Skyrius depresija sergančiųjų artimiesiems

Moderatorius: signs

Parašė Erika Paulikaitė
#408019 Kartais mes jaučiamės vieniši ir atrodo, kad niekas nenori mūsų suprasti.. Tikėdama, kad kalbėti apie depresiją yra labai svarbu, nutariau atlikti tyrimą tema "Depresija poros santykiuose: santykių su patiriančiu depresiją partneriu palaikymo patirtis". Taigi kreipiuosi į Jus ir ieškau žmonių, kurie palaikė arba palaiko romantinius santykius su žmogumi, kuris serga ar sirgo depresija. Taigi jei esate 18-os metų ar vyresnis, palaikote romantinius santykius su depresiją patiriančiu žmogumi kviečiu dalyvauti pokalbyje nuotoliniu būdu (dėl susiklosčiusios situacijos). Pokalbyje aptarsime, kaip Jums sekasi palaikyti santykius, kokie kyla iššukiai ir pan. Labai tikiuosi, kad šis pokalbis padėtų išsakyti susikaupusias mintis, jausmus, kuriuos kartais slepiame nuo savo mylimiausių. Todėl šiuo pokalbiu padėtumėte ir sau, ir man, kaip tyrėjai, labiau suprasti šią žmonių grupę. O ateityje tai padėtų suprasti, kokios pagalbos visgi labiausiai reikia depresija sergančiųjų artimiesiems.
INFO: Sutartume Jums tinkamą laiką. Viskas ką papasakosite bus anonimiška, naudojama tik mokymosi tikslais.
APIE MANE: Aš esu LSMU sveikatos psichologijos III kurso studentė Erika Paulikaitė.
KONTAKTAI: galite kreiptis tel.: 862975546, el. paštu: erikapaul98@gmail.com, FB suvedę mano vardą pavardę arba tiesiog komentuoti čia po mano kvietimu.

Stipriai apkabinu, likite sveiki..