Skyrius, skirtas diskutuoti apie skirtingas psichoterapijos kryptis, dalintis patirtimi, atsiliepimais apie psichoterapeutus ar psichologus.

Moderatorius: KunigaikštisMyškinas

Vartotojo avataras
Parašė Katinas
#397622 Dėl dėmesio. Iš savo patirties galiu pasakyt taip, kad AD tai tvarko, bent man padėjo. Ne iš karto, lėtai. Ir žinoma pats turi įdėti pastangų. Jei anksčiau nesugebėdavau knygos skaityt ar filmo žiūrėt nenuklysdamas mintimis kažkur tai jau truputį geriau, bet dar ilgas kelias laukia. Kaip suprantu stebuklingų piliulių nėra. Aišku, Aderalio mielai išbandyčiau.

Dėl atminties nežinau, vėlgi manau AD. Kai kurie sako, kad suprastėja, bet aš asmeniškai manau čia dėl ligos. Vėlgi, tik mano nuomonė.
Vartotojo avataras
Parašė biggie
#397624 Visa tai daugiausia lemia dopamino/noradrenalino veikla frontalinese smegenu dalyse, todel tik serotonina veikiantys antidepresantai labai ribotai tai itakoja, net gi per kai kuriu serotonino receptoriu stimuliacija sitie reikalai gali suprasteti.

Kad ir kaip bebutu, tokie procesai yra is dalies treniruojami, o kaip tai jau cia kitas klausimas. Tie patys video zaidimai, kur yra strategijos ir analizes, vysto smegenu neuroplastika. Kurie psichoterapiniai metodai tai darytu nelabai zinau, bet kognityvine - elgesio terapija turbut arciausiai to.