Moderatorius: KunigaikštisMyškinas

Ar reikalingas šis forumas?

51
96%
0
N/A
2
4%
Vartotojo avataras
Parašė Emocija
#341175
Lifelover rašė:Realiai tos nustatytos diagnozės priklauso nuo to, ką pacientas pasako psichiatrui, todėl nebūtinai jam būna nustatoma tiksli diagnozė.


Iš kur tu šitą ištraukei? Apie psichiatro profesionalumą ir nepasitikėjimą eina kita kalba. Gali kreiptis į psichiatrą-psichoterapeutą, žodžiu niekas netrukdo sužinoti tikslios diagnozės.
Vartotojo avataras
Parašė Lifelover
#341187 Tiesiog visko būna.
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#341686
Anitezė rašė:Kas per klausimas, žinoma reikalingas! <3 Man labai padėjo nesijausti vienišai ir geriau suprasti ligas. Čia gyvena labai geri ir tolerantiški žmonės:))

Galbūt forumui praverstų reklama, kad pritraukti daugiau žmonių, nors ir dabar neblogai. Juk mes kovojantys su depresija ne visada būnam aktyvūs, tai nieko keisto, kad kartais čia būna tylu:)

Na aš manau, kad reklamos pakanka, forumą kasdien aplanko iki 600 žmonių, tik dauguma nori išliki anonimiški, todėl nesiregistruoja. Šiaip tai tikrai didelis skaičius, norėtųsi, kad nebūtų tiek daug sergančių žmonių.
Vartotojo avataras
Parašė groowax
#344217 Taip, šis forumas yra labai reikalingas. Jame randu daug naudingos informacijos apie savo ligą, surandu bendraminčių, yra dienoraščiai.
Vartotojo avataras
Parašė western
#399119 Forumas tikrai reikalingas, pagarba ji priziurintiems zmonems. Kai atsiras koks nors stebuklingas visagalis vaistas, forumas isnyks - to jam ir linkiu:)
Nezinau, kur klaust, todel paklausiu cia. Anksciau buvo tokia forumiete - Dangiska, aktyviai reiksdavosi. Kur ji prapuole gal turite kokiu ziniu?