Moderatorius: KunigaikštisMyškinas

Vartotojo avataras
Parašė KunigaikštisMyškinas
#363648 Forumo įkūrėja, Agni, atsitraukė nuo forumo, tad nebetrukdykim jos jokiais klausimais, :D o visais administraciniais reikalais, forumo išlaikymu ir t.t. nuo šiol rūpinuosi aš, KunigaikštisMyškinas . :) driuokti@gmail.com
Ir...
Forumo šeimininkais esame visi forumo nariai, tad nešiukšlinkim savo namų. :) Jei ko nežinote, dėl kažko abejojate, klauskite moderatorių ar administratorių. :)
Tiesa, dar turime paiešką forume. :D
Sėkmės!
Vartotojo avataras
Parašė Mellisa
#399216 ESCITALOPRAM ACTAVIS (ESCITALOPRAM) . Padekit. Nerandu temos apie sita vaista. tema uzdaryta. info 0.
Parašė freefly
#399282 Sveiki, įtiariame, kad artimas žmogus serga maniakine depresija. Gal galite rekomenduoti gerą privatų psihoterapiautą pas kurį būtų konfidenciali konsultacija ir gydymas?
Vartotojo avataras
Parašė Morpheus
#399290 Mellisa, Freefly - Laikykimes tvarkos ir rasykime ten, kur turetume tai daryti.

Atsakymu ieskokite cia -> https://www.depresijosklubas.lt/viewforum.php?f=2 ir naudokites paieska.

Mellisa - visa informacija galima rasti internete ir pas daktara kuris tau juos israse. Jeigu ir rasi vartojanciu tau is to jokios naudos. Juos gali veikti "teigiamai", tave neigiamai. Arba tave teigiamai, juos neigiamai. Juk tai chemija ir mes visi skirtingi.

Freefly - Labai jau konkrecia diagnoze Jus itariate. Saunu, kad rupinates artimu zmogum, bet gal pradekite istiesu juo/ja rupintis ir nueikite kartu, ten kur reikia. Konfidencialumas yra privalomas visur ir jis saugomas istatymu. Maziau bijokite vaiduokliu ir greiciau reaguokite i situacija.
Parašė freefly
#399292 Buvimas su ligonių labai ilgą laiką, artimoje aplinkoje visiškai pilnai leido diagnozuoti ligą! O Jums atrodo taip lengva nuvesti ligonį pas specialistą, kuris pats tos problemos nemato?!!!!
Specialistų juk irgi yra visokių! Man tiesiog reikia rekomendacijų, kad nenueiti belekur iš ko nebūtų jokios naudos!!!
Forume naršau jau antrą dieną. Jis labai painus ir sudėtinga rasti info!!!
Todėl jei kas galite rekomenduoti GERĄ SPECIALISTĄ PRAŠAU REKOMENDUOKITE!!!!
Vartotojo avataras
Parašė Morpheus
#399298 Gerai. Bandau dar karta, nes siuo metu esu kantrus. Visos mano praejusios zinutes esme buvo pirmame sakinyve. Na, bet mes visi skirtingi ir galimai parasiau neaiskiai - PRASAU LAIKYTIS TVARKOS!!! Ir nerasineti kur papuole. Atsiprasau neaiskinsiu kodel to reikia, tiesiog sakykim tokios forumo taisykles.
Jeigu jus domina gydytojai, tai ju ieskokite pries tai mano duotoje nuorodoje. Jeigu tai pernelyg sudetinga, tuomet duodu dar viena, konkreciai i GYDYTOJU tema -> https://www.depresijosklubas.lt/viewtopic.php?f=2&t=3141 Prasau paspauskite paryskinta nuoroda ir ten rasite tai, ko ieskote. Cia Jusu prasymo rekomenduoti niekas neisgirs, nes Jus rasote ne vietoje.
Jeigu kas nors nesigauna, neveikia arba nezinote kaip skaityti foruma atsiusite asmenine zinute man ar bet kuriam is forumo moderatoriu/administratoriu. Su dziaugsmu padesime.

P.S. Jeigu nezinote kaip siusti asmenine zinute tuomet spauskite ant vardo zmogaus kuriam norite parasyti. Atsidariusiame lange yra skiltis "asmenine informacija" ten matysite nupiesta vokeli. Paspaudziam ir rasom (butina nurodyti "pavadinima" nes kitaip neissisius.)
P.P.S Tikiuosi pavyko neuzgauti Jusu jausmu. Sia tema rakinu.