Skyrius, skirtas diskutuoti apie skirtingas psichoterapijos kryptis, dalintis patirtimi, atsiliepimais apie psichoterapeutus ar psichologus.

Moderatorius: KunigaikštisMyškinas

Parašė AuksinisVejas
#408424 Sveiki, vilniečiai,
Noriu, kad pasidalintumėte savo patirtimti ir rekomendacijomis apie konkrečius psichoterapeutus ar psichologus. Visą laiką gydžiausi tik vaistais, kiek turėjau psichologų, nė vienas nepadėjo, gal nebent tik pablogino situaciją. Ligoninėj man buvo paskirta psichoterapija, bet nutraukiau savu noru ją po kelių apsilankymų, nes atrodė, kad laikas eina beprasmiai. Jaučiuosi beviltiškai, nes suprantu, kad vien vaistais sunkios depresijos neišgydysiu. Noriu duoti šansą psichoterapijai, tad labai dėkočiau už visas gerų specialistų, padėjusių Jums, rekomendacijas!
Parašė Koo
#408618 Sveiki, teko lankytis pries 3metus ir karts nuo karto pas gyd. Grebeliene. Kartais gyd pakviesdavo pasirodyti, paklausdavo kaip gyvenu, perasydavo vaistus ir paimdavo 40eur uz 15min vizita. Pati per daug nekomentuodavo. Nebent turedavau klausimu, tai vizitas trukdavo ir 40-50min. Jauciuos gal ir nelabai geras mano pasirinkimas buvo, bet gal tik man ji netiko. Vaistus parinkdavo tikrai gerai. Bet visa kita deja man nepasiteisino. Dabar bandau ieskoti kito psichiatro. Gal pavyks zymiai geriau suvaldyti ir susidraugauti su liga.