Skyrius, skirtas diskutuoti apie skirtingas psichoterapijos kryptis, dalintis patirtimi, atsiliepimais apie psichoterapeutus ar psichologus.

Moderatorius: KunigaikštisMyškinas

Parašė solitude_aeturnus
#407620 Sveiki,

svarstau galimybę po karantino ir studijų pradėti lankyti grupinę psichoterapiją, kurios kryptis - socialinių įgūdžių vystymas. Galbūt kas nors iš jūsų yra kažką panašaus lankęs ir galėtų pasidalinti patirtimi? Kaip tai atrodo? Padeda? Verta? Domintų bet kokia informacija.
Beje, lankyčiau Kaune. Galbūt galėtumėte ką nors parekomenduoti?
Vartotojo avataras
Parašė signs
#407621 Kažin ar vyks grupinės psichoterapijos karantino metu, bet gali bandyti, aišku nežinau kada planuoji lankyti.

Grupinė psichoterapija yra tikrai veiksminga :) Lankiau dienos centre, ne soc. įgūdžių lavinimo, tačiau bendrai labai padėjo suprasti, kad ne viskas nuo mūsų priklauso, apie santykius, tokį nerimo sluoksnį padėjo nusimesti :)
Parašė solitude_aeturnus
#407622
signs rašė:Kažin ar vyks grupinės psichoterapijos karantino metu, bet gali bandyti, aišku nežinau kada planuoji lankyti.

Grupinė psichoterapija yra tikrai veiksminga :) Lankiau dienos centre, ne soc. įgūdžių lavinimo, tačiau bendrai labai padėjo suprasti, kad ne viskas nuo mūsų priklauso, apie santykius, tokį nerimo sluoksnį padėjo nusimesti :)


Galvoju po karantino lankyt - ilgai laukus dar palaukt galiu :D
O kiek laiko lankėte? Kada pastebėjote mąstymo pokyčius? Ar jie ilgalaikiai? :)
Vartotojo avataras
Parašė signs
#407623 Lankiau 1,5 mėn, 2-3x per savaitę. Labai gera psichoterapeutė vedė, ji mums pasakodavo, darydavom užduotis. Toks brain-storm buvo.

Manau, kad ilgalaikiai, nes dabar suprantu, kad ne viskas nuo manęs priklauso. Dabar galvoju taip, sakysiu pavyzdžiu.

Vizitas pas psichiatrę rytoj (dėl karantino telefonu). Susirašiau viską ant popieriaus, pasiruošiau, dar prieš tai perskaitysiu psichoterapeutei nes turiu pokalbį su ja prieš tai. Aš padarysiu viską ką tik galiu maksimaliai išspausti, konkrečiai viską susakant. Tai mano maksimalus indėlis. Daugiau jau ne mano valioje - ar vaistai suveiks, kokį vaistą gydytoją skirs, ar bus šalutinių ar ne ir t.t.

Dėl tokio mąstymo pasikeitimo jaučiuosi ramesnis ir truputį mažiau nerimo. Taip pat tokį mąstymą perkeliu ir į darbą, santykius. Vis dar praktikuojuosi :)
Parašė Hmz
#407638 Galbūt čia kaip kam, bet man visos tos dailės/muzikos/judesio/užduočių grupinės terapijos pasirodė visiškas bulšitas, skirtas darželinukams. Realiai tik atgrasė mane nuo visokių psichoterapijų.
Vartotojo avataras
Parašė signs
#407641 O man kaip tik patiko dienos centras. Patiko individualios ir grupinės psichoterapijos, darbų terapija, bendravimas, piešimas ant vandens (Ebru) ir dailės terapija :)

O gydytoja nuopeza ten, tipo sako tu net neįsivaizduoji kaip tau padeda Zoloft. Jop, turiu po 4 panikos atakas per dieną belenkur, vemiu iš to nerimo, pykina ir pnš. Tai pyyp! su tokia gydytoja susitikti :D
Parašė Hmz
#407644
signs rašė:O man kaip tik patiko dienos centras. Patiko individualios ir grupinės psichoterapijos, darbų terapija, bendravimas, piešimas ant vandens (Ebru) ir dailės terapija :)

Matai, tas gali priklausyti nuo:
- grupės (mano atveju ten buvo grynai moteriška grupė, kur dominavo už mane vyresnės pacientės)
- tavo santykio su tomis veiklomis. Jei esi meniškas žmogus, tau gali būti visai fun piešti/groti ir pan. Bet aš visiškai nesu kūrybingas, ir visi tie keverzojimai ant popieriaus mane išsunkia.
Vartotojo avataras
Parašė biggie
#407653 Esu buves tik anonimiku grupej, nepatiko visiskai. O gryn terapija as pats lankyciau gal, bet kaip ir sake tie piesimai, klausymai muzikos, zaidimai man nelimpa
Vartotojo avataras
Parašė signs
#407658 Labai daug kas priklauso nuo liaudies, ir ypač pačio psichoterapeuto. Kur aš lankiau asmens sveikatos klinikoje, galiu atsiliepti net labai gerai. Psichoterapeutė vedė, o dabar pas ją lankausi privačiai ir tikrai džiaugiuosi atradęs savo psichoterapeutę, kuri man tinka ir patinka
Parašė Hmz
#407662 Tai tu privačioj buvai :) Aš iš naivumo nuėjau į Centro poliklinikos dienos stacionarą, mat jį velnias.
Vartotojo avataras
Parašė signs
#407663 Nu ji kaip ir privati skaitosi, bet prisirašyti prie jos gali. Šiaip gan geri specialistai dirba. Panevežyje atfiltravau psichiatrus, pas kuriuos daugiau neičiau. Tai pasirinkau iš 6 tik 2. Tai mano, ir dar kita gydytoja, kuri gaudosi mano ligoje. O psichoterapeutės geros yra 2. Viena draugiška labai ir maloni, kita tikra specialistė ir uhh tokia moteris, spinduliuoja charizma