
Parašė Arcade
#411686
Mersas rašė:Kvetiapinas nakciai geriamas, gali padeti gal nuo nerimo, paklausk gydytojo

Bet aprasyme nieko panasaus nera kaip nerimas.