Skyrius, skirtas diskutuoti apie skirtingas psichoterapijos kryptis, dalintis patirtimi, atsiliepimais apie psichoterapeutus ar psichologus.

Moderatorius: KunigaikštisMyškinas

Parašė AuksinisVejas
#408424 Sveiki, vilniečiai,
Noriu, kad pasidalintumėte savo patirtimti ir rekomendacijomis apie konkrečius psichoterapeutus ar psichologus. Visą laiką gydžiausi tik vaistais, kiek turėjau psichologų, nė vienas nepadėjo, gal nebent tik pablogino situaciją. Ligoninėj man buvo paskirta psichoterapija, bet nutraukiau savu noru ją po kelių apsilankymų, nes atrodė, kad laikas eina beprasmiai. Jaučiuosi beviltiškai, nes suprantu, kad vien vaistais sunkios depresijos neišgydysiu. Noriu duoti šansą psichoterapijai, tad labai dėkočiau už visas gerų specialistų, padėjusių Jums, rekomendacijas!
Parašė Koo
#408618 Sveiki, teko lankytis pries 3metus ir karts nuo karto pas gyd. Grebeliene. Kartais gyd pakviesdavo pasirodyti, paklausdavo kaip gyvenu, perasydavo vaistus ir paimdavo 40eur uz 15min vizita. Pati per daug nekomentuodavo. Nebent turedavau klausimu, tai vizitas trukdavo ir 40-50min. Jauciuos gal ir nelabai geras mano pasirinkimas buvo, bet gal tik man ji netiko. Vaistus parinkdavo tikrai gerai. Bet visa kita deja man nepasiteisino. Dabar bandau ieskoti kito psichiatro. Gal pavyks zymiai geriau suvaldyti ir susidraugauti su liga.
Vartotojo avataras
Parašė signs
#409176 Iš savo patirties sakau, kad bandyti reikia visokius.. Neieškok profo, nes gali būti taip, kad nelabai ir padės, ar auros nesutaps, ar šiaip ryšio nebus. Turiu savo psichoterapeutę, ieškojau ilgai tokios, ji nėra profė, tačiau man labai padeda savo profesionalumu, žmogiškumu ir empatija. Reikia rasti savo žmogų :)
Vartotojo avataras
Parašė signs
#409661 http://rutabarkauskaite.lt/

Man šita netiko, kadangi mano būklė tuomet buvo visai kitokia. O ji šiaip labai kieta specialistė, mano pažįstamai padėjo :) dirbo vasaros g.,o ten sukaupė ne mažą patirtį.

Jei tau reikia psichologo, tai ji turėtų patikti tau.

Tačiau, reikia prisiminti skirtumą tarp psichologo ir psichoterapeuto. Psichologas pasakys kokios problemos, na daug kalbėsitės, na tik nesu tikras ar kartu, su pagalba, išspręsi savo problemas. Ir ilgiau trunka.

CBT trumpesnė, bet va, tmano patirtis, gali išsikalbėti, analizuoja, ir psicholoterapeutas daug daugiau sužino apie tave. Todėl aš renkuosi psichoterapiją CBT, man labiau padėjo nei psichologai :)

Sėkmės tau.
Vartotojo avataras
Parašė signs
#409668 Vilniuje nežinau, aš Panevėžy šiuo metu gyvenu. Čia tas geras psichoterapeutas yra ne jo kompetencija, bet ar jūs tinkat vienas kitam. Nes kiek ėjau, nuo kai kurių tiesiog norėjosi pabėgti :)
Vartotojo avataras
Parašė signs
#409669 Bet pagalvok apie psichoterapiją, daugiau problemų išspręsi nei su psichologu
Parašė Hmz
#410320
Mmdzhey rašė:Cognitive behavioural therapy, arba KET kognityvinė elgesio terapija

Pornosaituose tai ką kita reiškia :D
Vartotojo avataras
Parašė biggie
#410326 as irgi einu CBT
Parašė Graikas
#410343 As ir pradejau CBT + eina psichodinamine psichoterapija. Galiu pasakyti jog lankant CBT as gaunu soka geraja prasme,pokycius i geraja puse pradejau igyvendinti greiciau,nei lankant psichodinamine terapija. O gal cia abieju nuopelnas :achtung