Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Jozhik v'tumane
#50180 O kas vyksta manijos metu?
Vartotojo avataras
Parašė vikute
#50181 :o manijos metu pasinesiau ant bernu, sakyciau paselusio sekso, planai buvo dideli, kalba pagreitejo, gestai atsirado, pakakdavo mazai miego, mazai valgiau, energija liejosi per krastus.
Vartotojo avataras
Parašė vikute
#50189 Kolkas jauciu, kad gydymas padeda.nes palyginus savo busena pries ligonine, tai net baisu prisimint...
Vartotojo avataras
Parašė Jozhik v'tumane
#50196 Tikiuosi, kad tavo sveikatėlė po truputį susitvarkys. :jap
Vartotojo avataras
Parašė vikute
#50201 tikiuosi ir as =)
Parašėnegative
#54978 Man tipo kaip ir jį nustatė. Bet tai ok, ką ten ta psichiatrė gali numatyt per kelis pokalbius, gal aš energetinių ir kavos prisigėrus pas ją ateinu. :D
Parašėnegative
#55894 Nėra man jo, per greitai nuotaikos keičias. :bloga Jei ryte buvo taip gera, o vakare...
Parašė Kosmas^
#57231 Sveiki. Tie, kurie serga BS, jūs gal darot dar kažką, kad pasveikt ? Pvz: man reikia rašyt dienoraštį su savo būsenom, bet vis neprisiverčiu. Ką dar darot jūs ?
Vartotojo avataras
Parašė vikute
#97700 man liepe zymeti savo nuotaikas dienorastyje kazkada.tada atsekem, kada man uzeina depresijos laikotarpis, kada manijos.
Parašė Kosmas^
#97701
vikute rašė:man liepe zymeti savo nuotaikas dienorastyje kazkada.tada atsekem, kada man uzeina depresijos laikotarpis, kada manijos.



Čia užsiregink, gal bus patogiau :)
https://www.moodchart.org/Default.aspx
Vartotojo avataras
Parašė vikute
#97713 dekui :)
Vartotojo avataras
Parašė Ars Velvetica
#129126 Vika, gauni bene naujausius medikamentus, ypač Lamictal (lamotriginą), tik man keista, kad tau dar skiria depakiną.

Gyvenimo istorija:

10 klasė - II kursas --> F31.3

Mestos studijos. Konsultacija VU Psichiatrijos klinikoje --> F31.6

Darbas, pradėtos naujos studijos. Gydymas savavališkai nutrauktas iki šių metų gegužės.

Privati psichiatro konsultacija --> F33.1, galima šizotipija.

Gyvenam ir kvėpuojam toliau.
Vartotojo avataras
Parašė Ars Velvetica
#129274 Dabartinis gydymas: 25 mg Lamictal (1 k. ryte), 1 mg Rispolept (0,5 mg ryte ir vakare) ir 37,5 mg Coaxil (1 tab. 3 k. per d.).
Vartotojo avataras
Parašė vikute
#129340 Ars, depakine man buvo skiriamas del nerimo sukeliamu valgymo problemu.
Vartotojo avataras
Parašė Ars Velvetica
#129341 Supratau :)